Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 godzin temu, KoJ@K napisał:

Letnie buty założone

 

20190330_180101.jpg

20190330_223359.jpg

20190330_180319.jpg

20190330_175910.jpg

widziałem że to koło fajnie siądzie

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też tak myślałem, ale ja bym to jeszcze troche posadził :cool1:

Opublikowano

Dopóki nie przyciera kilka razy na dzień i miska olejowa cała to koniecznie obniż.

Opublikowano
48 minut temu, KoJ@K napisał:

Też tak myślałem, ale ja bym to jeszcze troche posadził :cool1:

Daj amory 1BV

Opublikowano

Moja tym jezdzi, więc musi już tak zostać. Po co BV ? Jak te padną to wlecą BE. 

Opublikowano

Witam Panowie prośba, czy możecie podrzucić foto Avantów z boxem na dachu z opisem: jaka pojemność i długość boxa. Z góry dzięki :)

Opublikowano

Czesc, wymienial ktos moze blotniki na takie zamienniki? Jest to warte swojej ceny? Korozja juz zaczela wychodzic na zewnatrz wiec dobrze byloby sie tym zajac :)

https://allegro.pl/oferta/blotnik-lewy-do-audi-a4-b8-07-11-a4b8-ly7g-7791242071

Opublikowano

Panowie kupował ktoś/zakładał do B8 Avant na klape czarny ori emblemat ?? Jak to wyglądało, to je połysk/mat czy co ?

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Panowie kupował ktoś/zakładał do B8 Avant na klape czarny ori emblemat ?? Jak to wyglądało, to je połysk/mat czy co ?

Już Ci odpowiedziałem na FB, ale wrzucę też tutaj, bo może ktoś będzie ciekawy :)

Oryginalny emblemat Audi dla pierścieni tylnej klapy błyszczący czarny

Opublikowano

Który to? Przyznać się! Polecam od 1:12 - Full S-line. ?

 

Opublikowano
25 minut temu, Hohe napisał:

Który to? Przyznać się! Polecam od 1:12 - Full S-line. ?

 

Mysle, ze jakby siedzial tu na forum to by wiedzial wiecej o s-line :D

Opublikowano

Tak to jest jak się kupuje od Handlarza auto te całe Full S-Line

Opublikowano
1 godzinę temu, Kooga napisał:

Mysle, ze jakby siedzial tu na forum to by wiedzial wiecej o s-line :D

Myślę, że masz rację.

Opublikowano
W dniu 30.03.2019 o 22:45, KoJ@K napisał:

Letnie buty założone

 

20190330_180101.jpg

 

 

 

Co to za folie na lampach masz? ? 

Opublikowano

koledzy, pytanie za 100 punktów. Po wymianie climatronica na taki który obsługuje grzane dupki, przestała działać klima, nie może się włączyć kompresor. Po skanie 0 Błędów!!!! Jakiś pomysł....

Opublikowano

ochrona zciągnięta??

Opublikowano

tak, regulacja działa w pełni, grzane dupki również, brak tylko klimy... 

Opublikowano
35 minut temu, MaciekPL napisał:

Co to za folie na lampach masz? ? 

Stek ppf dyno shade, tylko troche droga franca jest :wink:

 

Screenshot_20190404-164014_Gallery.jpg

Opublikowano
Teraz, KoJ@K napisał:

Stek ppf dyno shade, tylko troche droga franca jest :wink:

 

Screenshot_20190404-164014_Gallery.jpg

Ciekawie wygląda, za 2 tyg będę u siebie zakładał. Zobaczymy co tam wleci. Chodzi mi właśnie o taki efekt, lekko ten paskudny czerwony przyciemnic. 

Opublikowano

Ja jestem mega zadowolony pod kątem odcienia/koloru jaki wyszedł, no poprostu doyebanie to wyglĄda :banan: taki nie za ciemny, nie za jasny, taki pryma sort jest :dance: na żywo jest bardzo zbliżone, jak w tych nowych superbach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.