Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

...pytanie: rozpięta wtyczka powoduje błąd skończonych klocków czy działa to tak, że skończony klocek powoduje zwarcie i stąd błąd? Jaka jest logika tego rozwiązania? Pytam, bo przymierzam się do założenia klocków bez czujników (DS2500)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

...pytanie: rozpięta wtyczka powoduje błąd skończonych klocków czy działa to tak, że skończony klocek powoduje zwarcie i stąd błąd? Jaka jest logika tego rozwiązania? Pytam, bo przymierzam się do założenia klocków bez czujników (DS2500)

Rozpięta wtyczka powoduje ostrzeżenie o zużytych klockach. Czujnik jest tak skonstruowany żeby rant tarczy hamulcowej przetarł kabel znajdujący się w nim i otwórzyl obwód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, piotrekb_tt napisał:

ozpięta wtyczka powoduje ostrzeżenie o zużytych klockach. Czujnik jest tak skonstruowany żeby rant tarczy hamulcowej przetarł kabel znajdujący się w nim i otwórzyl obwód.

czyli teraz musi być zwora albo vcds żeby to mnie nie denerwowało... OK! dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś jest temat odnośnie barwy led w xenonach w przedlifcie za cholerę nie mogę znaleźć, podrzuci ktoś? sprawa dość pilna:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Góral65 napisał:

gdzieś jest temat odnośnie barwy led w xenonach w przedlifcie za cholerę nie mogę znaleźć, podrzuci ktoś? sprawa dość pilna:hi:

Chodzi ci o moj temat? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kooga napisał:

Chodzi ci o moj temat? :)

 

 

tak dokładnie o to mi chodziło, dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratowalibyście nr. Dmuchawy nawiewu powietrza do kabiny bo zaczął mi się zacinać.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytoczyłem dystanse 0.05mm luzu w sumie mam na nich i feldze I jest dużo lepiej ;)
BTW to sprawdzajcie stan dzwigienek od poziomowania ksenonu. U mnie jedna główka tak przyłapała na rdzy, że urwało dzwigienkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytoczyłem dystanse 0.05mm luzu w sumie mam na nich i feldze I jest dużo lepiej [emoji6]
BTW to sprawdzajcie stan dzwigienek od poziomowania ksenonu. U mnie jedna główka tak przyłapała na rdzy, że urwało dzwigienkę...
Właśnie mnie to czeka. Jak moge sprawdzic dzwigienki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytoczyłem dystanse 0.05mm luzu w sumie mam na nich i feldze I jest dużo lepiej [emoji6]
BTW to sprawdzajcie stan dzwigienek od poziomowania ksenonu. U mnie jedna główka tak przyłapała na rdzy, że urwało dzwigienkę...

Miałem to samo kiedyś w S3. Od tamtej pory ładuje grubo tawotu w główkę i jest spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanie co zmieniały hamulce przednie na 345 Brembo. Jakie zamawiacie tarcze i czy potem je przetaczacie na tokarce czy po prostu wrzucacie i już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey koledzy potrzebna pomoc ma ktoś dojście po poduszek powietrznych podsufitki pod panoramę czarna i zawieszenie przód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratu w ccwa wyskoczyl blad -8472 Ograniczenie momentu obrotowego z powodu temperatury spalin,co moze byc powodem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...