Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Hohe napisał:

Koledze nie o gałkę chodziło. 

Coś pomieszałem ? :eusathink:Bo są gałki zmiany biegów z innych modeli dłuższe . Myślicie że ktoś jednak wymienił ten mechanizm zmiany biegów ? Ten „pręt " to raczej jest całość z tym mechanizmem 

Ja na przykład taką przymierzałem .

17e122c1aef68dfc.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć,

wie ktoś czy do B8 było coś w rodzaju blendy na tablicę, która jest przypięta do grilla w wersji USA, bez miejsca na rejestrację? W C6 albo w B7 były takie z dwoma srebrnymi paskami. A jak to jest w B8?

Opublikowano

W b8 USA. Jest inny grill bez miejsca na rejstracje. Nie było żadnych zaślepek.

Opublikowano

Koledzy kupiłem kabel ami bluetooth i jak słucham muzykę z komórki to się zacina przerywa itp. Macie takie cuda ?

Opublikowano
14 minut temu, EndriuGiz napisał:

Koledzy kupiłem kabel ami bluetooth i jak słucham muzykę z komórki to się zacina przerywa itp. Macie takie cuda ?

Spróbuj nie łączyć się z bluetoothem w mmi, tez tak mialem ale przy następnej jeździe przestało, bluetooth się miesza 

Opublikowano

Witam, potrzebuję na gwalt nr części dla A4 lift sedan:

Zderzak tyl polift s-line 

Dokladka tylna competition+ wydech na jedna stronę 2.0tfsi 

Opublikowano
W dniu 31.07.2018 o 08:21, WydRos napisał:

Spróbuj nie łączyć się z bluetoothem w mmi, tez tak mialem ale przy następnej jeździe przestało, bluetooth się miesza 

dzięki Kolego pomogło :)

Opublikowano
2 godziny temu, EndriuGiz napisał:

dzięki Kolego pomogło :)

??

Opublikowano

CAHA zdrowa to i lekki zastrzyk się należał :whistling:

gYp4Qiq.jpg

 

Oraz silnik z komorą zostały  troche wylizane ;)

9kBaGfF.jpg

JBXyd3F.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

W tej zielonej butelce to jakieś APC? :decayed:

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

CAHA zdrowa to i lekki zastrzyk się należał :whistling:

gYp4Qiq.jpg

 

Oraz silnik z komorą zostały  troche wylizane ;)

9kBaGfF.jpg

JBXyd3F.jpg

piękna komora. wsio ręcznie szmatką?

Opublikowano

Dokładnie, jak dla mnie to najlepsze apc i do tego fajnie schłodzone, bo silnik był gorący :dance:

Tak jest, wsio wypędzelkowane ręcznie w miare możliwości dojścia ręką i pędzelkiem, a na koniec płukanie myjką pod ciśnieniem :whistling:

Dodam tylko, że na fotce jest jeszcze bez dresingu, na koniec wsio wyszmalcowane i zabezpieczone.

Opublikowano

Panowie taśma, przełączniki od audi a8 podejda do b8 czy trzeba coś przerabiać? Na pierwszy rzut oka wygląda tak samo.. 

f14d47884df1a85923352cc3dcd3.jpeg

Opublikowano
26 minut temu, MaciekPL napisał:

Panowie taśma, przełączniki od audi a8 podejda do b8 czy trzeba coś przerabiać? Na pierwszy rzut oka wygląda tak samo.. 

f14d47884df1a85923352cc3dcd3.jpeg

Podejdą , jeśli masz sedana, ale musisz przerobić prawa manetkę bo nie ma opcji komputra, w a8 jest to to na kierownicy 

Opublikowano
7 minut temu, WydRos napisał:

Podejdą , jeśli masz sedana, ale musisz przerobić prawa manetkę bo nie ma opcji komputra, w a8 jest to to na kierownicy 

Dzięki :D kurcze w tygodniu robiłem właśnie a8, spodobały mi się te manetki. Szkoda że nie wychodziły w b8 z tym Black piano. Muszę temat ogarnąć czy dam radę przerobić to. 

Opublikowano

juz na forum ktoś to wmontował trzeba poszukać

Opublikowano
6 minut temu, barca8585 napisał:

juz na forum ktoś to wmontował trzeba poszukać

Właśnie odnalazłem, coś tam nie pasuje do końca. Może jest możliwość wymiany samych tych plastikow na błyszczące? Na manetce jakieś wciecie jest, może poszło by tak. Muszę do auta chyba zejść i zobaczyć to z bliska. 

Opublikowano

Fakt walizka jest trochę duża ale taka masywniejsza za to ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.