Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Instalował ktoś u siebie automatyczne otwieranie klapy, może się podzielić doświadczeniem?

Warte zainteresowania, jak wygląda sprawa zamykania (ciężko się zamyka) ?

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-kombi-automatyczne-otwieranie-bagaznika-10428622430

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przeczytaj opinie o produkcie 

Opublikowano

Dzięki, faktycznie opinie mizerne.

Siłowniki mam spuchnięte, więc może taki zestaw? Bardziej mi chodzi o opinie kogoś z forum kto czegoś takiego używa. Czy nie ma problemu i czy trzeba duży więcej siły użyć przy zamykaniu?

 

https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-bagaznika-audi-a4-b8-kombi-10421755244

Opublikowano

Witam wie ktoś może jak zdemontować ramkę szyby w tylnich drzwiach 

Opublikowano

IMG-20210402-WA0063.jpg

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

IMG-20210402-WA0063.jpg

@Dev łobuzie, a ja go szukam od tygodnia:grin:

Opublikowano

Można naprawić ten wyświetlacz, czy czeka mnie wymiana?

5DE0566C-E930-4D5B-B3EC-AD30BA9D518E.jpeg

8B4534F7-9142-47C2-9B39-4E42A990F645.jpeg

Opublikowano

Wlutować nowy. Lub panel do wymiany. 

Opublikowano

Mam z polifta tylko CP zablokowane, bo sprzedawca na Allegro nie wiedział ze jumany... jak chcesz to wyślę Ci tylko za przesyłkę zapłacisz, odzywaj się po świętach. Tylko nie wiem czy monitorek jest ok,ale przynajmniej będziesz miał pokrętła w chromie ;). Ps przy wymianie na drugi musisz CP zdjąć 

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Panowie,
w lusterku zewnętrznym po stronie kierowcy nie działa mi sterowanie lustrem na boki, podgrzewanie i fotochrom.
Sterowanie góra-dół, składanie i side assist działają bez zarzutu.

Zanim rozbiorę pół auta - czy B8 miało jakieś newralgiczne miejsce gdzie kable się przecierały?
 

Opublikowano

Orientujecie się czy wejdzie zderzak przód i tył od sline do zwykłej wersji? (chcę zrobić zewn. sline)

Opublikowano
Godzinę temu, PejotN napisał:

Orientujecie się czy wejdzie zderzak przód i tył od sline do zwykłej wersji? (chcę zrobić zewn. sline)

Tak wszystko pasuje . Jeśli masz przed lift ( tak jak w opisie )  to też przedni musisz kupić s-line przed lift . 

Opublikowano

panowie, od X czasu szukam do siebie kierownicy z okrągłą poduszką jak w poliftach, teraz zmotywowałem się jeszcze bardziej bo niechcący zadrapałem kierownicę dość mocno ostrym narzędziem więc żeby zachować zdrowie psychiczne to chciałbym to ogarnąć. Problem w tym, że mam wnętrze szare, kierownica w kolorze Szary Achat i z tego co patrzę to w poliftach a5 był kolor stalowo szary, tak jak w A7 i A6. Czy ma ktoś real fotkę wnętrza a5 albo a6 czy a7 w kolorze szarym, szarą kierownicą z okrągłą poduszką żebym mógł sobie porównać jak mocno on się różni od mojego szarego achat? :)

Opublikowano
14 minut temu, luk330 napisał:

panowie, od X czasu szukam do siebie kierownicy z okrągłą poduszką jak w poliftach, teraz zmotywowałem się jeszcze bardziej bo niechcący zadrapałem kierownicę dość mocno ostrym narzędziem więc żeby zachować zdrowie psychiczne to chciałbym to ogarnąć. Problem w tym, że mam wnętrze szare, kierownica w kolorze Szary Achat i z tego co patrzę to w poliftach a5 był kolor stalowo szary, tak jak w A7 i A6. Czy ma ktoś real fotkę wnętrza a5 albo a6 czy a7 w kolorze szarym, szarą kierownicą z okrągłą poduszką żebym mógł sobie porównać jak mocno on się różni od mojego szarego achat? :)

Mam szara ścięta 

pisz pv 

Opublikowano
2 godziny temu, luk330 napisał:

panowie, od X czasu szukam do siebie kierownicy z okrągłą poduszką jak w poliftach, teraz zmotywowałem się jeszcze bardziej bo niechcący zadrapałem kierownicę dość mocno ostrym narzędziem więc żeby zachować zdrowie psychiczne to chciałbym to ogarnąć. Problem w tym, że mam wnętrze szare, kierownica w kolorze Szary Achat i z tego co patrzę to w poliftach a5 był kolor stalowo szary, tak jak w A7 i A6. Czy ma ktoś real fotkę wnętrza a5 albo a6 czy a7 w kolorze szarym, szarą kierownicą z okrągłą poduszką żebym mógł sobie porównać jak mocno on się różni od mojego szarego achat? :)

Mam czarną 3 ramienną, z łopatkami i dekorami w piano black.
Kolor Czarny Soul -- czyli ciemnoszary tak naprawdę.

Opublikowano

Myślę odświeżyć wnętrze samochodu o dywaniki i mate do bagażnika - avant.

Kupowaliście coś ostatnio, możecie coś dobrego z alledrogo ?

Opublikowano
13 minut temu, Caporeira napisał:

Myślę odświeżyć wnętrze samochodu o dywaniki i mate do bagażnika - avant.

Kupowaliście coś ostatnio, możecie coś dobrego z alledrogo ?

Przód i tył oryginalne gumowe dywaniki-praktyczne i solidne. Polecam.

d1.jpg

2d.jpg

Opublikowano
19 minut temu, NelsonPL napisał:

Przód i tył oryginalne gumowe dywaniki-praktyczne i solidne. Polecam.

d1.jpg

2d.jpg

Masz sprawdzonego sprzedawce ?

Opublikowano
7 minut temu, Caporeira napisał:

Masz sprawdzonego sprzedawce ?

Tak.  ASO

Opublikowano
5 godzin temu, Caporeira napisał:

Masz sprawdzonego sprzedawce ?

też kupowałem w aso przed zima 250 zł dałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.