Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

niestety mało się opuszcza.. no i u mnie np. nie zawsze wraca do poprzedniej pozycji i czasami muszę to ręcznie przestawiać :kwasny:

Podobno tylko z Pamiecia foteli sie wiecej opuszcza, a co do powracania na miejsce, to czytalem ze powinno sie po przekodowaniu na wstecznym i wlaczonym zaplonie prawe lusterko zjechac do oporu na dol i do gory. Nie wiem co zakodowales- 44 czy 4C, bo moze byc ze nie pamieta poprzedniej pozycji? W moim kodowaniu w kazdym razie zadzialalo, ale lusterko sie podnosi jak troche sie odjedzie juz do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile odcienie czerni wychodziło w a4 b8 ? mam wgniotke na lewym, przednim błotniku i nie chce go lakierowac tylko wolał bym kupic jakis bez rys i szpachli na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś na forum opis jak zdjąć przedni zderzak, bo szukam i znalazłem jedynie opis, ale do tylnego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile odcienie czerni wychodziło w a4 b8 ? mam wgniotke na lewym, przednim błotniku i nie chce go lakierowac tylko wolał bym kupic jakis bez rys i szpachli na allegro.

były dwa :

Brylantowy czarny Y9B

Czarny phantom -efekt perłowy Z9Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: Pany mam kilka pytań donośnie B8 2.0 CR CAGC 120KM. Używałem szukajki ale ona jakoś w ogóle nie pomaga:kwasny: Więc byłbym wdzięczny za podpowiedzi:wink:

1. Czy żeby zmienić rozrząd trzeba sciagać przód?? I jak to zrobić?

2. Czy można odblokować jakieś funkcje jeśli jest czerwona navi??

3. Czy można zmienić fis miedzy zegarami na kolorowy??

4. Czy ten silnik CAGC to dobra kontrukcja?? dużo się różni od tych 143KM??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co od CAGC to wg etki niczym się nie różni od CAGA i CAGB i mało tego ma tłoki takie same jak w CAHA i CAHB czyli 170 i 163km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W mojej A4 B8 2011/04 1,8 TFSI silnik CDHA skrzynia NCT z przebiegiem 20.000km (na gwarancji ASO) prze zmianie biegów 1-2-3 w fazie wysprzeglania słychać stukanie dochodzące ze skrzyni biegów.

Byłem w ASO potwierdzili, że jest coś nie tak – zabrali samochód na warsztat i po godzinie oznajmili, że muszę odstawić samochód na kilka dni bo trzeba będzie ściągnąć skrzynie biegów i sprawdzić co się dzieje. Również poinformowano mnie, że jeśli trzeba będzie wymienić tarczę sprzęgłową to niestety gwarancja nie obejmuje tej części i będę musiał pokryć wydatek z własnej kieszeni.:slina:

Panowie ktoś może coś doradzić?

Czy to normalne dla skrzyń NCT aby po 20.000km zwykłej jazdy coś zaczynało się już psuć.

Z góry dziękuję za poradę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w manualach w B8 jest problem z wyrabiającym się gniazdem łożyska podpierającego półoś (tą wyciąganą w celu demontażu sprzęgła). Zamiast łożyskować na łożysku wyciera się obudowa skrzyni zapewne z powodu zbyt luźno spasowanego połączenia łożysko-obudowa skrzyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy montował ktoś z Was te lampki pod tablicę LED z Q7? trzeba coś przerabiać w A5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy montował ktoś z Was te lampki pod tablicę LED z Q7? trzeba coś przerabiać w A5?

a to nie są te same co w polifcie A5? bo ja mam LED ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ciul, kwestia czy muszę coś przerabiać czy tylko wypinam jedne i wpinam drugie :decayed: u mnie wpadł mały mod, ale o tym wkrótce :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ciul, kwestia czy muszę coś przerabiać czy tylko wypinam jedne i wpinam drugie :decayed: u mnie wpadł mały mod, ale o tym wkrótce :whistling:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o tym wątku :decayed: dzięki Bartek :hi: trzeba lutować więc dam to chłopakom z serwisu do zrobienia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do jakiejś podstawówki to Ci chłopaki na 15 minutowej przerwie zrobią za browara:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie z serwisu ASO tylko ode mnie z firmy :decayed: ja nawet nie wiem czy mam lutownicę w domu :facepalm: będzie się trzeba w końcu za to zabrać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...