Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, będzie pasował ten komplet do B8, nie będzie nic tarło etc? 5x112 AUDI ROTOR 19'' ORYGINAŁ A5 RS5 S5 A6 LATO (4002286904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam zawieszenie 1BE :hi:

Będzie tarło na 100%

wiedziałem, ze mogę na Ciebie liczyć :wink: a cos w tej sprawie felg się posunęło? zbliża się koniec lutego :whistling:

dzię rozmawiałem w tej sprawie bo już zapytań mam dość sporo - w piątek powinien być fax z paletą rozmiarów

Też poszukuję felunku 19, jak by coś było to jestem chętny.

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Jeśli chodzi o rozmiarówkę to przymierzałem się do 3SDM 0.06 i jak wyliczyłem to najlepiej by mi pasował rozmiar 19 na 8,5 cala, ET 35 z oponą 235/40/19.

Jeżeli nie trafi się coś w podobnej cenie z oferty Audi to chyba zaatakuję te koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, będzie pasował ten komplet do B8, nie będzie nic tarło etc? 5x112 AUDI ROTOR 19'' ORYGINAŁ A5 RS5 S5 A6 LATO (4002286904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam zawieszenie 1BE :hi:

Będzie tarło na 100%

wiedziałem, ze mogę na Ciebie liczyć :wink: a cos w tej sprawie felg się posunęło? zbliża się koniec lutego :whistling:

dzię rozmawiałem w tej sprawie bo już zapytań mam dość sporo - w piątek powinien być fax z paletą rozmiarów

Też poszukuję felunku 19, jak by coś było to jestem chętny.

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Jeśli chodzi o rozmiarówkę to przymierzałem się do 3SDM 0.06 i jak wyliczyłem to najlepiej by mi pasował rozmiar 19 na 8,5 cala, ET 35 z oponą 235/40/19.

Jeżeli nie trafi się coś w podobnej cenie z oferty Audi to chyba zaatakuję te koła.

Jaki masz zawias ? przy tej feldze gwint obowiązkowy inaczej to profanacja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moim zdaniem czeka Cię jeszcze wydatek na gwint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18" jest w/g mnie bardzo dobrze, większej gleby bym nie chciał, ale na 19 to już nie wiem co to będzie, trochę się tego obawiam bo koło dość agresywne i rzeczywiście obawa żeby nie zrobić "bociana"

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

Żałuję że nie wziąłem od Alvaro, to był porządny sprzęt,a le wiadomo nie na wszystko zawsze styka co by się chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o to bo na 19stce będzie normalnie sam mam -20mm i 19 cali i jest ok nawet można niżej jeszcze :) Chodzi o to że do felgi którą wybrałeś gwint moim zdaniem to obowiązek :) bo bez gleby nawet lekkiej będzie nijako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że design tej felgi pasuje do gleby i bez tego nijak to będzie wyglądało ... bo ja się tego obawiam właśnie że kształt tego koła jest zarezerwowany własnie do pewnego stylu całości a to wymaga m.in. gleby. Koła mi się podobają ale na glebie nie chcę jeździć jak jakiś podlotek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że design tej felgi pasuje do gleby i bez tego nijak to będzie wyglądało ... bo ja się tego obawiam właśnie że kształt tego koła jest zarezerwowany własnie do pewnego stylu całości a to wymaga m.in. gleby. Koła mi się podobają ale na glebie nie chcę jeździć jak jakiś podlotek :).

Dokładnie tak myślę, ale to tylko moje zdanie. W każdym bądź razie takie -35/40 to minimum według mnie do tego koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to koło bez gleby straci efekt no, ale każdy robi auto pod siebie chociaż ja jeżdżę na gwincie i powiem, że jest jest bardziej komfortowy względem 1BE, które miałem fabrycznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy co to za kratki w przednim zderzaku - byłem tam i na żywo ślicznie wyglądają - taki plasterek miodu + ten chrom a zderzak w autku seria

Audi A4 84900.00 PLN. - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a przy zawiasie 1BE i feldze 19 8,5 ET 42 opona 255/35 będzie bociek ze schowanymi kołami?

Czy tak jak w linku Mirona ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy co to za kratki w przednim zderzaku - byłem tam i na żywo ślicznie wyglądają - taki plasterek miodu + ten chrom a zderzak w autku seria

Audi A4 84900.00 PLN. - otoMoto.pl

KRATKA KRATKI ATRAPA ZDERZAKA AUDI A4 B8 RS4 LOOK (3995059961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotkach z aukcji już tak ładnie to nie wygląda, pytanie jak będą zachowywać się w trakcie użytkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że super na żywo się prezentowały - ale sam fakt że to jakaś replika to rozumiem że furka musiała mieć przygody wypadkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że super na żywo się prezentowały - ale sam fakt że to jakaś replika to rozumiem że furka musiała mieć przygody wypadkowe

dzowniłem do kolesia przy okazji widocznych tam rotorów :facepalm: dopytać o rozmiar opon etc ale nic nie wiedział ale fura oczywiście bezwypadkowa i można jechać do ASO, a on nie będzie się w ogóle wstydził :polew:

ja dzisiaj nabyłem już felgi :wink: w sumie ze skromnym ET43 8,5 19 oryginalne nówki sztuki :decayed: mam jeszcze opony do kupienia 255/35/19 Pirelli P Zero (z tym czerwonym P Zero btw jak to zmazać? :kwasny:) nówki sztuki za 2,6k i to chyba nie jest zła cena...także Miron ja się wypisuje z listy oczekujących na fele i dziękuje za pomoc. Będę miał także dostep do nowych felg i opon wszystko w oryginałach ale czekam na listę do A3, A4, A5, A6, A7, A8 jakby ktoś był zainteresowany podeślę jak dostanę.

WP_20140225_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga :naughty: nie martw się dasz dystans 10mm i będzie kox. Już wiem u kogo przymierzę rotory :kox: jak będziesz miał cennik to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że super na żywo się prezentowały - ale sam fakt że to jakaś replika to rozumiem że furka musiała mieć przygody wypadkowe

dzowniłem do kolesia przy okazji widocznych tam rotorów :facepalm: dopytać o rozmiar opon etc ale nic nie wiedział ale fura oczywiście bezwypadkowa i można jechać do ASO, a on nie będzie się w ogóle wstydził :polew:

ja dzisiaj nabyłem już felgi :wink: w sumie ze skromnym ET43 8,5 19 oryginalne nówki sztuki :decayed: mam jeszcze opony do kupienia 255/35/19 Pirelli P Zero (z tym czerwonym P Zero btw jak to zmazać? :kwasny:) nówki sztuki za 2,6k i to chyba nie jest zła cena...także Miron ja się wypisuje z listy oczekujących na fele i dziękuje za pomoc. Będę miał także dostep do nowych felg i opon wszystko w oryginałach ale czekam na listę do A3, A4, A5, A6, A7, A8 jakby ktoś był zainteresowany podeślę jak dostanę.

http://s23.postimg.org/jvjjlc67r/WP_20140225_003.jpg

cena super - wręcz podejrzana - jak by mi ktoś powiedział że kupił nówki ori 19 rotory za 2600zł to bym go wyśmiał - a że to Ty napisałeś to szacun :wink:

Ps, przy tym ET to pewnie zero wklęsłości ma felga co ? płaska jak deska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta cena 2600 zł to przypadkiem opon nie dotyczy? Jeżeli felgi oryginalnych to ja też taki komplet poproszę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam - mój błąd - już myślałem że gdzieś mikołaja dorwał że w tej cenie na nówki ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...