Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
24 minuty temu, wampir napisał:

Az tak dobrze to nie bedzie. :) Sam soft to okolice 260KM.

Jak zrobie soft do skrzyni i przesunę moment zmiany biegu to wyjdą okolice 280KM. Po zrobieniu jeszcze DP to może 290-295KM ale to tak optymistycznie.

Przecież te silniki nie trzymają serii ? Są bonusy ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie rozumiem Twojego komentarza :)

Ja mam inny silnik, turbo i skrzynie niż Korton555... 

 

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał:

Daj VINa 

WAUBFAFL1EN033336

Opublikowano

Ma ktoś założone u siebie felgi 18 na zwykłym zawieszeniu? Jak to wygląda?

Opublikowano

Panowie, czy zużyta poduszka silnika zawsze będzie zgłaszać błąd ? Ostatnio pojawiły mi się drgania na obrotach jałowych. Obroty nie falują, skrzynia działa tak jak działała do tej pory, czyli bez zarzutu. Jednak na światłach z wbitym D czuć pod tyłkiem delikatne wibracje, które przestają być wyczuwalne koło 750/800 obr. Komputer nie pokazuje żadnych błędów, natomiast jak dotykam lamp, to ta z prawej stronie wyraźnie mocniej wibruje od tej z lewej.  

Opublikowano

Panowie, monotwał ktoś ori ładowarkę indukcyjną? Na zdjęciach widać wtyczkę zasilającą i antenę. Po co podłącza się antenę do ładowarki? W jakim standardzie działa ori ładowarka? Jak wygląda wiązka do tej ładowarki? Nie znalazłem zbyt wielu informacji dlatego pytam tutaj. 

Opublikowano
2 minuty temu, corradoowner napisał:

Panowie, monotwał ktoś ori ładowarkę indukcyjną? Na zdjęciach widać wtyczkę zasilającą i antenę. Po co podłącza się antenę do ładowarki? W jakim standardzie działa ori ładowarka? Jak wygląda wiązka do tej ładowarki? Nie znalazłem zbyt wielu informacji dlatego pytam tutaj. 

W b8 nie było takiej ładowarki. Pokaż foto o jakiej piszesz. 

Opublikowano
9 minut temu, MaciekPL napisał:

W b8 nie było takiej ładowarki. Pokaż foto o jakiej piszesz. 

Jesteś pewny? Na allegro jest kilka aukcji. https://allegro.pl/oferta/audi-a4-8w0-ladowarka-indukcyjna-8w0864981c-7575698197?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare 

W Google znalazłem sporo zdjęć w b8 i a5. Na Yt też są filmy

Opublikowano
2 minuty temu, corradoowner napisał:

Jesteś pewny? Na allegro jest kilka aukcji. https://allegro.pl/oferta/audi-a4-8w0-ladowarka-indukcyjna-8w0864981c-7575698197?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare 

W Google znalazłem sporo zdjęć w b8 i a5. Na Yt też są filmy

Ori jako z nowej a4 czy a5 to tak. Ale b8 i 8t takich rarytasow nie miało ori. 

Opublikowano
2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Ori jako z nowej a4 czy a5 to tak. Ale b8 i 8t takich rarytasow nie miało ori. 

Teraz zobaczyłem że to ładowarka z b9. Pewnie nie pasuje do b8 co nie zmienia faktu że ktoś zamontowal ładowarkę indukcyjną, która wygląda jak orinp tutaj: https://goo.gl/images/KZqHAZ

Będę kombinował ?

Opublikowano
3 godziny temu, Toskańczyk napisał:

Ma ktoś założone u siebie felgi 18 na zwykłym zawieszeniu? Jak to wygląda?

zawieszenie 1BA

1.jpg

2.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, corradoowner napisał:

Teraz zobaczyłem że to ładowarka z b9. Pewnie nie pasuje do b8 co nie zmienia faktu że ktoś zamontowal ładowarkę indukcyjną, która wygląda jak orinp tutaj: https://goo.gl/images/KZqHAZ

Będę kombinował ?

Za bardzo jak ori to to nie wygląda. Pewnie Chińczyki takie robią.

Opublikowano

Ktoś wymieniał może kolektory ssace w 2.7 lub 3.0tdi? 

Opublikowano
W dniu 3.03.2019 o 11:38, Gibons napisał:

Ja 2008r obecnie 166tys :)

Za niedługo będę chciał sprzedać auto. Będę musiał jechać przekręcić licznik do przodu bo nikt nie kupi bo podejrzane. 

Jak u Ciebie wygląda zapełnienie DPF-a przy tym przebiegu?

Opublikowano
15 minut temu, duzy616 napisał:

Jak u Ciebie wygląda zapełnienie DPF-a przy tym przebiegu?

Nie mam dpf

Opublikowano
11 minut temu, Gibons napisał:

Nie mam dpf

ok. zapytam kolegi yanosho Ona ma przebieg w swoim A4 119 tys.

Opublikowano
W dniu 3.03.2019 o 11:09, yanosho napisał:

Ja w 3.0 TDI z połowy 2010 roku mam obecnie 119 tyś ?

Jak u Ciebie wygląda zapełnienie DPF-a przy tym przebiegu?

Opublikowano

Ściągał  ktoś samą gałkę z mieszku ???jakieś wskazówki ?? Nie chce nic połamać a muszę zostawić swój mieszek z białą nitka 

IMG_20190304_153003.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano
2 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Ściągał  ktoś samą gałkę z mieszku ???jakieś wskazówki ?? Nie chce nic połamać a muszę zostawić swój mieszek z białą nitka 

IMG_20190304_153003.jpg

Podgrzej suszarką plastikowy pierścień, który trzyma mieszek i powinno zejść łatwiej 

Opublikowano
5 godzin temu, Gibons napisał:

Ktoś wymieniał może kolektory ssace w 2.7 lub 3.0tdi? 

Pytasz samodzielnie czy w ogóle? Bo w ogóle to wymieniałem i w sumie byłem u mechanika jak wymieniał trochę zabawy ale poszło :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.