Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie raczej jak chcesz to zabezpieczyć aby nie latało przy hamowaniu? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Idzie wyłączyć światła w B8 lift? Chodzi mi o to, żeby po odpaleniu silnika była opcja wyłączenia całkowicie świateł, w tym postojów, ledów itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 53 hamulec postojowy mam zakodowane że jak mam zaciągnięty ham. postojowy to nie świecą mi ledy po zwolnieniu hamulca włączają się,

tylko że ja mam przedlift, kanalu nie pamiętam mogę sprawdzić wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/16/2017 o 11:35, marda16 napisał:

te w aukcjach są do przodu tak, do tylnego też one pasują ? mam tylny...

Czujniki na tył są takie same, więc IMO uchwyty też powinny pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się czy w polifcie sa dwa czujniki poziomowania xenonow, naped przedni, xenon nieskretny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lcu napisał:

Ktoś orientuje się czy w polifcie sa dwa czujniki poziomowania xenonow, naped przedni, xenon nieskretny? 

Na 100% nie wiem, ale myślę że muszą być dwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tylny polift S-Line skompletowany + spoiler na klapę, byłem u lakiernika z kabiną za te 2 elementy 800zł na może trochę mniej powiedział czyli 700-800 ,samo lakierowanie bez szpachlowania bo ładne części i bez demontażu i montażu ,jak myślicie nie za dużo troszkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marda16 napisał:

Zderzak tylny polift S-Line skompletowany + spoiler na klapę, byłem u lakiernika z kabiną za te 2 elementy 800zł na może trochę mniej powiedział czyli 700-800 ,samo lakierowanie bez szpachlowania bo ładne części i bez demontażu i montażu ,jak myślicie nie za dużo troszkę ?

:grin:

250-300zł, lotka w cenie. Zwykły "Kowalski" 350-400zł.
Ja płaciłem za zderzak, błotnik i słupek A (szpachla) 600zł z demontażem i montażem zderzaka i błotnika. Znajomy drugi rok już jeździ, odprysków brak, rdzy brak.
Nawet jakbyś u nas pojechał do nie wiadomo jakiego lakiernika, to biorą 300zł/element. Gdzie za lotkę policzyć jak za normalny element. A jakbyś listwy drzwiowe (np 4 szt) malował to policzy 300 x 4 szt?
Lotkę bym sam pomalował, za mały element żeby coś schrzanić. Zmatowić, ew podkład (30zł), do tego kolor puszka (30zł) i bezbarwny (30zł). Zamykasz się w stówce z browcem. Dla niego z tą lotką to tylko tyle więcej roboty, że będzie musiał położyć obok zderzaka i dwa trzy razy przejechać pistoletem więcej. Przypnij ją na troki w poprzek grilla i powiedz że to element zderzaka, to Ci pomaluje w cenie elementu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myślę że dużo, za lakier ich 200zł mówił ,chyba będę szukał dalej lakiernika ale bez auta bo jak myślą że jak się audi podjedzie to nie ma się na co wydawać pieniędzy taka myśl mnie nachodzi :facepalm:   albo podjadę żony clio ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marda16 napisał:

tez myślę że dużo, za lakier ich 200zł mówił ,chyba będę szukał dalej lakiernika ale bez auta bo jak myślą że jak się audi podjedzie to nie ma się na co wydawać pieniędzy taka myśl mnie nachodzi :facepalm:   albo podjadę żony clio ....

Najlepiej ubierz ładnie żonę i ją wyślij tym Clio. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lcu napisał:

Ktoś orientuje się czy w polifcie sa dwa czujniki poziomowania xenonow, naped przedni, xenon nieskretny? 

W przedlifcie były 2 to i polifcie też bd 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do wymiany tylnych sprężyn konieczne są ściągacze, czy obejdzie się bez?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2017 o 13:30, Hohe napisał:

Jak do pompki to: 1J0 973 722 A

 

1 minutę temu, deafca napisał:

W przedlifcie były 2 to i polifcie też bd 2 

Nono, w przedlifcie był sterownik 55 do poziomowania, a w polifcie podlacza sie do mc9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lcu napisał:

Ktoś orientuje się czy w polifcie sa dwa czujniki poziomowania xenonow, naped przedni, xenon nieskretny? 

są dwa, nie ma różnicy czy skrętny czy zwykły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Góral65 napisał:

są dwa, nie ma różnicy czy skrętny czy zwykły

Mam podłaczony tylny czujnik i zadnych błedów na kompie o braku czujnika przedniego.
Podniosłem na podnosniku fabryczne auto z xenonami i nie moglismy namierzyc czujnika z przodu :/

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...