Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na rejce już masz A4 to te z klapy badziewia mógłbyś pozrywać :cool1:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Na rejce już masz A4 to te z klapy badziewia mógłbyś pozrywać :cool1:

Muszę znaleźć jakiś duży, płaski śrubokręt ?

Opublikowano

To już chyba lepiej jakiś przecinaczek i nie duży młotuś :naughty:

Opublikowano
7 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Mam. Bardzo sobie chwalę. Fajnie zrobione, wytrzymałe i ładnie wyglądają. Dodatkowo mają jeden wielki plus jak dla mnie. Dywanik kierownika jest tak zrobiony, że jak wsiadasz z brudnymi i mokrymi butami i opierasz lewą nogę na podstopnicy, to wszystko ładnie ścieka na dywanik, a nie pod niego jak to zazwyczaj bywa. Miałem u tego ludzika z linku zamawiać, ale długo czekał na dostawę i trafiłem nowy komplet na FB za 200zł. Jestem zadowolony z zakupu :)

Opublikowano

Panowie mam szybkie pytanie na zimowe koła 18 cali 8.5 szerokie jakie lepiej oponki wrzucić 225/45 czy 245/40 jak jest na naklejce w aucie ? Ale jakoś bardziej przekonuje mnie 225/45 żeby na zimę było trochę więcej gumy.

Opublikowano
28 minut temu, reikeb napisał:

Panowie mam szybkie pytanie na zimowe koła 18 cali 8.5 szerokie jakie lepiej oponki wrzucić 225/45 czy 245/40 jak jest na naklejce w aucie ? Ale jakoś bardziej przekonuje mnie 225/45 żeby na zimę było trochę więcej gumy.

Ja śmigam na 245/40/18 w zimie i powiem szczerze, że jest petarda - polecam takie. Kupiłem lepsze zimowe opony i w miejskich warunkach niezależnie czy leży śnieg na drodze czy nie jedzie się tak samo pewnie. 

Opublikowano

Mam ten sam rozmiar 245/40/18 I też jest spoko

 

Opublikowano

Posiada ktoś może fotele kratkowane kubełkowe do b8 AVANT?

Opublikowano

U mnie 245/40/18 w zimę trochę głośne ale dobrze się jeździ 

Opublikowano
28 minut temu, Hubertus01 napisał:

Posiada ktoś może fotele kratkowane kubełkowe do b8 AVANT?

Tutaj ktoś dzisiaj dodał :)

Opublikowano
W dniu 20.01.2019 o 00:51, Gibons napisał:

Tak środek jest ważny. Generalnie chodzi też o to aby kupić taką mate żeby nie była zbyt ciężka. Trochę tego trzeba przykleić ;) lepsze są większe kawałki np 75x50 trzeba wewnątrz dobrze wykleić a potem drzwi "zamknąć" mata a na boczki np pianka Gms02

Odgrzebie, bo co nieco było..

Kupuje maty stp 1.8mm wystarczy? Na sedana 10szt 75x50?

A czy mam subwoofer?

WAUSF78K69N050971

Po za tym, w półce czegoś mi brakuje - foto ??

20190209_160122.jpg

Opublikowano
44 minuty temu, Marcin Gugu33 napisał:

Odgrzebie, bo co nieco było..

Kupuje maty stp 1.8mm wystarczy? Na sedana 10szt 75x50?

A czy mam subwoofer?

WAUSF78K69N050971

Po za tym, w półce czegoś mi brakuje - foto ??

20190209_160122.jpg

10szt starczy spokojnie

Opublikowano
49 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Odgrzebie, bo co nieco było..

Kupuje maty stp 1.8mm wystarczy? Na sedana 10szt 75x50?

A czy mam subwoofer?

WAUSF78K69N050971

Po za tym, w półce czegoś mi brakuje - foto ??

20190209_160122.jpg

Masz suba, przeciez go widac. Chyba ze tylko kratka zostala.

Nic tam nie brakuje mam tak samo

Opublikowano
54 minuty temu, Gibons napisał:

10szt starczy spokojnie

Ok a ta pianka na tapicerkę boczka to jakiej grubości? 3,6,10,13 ?

2m^2 wystarczy?

Opublikowano
30 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Ok a ta pianka na tapicerkę boczka to jakiej grubości? 3,6,10,13 ?

2m^2 wystarczy?

10mm wystarczy to przyklejasz na boczek od środka więc 2m powinny styknac. 

Opublikowano

Chcesz to prześlę Ci jak to u mnie robiłem. Tylko będę na kompie i doszukam się fotek wieczorem

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

Chcesz to prześlę Ci jak to u mnie robiłem. Tylko będę na kompie i doszukam się fotek wieczorem

To ja też poproszę.

Opublikowano
15 godzin temu, Zyklone napisał:

Ja śmigam na 245/40/18 w zimie i powiem szczerze, że jest petarda - polecam takie. Kupiłem lepsze zimowe opony i w miejskich warunkach niezależnie czy leży śnieg na drodze czy nie jedzie się tak samo pewnie. 

 

14 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:

Mam ten sam rozmiar 245/40/18 I też jest spoko

 

 

4 godziny temu, michał69 napisał:

U mnie 245/40/18 w zimę trochę głośne ale dobrze się jeździ 

Dzięki Panowie, chyba też się na takie zdecyduje :) 

A co byście założyli na letnie 19 /8,5 cala przy zawieszeniu s-line? bo też nad tym się zastanawiam ... 245/35 ?

Opublikowano
1 minutę temu, reikeb napisał:

 

 

Dzięki Panowie, chyba też się na takie zdecyduje :) 

A co byście założyli na letnie 19 /8,5 cala przy zawieszeniu s-line? bo też nad tym się zastanawiam ... 245/35 ?

ja na letnich przy 8,5 et43+dystans 5mm mam opone 245/35 i jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.