Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 minut temu, Caporeira napisał:

 

Bardzo często po krótkich trasach i zgaszeniu samochodu, włącza się wentylator na kilka minut.

Dzisiaj zauważyłem że ilość płynu chłodniczego jest poniżej minimum.

Jak to jest z dolewaniem (mieszaniem starego z nowym/innym) takiego płynu, obojętnie jaki produkt kupić i dolać

 

Wentylator się włącza bo dokańcza się  wypalanie DPF - skutek krótkich tras .

Płyn możesz spokojnie dolać , tylko kup o takim samym kolorze jaki masz teraz .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Wentylator się włącza bo dokańcza się  wypalanie DPF - skutek krótkich tras .

Płyn możesz spokojnie dolać , tylko kup o takim samym kolorze jaki masz teraz .

Widziałem przy tym że się płyn chłodniczy do zbiornika przelewa. Ale jeśli to normalny proces (wypalania DPF po zgaszeniu silnika) to mnie uspokoiłeś.

Opublikowano

Panowie jak za pomocą VCDS-a wykonać adaptacje skrzyni S-tronic?

Opublikowano
15 godzin temu, Caporeira napisał:

Bardzo często po krótkich trasach i zgaszeniu samochodu, włącza się wentylator na kilka minut.

Dzisiaj zauważyłem że ilość płynu chłodniczego jest poniżej minimum.

Jak to jest z dolewaniem (mieszaniem starego z nowym/innym) takiego płynu, obojętnie jaki produkt kupić i dolać?

Zrób test na obecność CO2 w płynie chłodniczym bo objawy masz jak przy walniętej uszczelce pod głowicą

Opublikowano
3 godziny temu, Rabbi napisał:

Zrób test na obecność CO2 w płynie chłodniczym bo objawy masz jak przy walniętej uszczelce pod głowicą

Takie same objawy będą przy nieszczelnej chłodnicy EGR 

Opublikowano
W dniu 15.06.2020 o 18:05, Kosatcz napisał:

 Czesc. Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak wymienić obwódki szyb te chromowane? Czy trzeba ściągać boczki drzwi? Zależy mi na wymianie tylko tych listw przy szybie

ja w pracy sciagam dziennie kilka listwe z różnych aut . Powiem ci tak nie trzeba sciagać tapicerki , pierwsze co to opuść szybę bo przy zamknietej szybie ona dociska sie do listwy . opusc szybę i z brzegu listwy plsticzek taki jak do podważania tapicerki delikatnie do góry jak sie już lekko uniesie to w szparę pod listwa psiknij silikon w sprayu taki jak do uszczelek itp , a jak nie masz to nawet zmywacz hamulcowy na moment demontarzu zwilzy sie listw i sam sie ześlizgnie , i do montazu tak samo na mokro bo jak żle założysz to zawsze lekko przesuniesz bez problemu 

Opublikowano

Wejdzie felga 19 " 8. 5" z et 29? Sprężyny seria. 

Opublikowano
48 minut temu, andrzej104513 napisał:

Wejdzie felga 19 " 8. 5" z et 29? Sprężyny seria. 

Ja w polifcie mam na tyle 19x8.5 i ET27 przy h&r -20mm i jakby się uparł to jeszcze 5mm dołoży, ale na przód to już taki max wg mnie et29

Opublikowano

Robiłem swapa hamulców na 356 z a6, i pytanie czym się różnią te 2tłoki od tych pod 380mm? 

Opublikowano

Klocki mają trochę inne wymiary

Opublikowano

Wiecie jak wyłączyć kierunki autostradowe/ 3-krotne mignięcie kierunkami po lekkim naciśnięciu manetki? (VCDS mam)

Opublikowano
22 godziny temu, AndyN napisał:

Wiecie jak wyłączyć kierunki autostradowe/ 3-krotne mignięcie kierunkami po lekkim naciśnięciu manetki? (VCDS mam)

Tak dopytam co masz na celu, że chcesz wyłączyć.

Opublikowano

Podziękowania za uprzejmość na drodze nie awaryjnymi a "lewy-prawy-lewy/ prawy-lewy-prawy" (a ten ostatni zawsze jest potrójny co mi przeszkadza) :D

Opublikowano

No wszystko fajnie, ale lata Jelcza już nie wrócą :decayed: i trzeba działać awaryjkami, bo taka kombinacja moim zdaniem wychodzi na źle, gdyż przy takiej zmianie trzeba będzie włączać kierunki, aby dobrze zasygnalizować np. zmianę pasa. Ale to jak dusza woli ja już się przyzwyczaiłem do nowego, gdzie na początku też takie miałem myśli.

Opublikowano

Rozumiem ten argument. Do mnie przemówiło, że światła awaryjne powinny być używane jedynie w sytuacji zaistnienia zagrożenia na drodze (używanie w innym celu to taki polski folklor) i może wywołać panikę u kierowcy (raczej zagranicznego) jadącego za mną.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

a dwa, że ktoś potem kupi to auto i bedzie włosy wyrywał z głowy dlaczego mu nie działa, a w innych ałdi działa ...

Opublikowano

to ciekawe co sobie pomysli jak zobaczy lewo, prawo lewo :D 

Tropienie węża ? :)

 

 

Opublikowano

To może lepiej zainstalować małą tablice ledową i wyświetlić napis jaki się chcę (podziękowanie).

Opublikowano
18 minut temu, Caporeira napisał:

To może lepiej zainstalować małą tablice ledową i wyświetlić napis jaki się chcę (podziękowanie).

Na przykład "Follow me". 

Opublikowano

Czy macie jakiś patent na odstraszenie kota sąsiada.

W nocy chodzi po samochodzie ciągle odbijają łapy z błota.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.