Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

Potrzebne do polifta w sedanie: przednie lampy bix bez AFS  

Tylne lampy led

Przednie lampy już mam.

Potrzebny jeszcze tylny zderzak 2.0tfsi sline

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Dzień dobry, Na sprzedaż wystawiam swoje piękne i doinwestowane Audi A4 B8 S Line avant quattro Silnik 3.0tdi 240KM/zrobiony program na około 300KM i 600NM Rok produkcji: 2010 Przebieg 174500 Wyposażenie...

 

Opublikowano

Pytanko, listwy chromowane które idą koło szyb można wyciągnąć jakoś bezinwazyjnie?? 

Opublikowano

Jakiś miesiąc temu kupiłem B8.

Powiedzcie, jak często trzeba robić serwis i kiedy ja mam go zrobić ?

Bo z książki serwisowej wynika że był robiony rok temu, a z informacji MMI że mam go zrobić za rok.

Oraz co należy zrobić podczas tego serwisu?

twitter-card-glyph_m1%402x.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...

 

Opublikowano

Zdecydowanie co rok,  w MMI masz ustawiony Long Life serwis co dwa lata, zmień ustawienia i wymieniaj olej co roku albo max  co 15000 tkm

Opublikowano

Gdzie zmienić to ustawienie ?

Czyli tylko wymiana oleju ?

Opublikowano

Panowie, takiego krótkie pytanie laika. Czy wciśnięcie sprzęgła rozłącza dwumasę? 

Opublikowano
4 minuty temu, Hohe napisał:

Panowie, takiego krótkie pytanie laika. Czy wciśnięcie sprzęgła rozłącza dwumasę? 

Nie, bo jest na stałe skręcona z wałem korbowym. 

Opublikowano

O. Pytam, bo znajomy ma C6 i coś mu tłucze a jakiś koleś mu powiedział, że to nie dwumasa bo przestałoby po wciśnięciu sprzęgła. Czyli to bzdura. Dzięki Dev. 

Opublikowano

Komuś potrzeba zestawu do dołożenia pdc? Komplet przód i tyl z kufateca nowy zapakowany.

Opublikowano

Ktoś się orientuje czy może jakimś cudem hamulce przód 320mm od polifta podejdą do b5? :D 

Opublikowano

Czy a4 b8 sedan przedlift podejdę przednie fotele z a5 8t coupe przedlift? Wiem że mają funkcję odchylenia ale nie muszę z tego korzystać 

Opublikowano
4 minuty temu, Kodzak33 napisał:

Czy a4 b8 sedan przedlift podejdę przednie fotele z a5 8t coupe przedlift? Wiem że mają funkcję odchylenia ale nie muszę z tego korzystać 

Podejda , zmiana kostek od poduszek tylko.

Opublikowano

Ma ktoś numery emblematów ringow na tyl do avanta? Może być w sumie też na przód zobaczyć na próbę .. plus amorkow 1bv przód tyl , trzeba wrzucić jakieś springi na lek wysokości :D

Opublikowano
1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Ma ktoś numery emblematów ringow na tyl do avanta? Może być w sumie też na przód zobaczyć na próbę .. plus amorkow 1bv przód tyl , trzeba wrzucić jakieś springi na lek wysokości :D

Na tył jest większy trochę emblemat, amorki ori mam na przod używki jak chcesz za flaszkę z sachsa 

Opublikowano
24 minuty temu, WydRos napisał:

Na tył jest większy trochę emblemat, amorki ori mam na przod używki jak chcesz za flaszkę z sachsa 

Ja mam na aucie 58tys km .. Ale przy wymianie wrzucę cały komplet nowego.

Opublikowano
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Ja mam na aucie 58tys km .. Ale przy wymianie wrzucę cały komplet nowego.

Emblematy:

8X0 853 742B T94 tył

8T0853605 T94 przód 

czarne piano ?

 

Opublikowano
W dniu 20.11.2019 o 19:39, Dev napisał:

Potrzebne do polifta w sedanie: przednie lampy bix bez AFS  

Tylne lampy led

Mam kompletne, ale skrętne ;/

Opublikowano

siemanko, byłby ktoś chętny na fotele RS bez tłoczenia? Czarna skóra/alkantara. pełna elektryka itp

 

jak coś to wołać priv :D

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano
7 godzin temu, wrzosu napisał:

siemanko, byłby ktoś chętny na fotele RS bez tłoczenia? Czarna skóra/alkantara. pełna elektryka itp

 

jak coś to wołać priv :D

Podrzuć jakieś foty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.