Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

zaszalałeś z ET widzę :)

Tylko nie dawaj listwy progowej bo moim zdaniem popsujesz efekt, teraz jest kozacko. Nie obciera nigdzie? Gwint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie


Tylko nie dawaj listwy progowej bo moim zdaniem popsujesz efekt

Krzysiu co Ty to opowiadasz, listwa będzie bardziej kozacka niz cała reszta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na profil Boserona, on ma to koło na 1 BA tylko jego jest z A5 z ET29.

Te drugie to 18" ET chyba 43, szerokość 8j i 8,5j też chyba jest i ten wzór zdecydowanie ładniejszy.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest koza. Te drugie to na bank 18? Wyglądają ciekawie. Ile jest kolorów wnętrza w b8 przed i po lifcie? Mam jasny środek i kierownice poliftowe wydają mi się jakby w innym odcieniu były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaszalałeś z ET widzę :)

Tylko nie dawaj listwy progowej bo moim zdaniem popsujesz efekt, teraz jest kozacko. Nie obciera nigdzie? Gwint?

To VT ;) Ale już zachorowałem na to koło...

20" 9J ET35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest koza. Te drugie to na bank 18? Wyglądają ciekawie. Ile jest kolorów wnętrza w b8 przed i po lifcie? Mam jasny środek i kierownice poliftowe wydają mi się jakby w innym odcieniu były.

Ta druga ma numer 8k0601025ap looknij sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga 8J ET chyba 43 opona 225/45

cpvzcjC.jpg

EMpabdY.jpg

może ktoś będzie wiedział o co chodzi ?

coś odwaliło mojemu klimatronikowi, temp. ustawiona na 21C dla kierowcy i pasażera, tryb auto, z nawiewu kierowcy leci zimno a z pasażera gorąco (fest) dopiero po skręceniu kilka stopni mniej zaczyna też lecieć zimne. Błędów brak.

Sprawdź czujnik temperatury zewnętrznej - powinien być na przednim grillu przed chłodnicą, w specjalnym uchwycie. Kiedyś u mnie nie zamontowali w uchwyt po zdejmowaniu zderzaka i odczytywał zawyżoną temperaturę zewnętrzną, bo dotykał do chłodnicy. Klima wariowała, najczęściej wiała zimnym powietrzem.

Poza tym spróbuj zrobić testy elementów wykonawczych. Może jakiś silniczek od klapy się przyblokował, a błędy wyskoczą dopiero po testach?

Z tym czujnikiem coś może być na rzeczy bo zauważyłem to właśnie po zdejmowaniu zderzaka przez lakiernika. Jednak czujnik jest na swoim miejscu - za atrapą pod rejestracja po prawej stronie to to ? poza tym z jednej strony leci zimno z drugiej gorąco, czujnik temp wewnętrznej jest chyba jeden w krateczce na środku klimatronika.

Robiłem output test i basic setings - brak błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się widzi?

6_zps8xno8wpda_zpsqh67rvmb.jpg

Jesteś "miszczem" painta :D A tak na serio felga kozak, ale tak jak gadaliśmy, przy 9" ET 35 to chyba za mało, powinno być ciut większe, ale niech eksperci się wypowiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się widzi?

6_zps8xno8wpda_zpsqh67rvmb.jpg

Jesteś "miszczem" painta :D A tak na serio felga kozak, ale tak jak gadaliśmy, przy 9" ET 35 to chyba za mało, powinno być ciut większe, ale niech eksperci się wypowiedzą ;)

Miazga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna stronka :)

Ale koło i opona to jedno a jeszcze dochodzi do tego jak siedzi w nadkolu a tu moga być obcierki a tego na stronce nie uwzględniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówiłem Ci przez telefon, będę wystawać o 6,5 mm bardziej niz moje, wiec z przodu mogą obcierac

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś będzie wiedział o co chodzi ?

coś odwaliło mojemu klimatronikowi, temp. ustawiona na 21C dla kierowcy i pasażera, tryb auto, z nawiewu kierowcy leci zimno a z pasażera gorąco (fest) dopiero po skręceniu kilka stopni mniej zaczyna też lecieć zimne. Błędów brak.

Sprawdź czujnik temperatury zewnętrznej - powinien być na przednim grillu przed chłodnicą, w specjalnym uchwycie. Kiedyś u mnie nie zamontowali w uchwyt po zdejmowaniu zderzaka i odczytywał zawyżoną temperaturę zewnętrzną, bo dotykał do chłodnicy. Klima wariowała, najczęściej wiała zimnym powietrzem.

Poza tym spróbuj zrobić testy elementów wykonawczych. Może jakiś silniczek od klapy się przyblokował, a błędy wyskoczą dopiero po testach?

Z tym czujnikiem coś może być na rzeczy bo zauważyłem to właśnie po zdejmowaniu zderzaka przez lakiernika. Jednak czujnik jest na swoim miejscu - za atrapą pod rejestracja po prawej stronie to to ? poza tym z jednej strony leci zimno z drugiej gorąco, czujnik temp wewnętrznej jest chyba jeden w krateczce na środku klimatronika.

Robiłem output test i basic setings - brak błędów.

Zobacz jak powinien być osadzony ten czujnik: http://i.imgur.com/BHwEdju.png

Jak dla mnie to możesz mieć też walnięty któryś czujnik temperatury w kanałach nawiewowych. To jest chyba tak, że na każdą stronę masz dwa czujniki - jeden przy samej kratce nawiewu, a drugi na powrocie (w okolicach stóp). Pierwszy bada temperaturę powietrza, którą wydmuc**je, a drugi powietrze powracające. Na tej podstawie jest szacowana temperatura wnętrza auta. Jeśli np. czujnik powrotny pasażera zaniża temperaturę (ale błędów nie pokazuje), to automatycznie klimatronik będzie podawał więcej ciepłego powietrza. A że trochę tego ciepła poleci też na stronę kierowcy, to z kolei po stronie kierowcy będzie puszczało zimniejsze powietrze, żeby wyrównać temperaturę do ustawionego poziomu.

Ma to sens? :decayed:

Ale że do czujników trzeba trochę rzeczy wybebeszyć, to może lepiej upewnij się na 100% z tym zewnętrznym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrna, niezła teoria. :wink:

Noo wytłumaczył na"chłopski rozum" :D

edit:

http://allegro.pl/audi-a5-s5-lampka-podsufitowa-wnetrza-8t0947135f-i5290294831.html

wejdzie to do a4? można podmienić pstryczek dachu na pstryczek klapy :naughty:

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fajna stronka :)



Ale koło i opona to jedno a jeszcze dochodzi do tego jak siedzi w nadkolu a tu moga być obcierki a tego na stronce nie uwzględniają.

9J ET35 nie będzie obcierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...