Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem na Alledrogo za 350 zł (foto)

Wiecie ile kosztuje nowa ORI?

Rozumiem , że wystarczy tylko założyć nową i tyle...Nie wymagane kodowanie itp

Prosta sprawa...Ogarnę to w 2 minuty...

Na 2/3 zdjęciu   uszkodzona ...

20250205_170732.jpg

20250205_142545.jpg

20250205_142633.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Rozumiem , że wystarczy tylko założyć nową i tyle...Nie wymagane kodowanie itp

Masz wszystko napisane u góry. Zadajesz te same pytania i  najwidoczniej nie czytasz na nie odpowiedzi:facepalm:

Opublikowano
15 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Wiecie ile kosztuje nowa ORI?

Tak, wiemy 

Opublikowano

Ile kosztuje ORI nowa? Zastanawiam się czy nie lepiej kupić nową (pewnie dłużej będzie działać)

Opublikowano

Ty to jesteś chodzący mem Nelson. ?

Masz tu linka

 

CZESCI.BENEPOL.PL

 

 

Wpisz numer z lampy i się dowiesz. 

Opublikowano

Nie interesują mnie zamienniki...Tylko ORI   z logo Audi

Jaki jest numer lampy?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

No co Ty? Na lampie masz napisane. 

Opublikowano
17 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Nie interesują mnie zamienniki...Tylko ORI   z logo Audi

Przecież @Hohe dał Ci link do sklepu ASO ? 

Opublikowano
W dniu 1.02.2025 o 20:47, NelsonPL napisał(a):

Już zamówiona... ?

Po co ściemniasz i zawracasz od nowa gitarę.

Tyle lat masz ULTRA i jesteś na forum i taka podstawowa czynność jak znalezienie numeru lampy Cię przerasta? ?‍♂️

Opublikowano

Juz wszystko wiem... Dzieki za link...:)

Opublikowano

To nie lot w kosmos, to tylko wymiana lampy.

Opublikowano

Przez następne 2 miesiące będzie pytał o linki i zadawał te same pytania typu ile kosztuje łori lampa w aso, jak ją wymienić, którą śrubkę odkręcić, jaka musi być temperatura i wilgotność powietrza, jaka powinna być faza księżyca w trakcie wymiany, a koniec końców napisze, że pojechał do aso na filiżankę kawy i wymienili mu lampę za 4000 tysiące. 

Opublikowano

A nie lepiej nie odpisywać na jego pytania  ?

Opublikowano

Nocna awaria na trasie::cygaro:

Podczas jazdy na autostradzie na tempomacie przy prędkości 140km/h nagle spadek mocy i pojawiła się kontrolka EPC i check engine

Autem przy małych obrotach zaczeło niemiłosiernie trząś...

Zjechałem z trasy... Laweta Assisstance i serwis....

Jak myślicie, co to może być?

Oczywiście przed trasą jak zawesze wszystko sprawdzane.. (olej itd)

Zauważyłem też , że poziom naładowania akumlatora po dystansie 200km wynosił tylko 30/40 % Tak jakby nie ładował się prawidłowo podczas jazdy.

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał(a):

Nocna awaria na trasie::cygaro:

Podczas jazdy na autostradzie na tempomacie przy prędkości 140km/h nagle spadek mocy i pojawiła się kontrolka EPC i check engine

Autem przy małych obrotach zaczeło niemiłosiernie trząś...

Zjechałem z trasy... Laweta Assisstance i serwis....

Jak myślicie, co to może być?

Oczywiście przed trasą jak zawesze wszystko sprawdzane.. (olej itd)

Zauważyłem też , że poziom naładowania akumlatora po dystansie 200km wynosił tylko 30/40 % Tak jakby nie ładował się prawidłowo podczas jazdy.

Źle zamontowana lampa, bez dwóch zdań. 

Opublikowano

Trzeba podpiąć pod komputer diagnostyczny. Powodów może być bardzo dużo. Bez protokołu diagnozy tylko wróżka postawi prawidłowa diagnozę.

Opublikowano

@NelsonPL w serwisie sprawdzą co się stało i na pewno Cię poinformują o wynikach śledztwa. Nie będziemy tu wróżyć z fusów.

Opublikowano

Auto w serwisie... Zadzwonią dziś lub najpóżniej w poniedziałek jak podepną pod komputer.:cygaro:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Jak mam słaby dzień to czytam o problemach NelsonPL :dziura: od razu lepiej 

Opublikowano

Czy uszkodzony akumlator może być przyczyną wyskoczenia kontrolki EPC i check engine i spadku mocy? Zastanawia mnie czemu poziom naładowania był tylko 20% po dystansie w trasie ponad 200 km  Pokazało po zgaszeniu na stacji (postój 3minutowy) 40% i po kilku minutach nagle już 20% i potem po 200 km dalej 20% 

Co obstawiacie??:mysli:

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.