Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Że tak zapytam potrzebuje ktoś ori siatki do bagażnika montowanej w szyny systemu bagażnika:whistling:

Bez szyn ja zamontuje ?

Nie bardzo :kwasny: Mocowania są inne i trzeba by kombinować z jakimiś uchwytami co jest raczej:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki chodzę z myślą poprawy audio i chcę wrzucić bang olufsen. Znalazłem zestaw z avanta B8 mmi 2 wszystko pasuje tylko że ja mam sedana. Czy wzmacniacz jest inny w avancie i w sedanie?

Róznią się tylko subem.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że w środę będę miał te ori 19 rotory z ET 33 - mam nadzieje że to pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić Ci zdjęcie jak u mnie ładnie wyglądają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz to zapodaj foto, pewnie nie tylko ja jestem ciekawy, ale każdy tu chętnie poluka na dobre koło :)

Ps. Ma ktoś 20" u siebie, jeśli tak to jakie parametry macie szerokość felgi i rozmiar opony, ew. jaka zawiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo zawieszenia, przepraszam, że też w tym temacie, ale jak sama nazwa wskazuje wiem, że są tutaj pasjonaci, którzy wiedza wszystko o naszych B8.

Tak więc prosze o pomoc w temacie:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/maksymalny-nacisk-przednia-os-321467/

Serdecznie dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przyszly dzisiaj dekory w drewnie (te blyszczace) kurde cieszylm sie ze oddam do lakiernika pomaluje w piano i bedzie luks. Okazalo sie jednak, ze jeden jest pekniety wzdluz (na calej dlugosci) i widac to tylko pod swiatlem. Oczywisice dekory podobno z auta testowego 8kkm przebiegu tylko ku... chyba testowali w tym aucie wytrzymalosc tych dekorow :facepalm: odechciewa mi sie juz tego piano i chyba okleje swoje (szczotkowane aliminium) folia black glossy i jak sie mocno zuzyja to wroce do alu. Testowal juz ktos oklejanie w ten kolor? Podobno odpowiednik black piano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przyszly dzisiaj dekory w drewnie (te blyszczace) kurde cieszylm sie ze oddam do lakiernika pomaluje w piano i bedzie luks. Okazalo sie jednak, ze jeden jest pekniety wzdluz (na calej dlugosci) i widac to tylko pod swiatlem. Oczywisice dekory podobno z auta testowego 8kkm przebiegu tylko ku... chyba testowali w tym aucie wytrzymalosc tych dekorow :facepalm: odechciewa mi sie juz tego piano i chyba okleje swoje (szczotkowane aliminium) folia black glossy i jak sie mocno zuzyja to wroce do alu. Testowal juz ktos oklejanie w ten kolor? Podobno odpowiednik black piano...

Widziałem na żywo jak wyglądają dekory Piano :slina: dlaczego po prostu nie kupisz sobie oryginalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba okleje swoje (szczotkowane aliminium) folia

Jakbyś zmienił zdanie i jednak zakupił piano, to jestem chętny na odkupienie szczotkowanego aluminium :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba okleje swoje (szczotkowane aliminium) folia

Jakbyś zmienił zdanie i jednak zakupił piano, to jestem chętny na odkupienie szczotkowanego aluminium :decayed:

Ok, bede to mial na uwadze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba do ludzi, którzy mają ETKĘ. potrzebny numer znaczka S-line na prawy błotnik do mojego A5 2009. wczoraj skradziono mi takowy znaczek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu człowiek bez Etki. Numer znaczka to 8N0 853 601 A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozia w dzieciach niech Ci wynagrodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komplecik dekorów S-Line ( srebrne szczotkowane) bez opisu Quatro, oddam za 3paczki. Były w moim A4 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh odechciewa się wszystkiego. Podłączałem raz vag sprawdziłem błędy podusze i silnika wszystko ładnie odłączyłem. Teraz jak się wpinam to nie świeci sie nawet dioda na wtyczce :/ kabel sprawdzony w passacie jest ok. A u mnie wyświetla no connect to car. Panowie doradźcie co mogłem już popsuć :( bo cciałbym wkońcu ten serwis skasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag 12.12 kupowany od kolegi z forum. Tak jak pisałem raz udało mi się połączyć z autem i wszystko było ok. Po tyg chciałem wkońcu skasować serwis i lipa pokazuje że interfejs ok ale nie łączy się z autem. Podpinam się pod paska b5 i wszystko jest ok dioda świeci chcile na czerwono zaraz na zielono. Można się połaczuć i czytać błedy.

W A4 sprawdziłem bezpiecznik z prawej strony 7 od złącza diagnostycznego jest ok. Rozebrałem już nawet plastik pod kierą żeby wtyka była luźna żeby pewnoś przy wpinaniu była i lipa.

Na 100% net był zawszę wyłączony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...