Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ponawiam pytanie, czy malował ktoś z Was elementy np takie jak dekory drewno w black piano? Może polecicie jakiś zakład co podjął by się tego ;)

Do lakiernika jedz pomaluje bez problemu Ja w innym samochodzie lakierowałem drewno na kość słoniową wyszło super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać po weekendzie :hi:

Panowie mam mały uciążliwy kłopot a zarazem do Was pytanie otóż, zawiesza mi się klimatyzacja w mojej benzynie B8 rok 2009 tzn. raz się włączy a raz nie. (Wszystko się w niej pali pokazuje temperature ale nie dmucha :-/) czasem się włączy po jakimś czasie na nierównościach ale ogólnie taki stan mnie nie zadowala i chcę tą awarię wyeliminować.

Co jest wg. Waszej wiedzy do wymiany, może przerabial to już ktoś z forumowiczów? Ewentualnie proszę o podanie nr części do zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dancioch, powiedz mi czy nawiewy w ogóle dmuchają? Czy problemem jest tylko brak chłodu a nawiew i jego moc jest OK ?

Ja miałem problem z dmuchawą nawiewu, wyrobiły się szczotki od silnika i dmuchawa stanęła na amen, zero dmuchania, więc i klima nie działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie, czy malował ktoś z Was elementy np takie jak dekory drewno w black piano? Może polecicie jakiś zakład co podjął by się tego ;)

ja malowałem, nie ma ślady, że to kiedyś "DŻEWO" było. płąci łem chyba 250zł za komplet. tylko musiałem oddać rozebrane z chromów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam dojście od opon 21" na handel.

255/30 93y sport max rt

265/45 104w sport max rt2

275/45 110w f1 asy

Gdyby ktoś chciał to pw.

Ew gdyby ktoś chciał to mogę o 20" zapytać.

Po 100 zł na oponie względem najniższej ceny jaka znajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dancioch, powiedz mi czy nawiewy w ogóle dmuchają? Czy problemem jest tylko brak chłodu a nawiew i jego moc jest OK ?

Ja miałem problem z dmuchawą nawiewu, wyrobiły się szczotki od silnika i dmuchawa stanęła na amen, zero dmuchania, więc i klima nie działała.

Jak się "zawiesi" to nic nie dmucha właśnie, trzeba szyby otwierać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwa pytania.

1. Jaki ma oznaczenie stojak pod kubki pod przetwornicę 230 V?

2. W pasie bezpieczeństwa po stronie pasażera połamał mi się i wypadł ten plastikowy guzik, przez co klamra spada na sam dół. Da się to czymś zastąpić, ew. kupić ori element?

8d4ed29da3a049e399436f5c0fe2347a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubką z nakrętką... :decayed:

A jakiś bardziej cywilizowany sposób? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubką z nakrętką... :decayed:

A jakiś bardziej cywilizowany sposób? :)

Czarny guzik przyszyj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubką z nakrętką... :decayed:

A jakiś bardziej cywilizowany sposób? :)

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-spinka-klips-nit-stoper-pasa-pas-i5822186643.html#thumb/1

albo w ASO 443857847B, około 15 pln

Edytowane przez Vis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinski VCDS 15.7.1 jest stabilny czy olac go?

Ja mam i nie miałem problemu ze stabilnością :) Wszystko co chciałem to pokodowałem bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubką z nakrętką... :decayed:

A jakiś bardziej cywilizowany sposób? :)

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-spinka-klips-nit-stoper-pasa-pas-i5822186643.html#thumb/1

albo w ASO 443857847B, około 15 pln

Dzięki kolego! Nie spodziewałem się, że to można kupić :thumbup1:

------------------------

To wracając do pytania - nie ma ktoś na zbyciu uchwytu na kubki pod przetwornicę 230 V?

Znalazłem numer: 8K0 862 533 A

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinski VCDS 15.7.1 jest stabilny czy olac go?

Ja mam i nie miałem problemu ze stabilnością :) Wszystko co chciałem to pokodowałem bez żadnych problemów.

Dzieki! to zamawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwa pytania.

1. Jaki ma oznaczenie stojak pod kubki pod przetwornicę 230 V?

2. W pasie bezpieczeństwa po stronie pasażera połamał mi się i wypadł ten plastikowy guzik, przez co klamra spada na sam dół. Da się to czymś zastąpić, ew. kupić ori element?

8d4ed29da3a049e399436f5c0fe2347a.png

Normalnie w serwisie ten dynks dostaniesz, z tego co pamiętam kilkanaście złotych ;-)

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać po weekendzie :hi:

Panowie mam mały uciążliwy kłopot a zarazem do Was pytanie otóż, zawiesza mi się klimatyzacja w mojej benzynie B8 rok 2009 tzn. raz się włączy a raz nie. (Wszystko się w niej pali pokazuje temperature ale nie dmucha :-/) czasem się włączy po jakimś czasie na nierównościach ale ogólnie taki stan mnie nie zadowala i chcę tą awarię wyeliminować.

Co jest wg. Waszej wiedzy do wymiany, może przerabial to już ktoś z forumowiczów? Ewentualnie proszę o podanie nr części do zamówienia.

Nikt nie miał podobnych przygód? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać po weekendzie :hi:

Panowie mam mały uciążliwy kłopot a zarazem do Was pytanie otóż, zawiesza mi się klimatyzacja w mojej benzynie B8 rok 2009 tzn. raz się włączy a raz nie. (Wszystko się w niej pali pokazuje temperature ale nie dmucha :-/) czasem się włączy po jakimś czasie na nierównościach ale ogólnie taki stan mnie nie zadowala i chcę tą awarię wyeliminować.

Co jest wg. Waszej wiedzy do wymiany, może przerabial to już ktoś z forumowiczów? Ewentualnie proszę o podanie nr części do zamówienia.

Nikt nie miał podobnych przygód? :(

Standardowo - masz jakieś błędy?

Ja bym chyba spróbował wymienić dmuchawę. Może szlag trafił szczotki? Cena za używaną niezbyt wygórowana, wymiana w miarę łatwa. Zawsze to jakiś pierwszy krok.

Ewentualnie możesz spróbować ją po prostu wyjąć i na włączonym nawiewie spróbować potrząsnąć w różnych kierunkach i zobaczyć, czy będzie przerywała.

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...