Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 minut temu, komoornik napisał:

Montowałem zestaw z Aliexpress w Golfie 7.5 za zawrotne 15 dolarów.

Ponad 3 lata i mają się dobrze.

Tam jest bardziej plastik niż guma w porównaniu do oryginału, ale trzeba by się mocno przyglądać żeby zauważyć różnice.

Moim zdaniem nie warte zakupu i montażu.:cygaro:

Polecam Oryginalne. Zdecydowanie ładniejsze i lepsza jakość.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozumiem że montowałeś oba? :rolleyes:

Opublikowano
16 godzin temu, NelsonPL napisał:

Moim zdaniem nie warte zakupu i montażu.:cygaro:

Polecam Oryginalne. Zdecydowanie ładniejsze i lepsza jakość.

miałem ORI w coupe, czy jakość była taka super? no nie wiem.. musiałem przerabiać żeby pasowały.. a to był zestaw do A5 ;)

Opublikowano
54 minuty temu, jedrekx napisał:

miałem ORI w coupe, czy jakość była taka super? no nie wiem.. musiałem przerabiać żeby pasowały.. a to był zestaw do A5 ;)

On wszystko ori musi mieć nawet jak z aliexpress przychodzą z numerami i zeszlifowanym logiem audi. ;) ja od ponad 2 lat mam z aliexpress i zdecydowanie polecam.  Koszt 10x mniejszy 

Opublikowano

Wszystko musi być org ASO dla jego Ślicznotki 

Opublikowano

Tak szukam i szukam i w końcu zapytam. Co może powodować syczenie dochodzące z włączonej klimatyzacji? Po wyłączeniu kompresora ustaje. Czy może być to spowodowane małą ilością czynnika?

Opublikowano
7 godzin temu, gagat3k napisał:

On wszystko ori musi mieć nawet jak z aliexpress przychodzą z numerami i zeszlifowanym logiem audi. ;) ja od ponad 2 lat mam z aliexpress i zdecydowanie polecam.  Koszt 10x mniejszy 

Kupuje za swoje. ;) Jedna osoba woli ori, inna zamiennik i wystarczy na inne zabawy. :) 

Opublikowano
16 godzin temu, Hohe napisał:

Tak szukam i szukam i w końcu zapytam. Co może powodować syczenie dochodzące z włączonej klimatyzacji? Po wyłączeniu kompresora ustaje. Czy może być to spowodowane małą ilością czynnika?

w Mercu tak miałem - dobicie klimy i spokój

Opublikowano
W dniu 14.09.2021 o 19:55, NelsonPL napisał:

 

Polecam Oryginalne. 

Ta z ciekawości zapytam - polecasz bo....? Takowe masz zamontowane czy taka myśl Cię naszła??? Pomijając zakup w ASO:wink:.

Opublikowano
Godzinę temu, jedrekx napisał:

w Mercu tak miałem - dobicie klimy i spokój

I od tego zacznę, dzięki!

Opublikowano
W dniu 15.09.2021 o 20:15, george napisał:

Kupuje za swoje. ;) Jedna osoba woli ori, inna zamiennik i wystarczy na inne zabawy. :) 

Zobacz jego temat, wtedy zrozumiesz :D

Opublikowano
W dniu 13.09.2021 o 00:08, R4xx napisał:

Witajcie :hi:

Ktoś może polecić sprawdzony warsztat, który wymieni rozrząd w 3.0TDI V6 CCWA? 

Czemu chcesz go wymieniać?

Opublikowano

Tak, kupuje za swoje i tylko ORI.:dance2:

Nigdy nic nie kupuje przez jakieś aliexpres itp:cygaro:

 

Opublikowano
41 minut temu, gagat3k napisał:

Zobacz jego temat, wtedy zrozumiesz :D

Czytałem. ;) 

Opublikowano

 

Opublikowano

Panowie pytanie zna ktoś długości pasów bezpieczeństwa w A4 B8. Chodzi mi o taśmy przód i tył może ktoś kiedyś rozbierał pasy i mierzył lub ma jakiś pas by pomierzyc. Dziękować

Opublikowano

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja ze sterownikami foteli? Czy one odpowiadają generalnie za samo elektryczne ustawianie i pamięć a inne funkcje fotela (jak wentylacja czy grzanie na kark) są realizowane poza tym modułem?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie zakładam kanał na YT , mam nadzieje że dzieki wam waszym komentarzom , łapkom w góre i substrykcją będzie chęc i kanał będzie sie bardziej rozwijać . Pomyłsy juz są .

https://www.youtube.com/channel/UCyQQEF-i32FbLKne6EhSGRw

Zaprszam i czekam na like , komentarz i suba :D

Edytowane przez karolek_ust

Opublikowano
8 minut temu, karolek_ust napisał:

Panowie zakładam kanał na YT , mam nadzieje że dzieki wam waszym komentarzą , łapką w góre i substrykcją będzie chęc i kanał będzie sie bardziej rozwijać . Pomyłsy juz są .

https://www.youtube.com/channel/UCyQQEF-i32FbLKne6EhSGRw

Zaprszam i czekam na like , komentarz i suba :D

Komentarzą? Łapką?

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

Komentarzą? Łapką?

No bo jeśli widać ze jest jakieś zaintersowanie kanałem to chce się coś robić kręcić i rozwijać , a jak patrzysz w stadio YT i nic sie nei dzeje a ludzi wchodza i nie dadza nawet łapek to słabo 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.