Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
25 minut temu, Chuck Norris napisał:

To prawda, zauważyłem też, że o wiele łatwiej znaleźć avanta i też już zacząłem patrzeć na nie, no nic zadzwonie do gościa i z nim porozmawiam co i jak ;). Mam nadzieje, że rozmowa nie będzie wyglądać jak na filmiku poniżej :D

 

 

??

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
22 godziny temu, WydRos napisał:

Dokładnie, najlepiej w nasadkę kawał reklamówki wsadzić żeby dobrze siedziała nakrętka, i zaopatrzyć się w magnes na lince za 4 zl?

Hah kawałek foli wsadziłem i ładnie wyszło. Bez myślę że by mi spadło gdzieś na dół heh. Dzięki wielkie :))) 

Opublikowano
28 minut temu, MaciekPL napisał:

Hah kawałek foli wsadziłem i ładnie wyszło. Bez myślę że by mi spadło gdzieś na dół heh. Dzięki wielkie :))) 

?

zderzak zmieniasz ?

Opublikowano
Teraz, WydRos napisał:

?

zderzak zmieniasz ?

Już założony ? przód tył s line. Jutro fotki wrzucę, muszę go umyć. 

Opublikowano

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na przejscie z chromów zew, na czarny kolor? Oklejenie? 

Opublikowano
11 godzin temu, Kasjan napisał:

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na przejscie z chromów zew, na czarny kolor? Oklejenie? 

Chyba jedyny sprawdzony, dobra folia i będziesz zadowolony. 

Opublikowano

Cześć, poszukuje informacji na temat zmiany lamp w avancie, z żarówki na neon. Samochód po lifcie. Ktoś poratuje jakimś linkiem do tematu ewentualnie podpowie, bo nie mogę nic konkretnego znaleźć :( 

Opublikowano
2 godziny temu, Gawron97 napisał:

Cześć, poszukuje informacji na temat zmiany lamp w avancie, z żarówki na neon. Samochód po lifcie. Ktoś poratuje jakimś linkiem do tematu ewentualnie podpowie, bo nie mogę nic konkretnego znaleźć :( 

Jeden z kolegów na forum sprzedaje gotowe adaptery do przekładki lamp , znajdziesz go w dziale „ sprzedaż części B8 " Myślę że to też dobra opcja .

Opublikowano
8 minut temu, mariusz36 napisał:

Jeden z kolegów na forum sprzedaje gotowe adaptery do przekładki lamp , znajdziesz go w dziale „ sprzedaż części B8 " Myślę że to też dobra opcja .

Wystaczy mi dobry schemat chyba :D jeżeli nie dam rady bede kupował, dzięki za informacje 

Opublikowano

Panowie ma ktoś zdj avanta bez tylnej wycieraczki? Gdzieś mijałem kiedyś  ale gdzie 

Opublikowano

Fajnie to wygląda. Potrzebna jest jakaś specjalna szyba, czy potrafią "zaklejać" dziurę?

Opublikowano

Jednak rotor pasuje do wszystkiego ?

 

są gotowe nakładki z uszczelka na śrubę, myślałem jak to będzie wyglądać ale jest ok 

 

http://www.lajt24.pl/inne/252582-zaslepka-wycieraczki-kmoon-honda-integra-civic-acura.html

 

 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Jak już przy temacie wycieraczki, można ją w ogóle jakoś wyłączyć? Też mnie wkurza, czasem jak zapomnę i mam na automacie włącza się przy cofaniu. Normalnie szlak mnie trafia, szyba ciemna i później te przejazdy tej wycieraczki. 

Często widzę jak ktoś ma załadowany bagażnik, nie widzi i ta wycieraczka cały czas jeździ ?

Opublikowano
3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Jak już przy temacie wycieraczki, można ją w ogóle jakoś wyłączyć? Też mnie wkurza, czasem jak zapomnę i mam na automacie włącza się przy cofaniu. Normalnie szlak mnie trafia, szyba ciemna i później te przejazdy tej wycieraczki. 

Często widzę jak ktoś ma załadowany bagażnik, nie widzi i ta wycieraczka cały czas jeździ ?

Można wyłączyć przy wrzucaniu wstecznego żeby się odpalala

Opublikowano

PS 

orientuje się ktoś jaki ma nr gałka głosu do panela 3g+? 

Kupiłem do 3g z keyless i 3g+ ale bez gałki, wydaje mi się ze z końcówka ..A ale wole się upewnić 

 

6EAF916C-A349-4980-AD71-80CD39C2CD07.jpeg

Opublikowano

Łapcie panowie tą szklaną zaślepke, a tamten Avant na rotorach ma zrobione z okrąglego "odpadu" z szyb ;)

 

https://www.olx.pl/oferta/zaslepka-zatyczka-wycieraczki-szyby-wipoff-vw-audi-skoda-seat-CID5-IDfWx8H.html

 

A jak w B6 wywalałem wycieraczke to mnie cisnęli, że okaleczam auto itd :kox:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

A jak sobie radzisz w trasie, w zimę jak leci ciapa? Ja mam tylną szybę po kilku kilometrach tak uwaloną, że nic nie widać..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.