Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kosztuje niecałe pińcet jurków. Z ubezpieczeniem zniżek itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Też płacę w koło 3500pln rocznie AC+OC, teraz ubezpieczyłem w mBanku za 3000pln, ale bez zniżek żadnych bo co roku cosik naprawiam z AC :D

Ale odpukać żadnych przygód jeszcze w tym roku nie miałem, więc nie wiem jak z wypłacalnością mBanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NL pełne AC/OC (wszelakie możliwe szkody + rok gwarancji extra) 1200€ rocznie. Oczywiście ja kupiłem auto nowe więc wartość była max dodatkowo za ubezpieczenie u nich (VW bank NL) dostałem roczek gwarancji extra(do 100tyś km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NL pełne AC/OC (wszelakie możliwe szkody + rok gwarancji extra) 1200€ rocznie. Oczywiście ja kupiłem auto nowe więc wartość była max dodatkowo za ubezpieczenie u nich (VW bank NL) dostałem roczek gwarancji extra(do 100tyś km).

To jeszcze lepiej. A ja myślałem, że dużo płacę. Jaką macie minimalną stawkę za godzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha dobre pytanie, pojęcia nie mam ile jest minimalna. W budowlance biorą różnie od 16€ do 40€ nawet. Realnie można wyrwać między 17€ a 20€, ludzie teraz szkłem się podcierają bo kryzys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że minimalna płaca w IE i NL się praktycznie nie różni. Czyli ubezpieczenie macie bardzo drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jest obciążenie przedniej i tylnej osi w audi z silnikiem 2,0 tdi z napędem na jedną oś? Chcę kupić sprężyny obniżające i nie wiem jakie sprężyny dobrać żeby auto ładnie usiadło. Czy quattro ma inne sprężyny? czy tylko różni się właśnie obciążeniem osi a sprężyny mają identyczny kształt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że minimalna płaca w IE i NL się praktycznie nie różni. Czyli ubezpieczenie macie bardzo drogie.

Najgorsze jest w tym ubezpieczeniu to że składka nie maleje wraz z upływem latek, w sumie auto każdego roku traci wartość ze względu na wiek a składka cały czas ta sama jak za nowy:facepalm:

Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dołożyć 900€ podatku drogowego rocznie:facepalm:

Więc maruderów co mówią że 3,5tyś to kosmiczna suma za ubezpieczenie zapraszam do posiadania auta w NL:grin:

Poprawka za ubezpieczenie płacę dokładnie 260€ kwartalnie to wychodzi 1040€ czyli w sumie wyjdzie 2koła za rok za utrzymanie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że minimalna płaca w IE i NL się praktycznie nie różni. Czyli ubezpieczenie macie bardzo drogie.

Najgorsze jest w tym ubezpieczeniu to że składka nie maleje wraz z upływem latek, w sumie auto każdego roku traci wartość ze względu na wiek a składka cały czas ta sama jak za nowy:facepalm:

Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dołożyć 900€ podatku drogowego rocznie:facepalm:

Więc maruderów co mówią że 3,5tyś to kosmiczna suma za ubezpieczenie zapraszam do posiadania auta w NL:grin:

Poprawka za ubezpieczenie płacę dokładnie 260€ kwartalnie to wychodzi 1040€ czyli w sumie wyjdzie 2koła za rok za utrzymanie auta

A propos ubezpieczeń to u mnie w FR też nie jest kolorowo. Mam ubezpieczenie średnie, czyli OC i drugi stopień AC. Oczywiście udział własny w zależności od szkody, ale maks 600E. Oczywiście z PL przywiozłem 60% zniżki i po licznych pertraktacjach, przetłumaczonych kilku dokumentach uznali mi całe 25% (tutaj co roku zdobywa się raptem 5%). Składka miesięczna to 92E (przy maksymalnym, trzecim stopniu AC wychodziło koło 125E na miesiąc). Więc rocznie 1104E. A bez zniżek to już byłoby coś koło 2000E na rok. No ale przy szkodzie, czy też wymiana szyby czy też większa szkoda, nie ma większych problemów. Nawet, gdy szkodę rozliczałem w PL, bo szkodzie w trasie do Polski.

A tak z innej beczki. Wynajmuję mieszkanie, płacę podatek mieszkaniowy, a że jestem właśnie w czasie kupna mieszkania, to dodatkowo dochodzi również podatek od własności mieszkaniowej, tej samej wysokości. Więc rocznie same podatki związane z mieszkaniem do ok 1500E. A mieszkam w niewielkiej miejscowości więc i ten podatek też do najwyższych się nie zalicza. Coś na osłodę innym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany komus zalegaja listwy tapicerek , konsoli ,deski ?

Jakie potrzebujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany komus zalegaja listwy tapicerek , konsoli ,deski ?

Komplet drewno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widział kto moze gdzies na sprzedaz przedni prawy boczek do b8 taki kolor jak na zdjeciu ??

Darmowy serwer zdjęć - serwerzdjec.pl

Pozdrawiam

jutro podeślę c foto schowka bo mam coś tym odcieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba gdzieś tzw carbon rybia łuska. Jak chcesz to poszukam jutro pamiętam że cały komplet był. Chyba że tylko chrom Cię interesuje pewnie pójdzie w piano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprężyn polecę Eibacha prokita jeździ się świetnie, bez znacznej utraty komfortu mimo 19''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...