Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, jaku macie indeks nośności opony na naklejce drzwi kierowcy dla fabrycznych 18'? Proszę o zdjęcie. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie wlepka jest taka (polift).

20151026_175313.jpg

Opublikowano

Panowie jaki ma nick ten mistrz od wiązek od nas z forum??

Opublikowano
7 godzin temu, PIXI napisał:

U mnie wlepka jest taka (polift).

20151026_175313.jpg

Dziekuje 

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Panowie jaki ma nick ten mistrz od wiązek od nas z forum??

@kaju

Opublikowano

Chłopy, pytanie......czy ktoś ma zniżki w intercarsie, bądź zna jakąś pewną stronkę z akumulatorami?

Moje źródełko wyschło i muszę zrobić małą aktualizację ;-)

Opublikowano

Witajcie, na początek pokaże tutaj moją b8 a wcześniej miałem b6, i mam pytanie od razu ta kostka w lusterku która sobie tam lezy to od fotochromu? Bo wkład zwykły tylko grzany jest a muszę go zmienić bo jest szkło rozwalone

FCD5D136-D39A-4796-B528-BF6249893735.jpeg

11EC5C15-F20B-4ED8-8F97-D1A2A20256C7.jpeg

Opublikowano
16 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Dziekuje 

Luzik ?

Opublikowano
9 godzin temu, dawid7737 napisał:

Witajcie, na początek pokaże tutaj moją b8 a wcześniej miałem b6, i mam pytanie od razu ta kostka w lusterku która sobie tam lezy to od fotochromu? Bo wkład zwykły tylko grzany jest a muszę go zmienić bo jest szkło rozwalone

FCD5D136-D39A-4796-B528-BF6249893735.jpeg

11EC5C15-F20B-4ED8-8F97-D1A2A20256C7.jpeg

Najprawdopodobniej od foto, tylko ktoś pożałował i kupił zwykłe szkło. A z prawej masz foto?

Opublikowano
13 godzin temu, grzes283 napisał:

Chłopy, pytanie......czy ktoś ma zniżki w intercarsie, bądź zna jakąś pewną stronkę z akumulatorami?

Moje źródełko wyschło i muszę zrobić małą aktualizację ;-)

Grzesiu napisz konkretny model akumulatora to Ci sprawdzę ceny w IC. Często ceny na allegro rozwalają system :decayed: 

Opublikowano

Panowie mamy kogoś na grupie z okolic Frankfurtu nad menem ? 

Opublikowano

Panowie, pomoże ktoś w tym temacie?

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Caporeira napisał:

Panowie, pomoże ktoś w tym temacie?

 

 

US $4.99  26% zniżki | Akcesoria samochodowe dla audi a4 a5 a6 b5 b6 b7 q3 q5 q7 rs quattro s linia c5 c6 tt sline a3 a7 3.5mm zestaw Bluetooth odbiornik Audio

na Allegro będą podobne ceny 

do podłokietnika i puszczasz co chcesz 

BASEUS-ODBIORNIK-DZWIEK-BLUETOOTH-ADAPTE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 44,90 zł - BASEUS ODBIORNIK DZWIĘK BLUETOOTH...

 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
2 godziny temu, Karol89 napisał:

Panowie mamy kogoś na grupie z okolic Frankfurtu nad menem ? 

A co potrzeba ? Mam znajomego w tamtych rejonach.

Opublikowano
58 minut temu, WydRos napisał:

US $4.99  26% zniżki | Akcesoria samochodowe dla audi a4 a5 a6 b5 b6 b7 q3 q5 q7 rs quattro s linia c5 c6 tt sline a3 a7 3.5mm zestaw Bluetooth odbiornik Audio

na Allegro będą podobne ceny 

do podłokietnika i puszczasz co chcesz 

BASEUS-ODBIORNIK-DZWIEK-BLUETOOTH-ADAPTE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 44,90 zł - BASEUS ODBIORNIK DZWIĘK...

 

Dzięki, ale rozumiem że sterowania z kierownicy (następny / poprzedni utwór) nie będzie działać ?

Opublikowano
10 godzin temu, Hugo napisał:

Grzesiu napisz konkretny model akumulatora to Ci sprawdzę ceny w IC. Często ceny na allegro rozwalają system :decayed: 

Varta Silver 110Ah 920A I1.....dzięki ;-)

Opublikowano
1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Varta Silver 110Ah 920A I1.....dzięki ;-)

:hi:image.png

Opublikowano
1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Varta Silver 110Ah 920A I1.....dzięki ;-)

Grzesiek zadzwon do mnie jutro to podam Ci swój nr w ICarsie to sobie sprawdzisz

jest jeszcze opcja AutoPartnera albo AutoLandu

Opublikowano

Na FB ostatnio wrzucił rozpiskę co sprzedaje po ile 

W dniu 29.10.2019 o 08:00, KoJ@K napisał:

 

Opublikowano

Mordy, dzięki za chęć pomocy. 

Koleżka weźmie mi po zniżkach dla warsztatów, także temat zamknięty:-)

Miłego dnia Panowie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.