Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie ma to nic wspólnego z lampami skrętnymi i zwykłym bixem. (Za skrętność odpowiada oddzielny moduł)
Z tego co pamiętam to nie ma znaczenia jaka jest końcówka tych modułów, ale muszę jeszcze to sprawdzić (coś mi się wydaję, że ja mam założone od VW . . . )
Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mógł sprawdzić jak będziesz miał czas.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Młody, dzięki za info ( bo nie byłem pewny).

 

Opublikowano
W dniu 1/19/2018 o 16:08, Norbas napisał:

Dużo już nalatałeś się swoją ? Jakieś poważniejsze naprawy ?       

po modach zrobilem okolo 70 000.. narazie nic sie nie dzieje.. mialem w miedzyczasie jedna korekte cisnienia paliwa na railu.. z 1850 na 1830... bo przy ostrym bucie rzucalo bledem... poza tym jest wszystko ok.

lekko przykopca pomimo dpfa, ale podobno tak ma byc ;) podlane jest sporo paliwa.. mam wydech seria.. nie mam czasu tego zrobic..  generalnie tylko opony zmieniam, jakos szybko sie zuzywaja :P

Opublikowano

Nie ma ktoś przypadkiem skryptu do włączenia zielonego menu ? Kiedyś był na forum ale link wygasł , potrzebuje się dostać bez vaga..

Opublikowano

Siema ryjce, pytanie do Was odnośnie klapek kolektora w 2.0 tdi 170 KM caha.

Wyskoczył mi check engine i błąd :

7859 intake flap position sensor (bank1)
P2015 00 (168) implausible signal
MIL ON - intermittent- confirmed tested since memory clear

 

Trochę czytałem na ten temat, ale błąd jakby w 100 % nie wskazuje na uszkodzenie klapek.

Może ktoś z Was miał podobną sytuację?

Opublikowano
8 godzin temu, st4yKool napisał:

po modach zrobilem okolo 70 000.. narazie nic sie nie dzieje.. mialem w miedzyczasie jedna korekte cisnienia paliwa na railu.. z 1850 na 1830... bo przy ostrym bucie rzucalo bledem... poza tym jest wszystko ok.

lekko przykopca pomimo dpfa, ale podobno tak ma byc ;) podlane jest sporo paliwa.. mam wydech seria.. nie mam czasu tego zrobic..  generalnie tylko opony zmieniam, jakos szybko sie zuzywaja :P

No to zdrowo porobione właśnie widzę w opisie :D Oby cały czas dawał frajdę z jady. Co do DPF'a to one tak mają i do tego dochodzi smród ze spalin :sick3:     

200kkm ogólnie ma przejechane motor ? Tam już łańcuchy są 2 czy  4 jak  ? 

Opublikowano
No to zdrowo porobione właśnie widzę w opisie [emoji3] Oby cały czas dawał frajdę z jady. Co do DPF'a to one tak mają i do tego dochodzi smród ze spalin :sick3:     
200kkm ogólnie ma przejechane motor ? Tam już łańcuchy są 2 czy  4 jak  ? 
186kkm.. nie wiem.. nie slychac narazie hehe
Lamacz karkow.. tak na moje auto mowia znajomi.. :) nikt nie chce ze mna jezdzic..
Nie wiem co kupic nastepnego zeby bylo jakos znacznie lepiej... chyba s7..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Panowie, czy do Lane assist potrzebny jest SERVOTRONIC? 

Opublikowano
Panowie, czy do Lane assist potrzebny jest SERVOTRONIC? 
Nie potrzebny

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok

dzieki 

Opublikowano

Panowie,

żeby wymienić wysprzęglik (w etce to wyprzęgnik :) ) to trzeba zrzucać skrzynię? Ma ktoś może jakiś schemat jak to wygląda?

3.0tdi, manual.

Opublikowano
30 minut temu, luk330 napisał:

Panowie,

żeby wymienić wysprzęglik (w etce to wyprzęgnik :) ) to trzeba zrzucać skrzynię? Ma ktoś może jakiś schemat jak to wygląda?

3.0tdi, manual.

Coś mi się wydaje że kiedyś czytałem że nie trzeba, ale to dotyczyly na pewno 2.0TDI

Opublikowano

Jeśli masz na myśli łożysko wyciskowe to trzeba zrzucać skrzynię, jest to część sprzęgła

A4-SPRZpn_qnpwhxq.png

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

no właśnie też gdzieś to widziałem, ale też w kontekście 2.0tdi. 

Może ma ktoś Elsę i poratuje? ;)

 

Góral, wysprzęglik mam na myśli siłownik, z tego co widzę po fotkach on nie jest zintegrowany z łożyskiem wyciskowym.

Tak to wygląda: 72d23af23b9c2819a2e02f4a60a42357.jpg

Edytowane przez luk330

Opublikowano

wysprzęglik jest na skrzyni mocowany w B8, wymienia się bez zrzucania skrzyni.

Opublikowano

Edraven - dzięki za info!

Wiesz może jak się do niego dobrać?

Opublikowano

A :facepalm: źle skojarzyłem, miałem na myśli łożysko wyciskowe

Opublikowano

teraz chyba już bez wpadki, o tą instrukcję chodzi?

A4-WYSPRZ.pdf

Opublikowano

Wow, wychodzi na to, ze to to i na dobra sprawe jest to dosc proste ;-)
Wielkie dzieki za plik!!!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy, pytanko

Pacjent A5 sportback 2009 czy poduszka pasażera o nr: 8T0880204F będzie pasowała???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.