Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wycięty kawałek blachy pod lampy zespolone?

Jeśli nie to reflektory z linku (+kierunkowskaz) podchodzą plug and play. Tyle, że w sumie wychodzą drożej niż zespolone depo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wczesniej seryjne lampy z halogenami ..teraz wsadzone mam sonary zespolone ale: nic nie wycinałem takze bedzie dobrze.....wydaje mi sie ze te sa ładniejsze od depo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, co do lamp, to kwestia gustu. Jednym się podobają, drugim nie muszą :) Ja 2 lata jeździłem na sonarach, dalej je mam założone, ale są na sprzedaż :) Troche się naczytałem, nagolądałem zdjęć i uważam, że jednak polifty o niebo lepsze i do tego odmładzają auto :) Właśnie jestem przed kupnem, albo ori valeo używek, albo nowe depo :wink4:

Zapraszamy na spota, to sobie porównasz i zobaczysz co jak wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wczesniej seryjne lampy z halogenami ..teraz wsadzone mam sonary zespolone ale: nic nie wycinałem takze bedzie dobrze.....wydaje mi sie ze te sa ładniejsze od depo :gwizdanie:

To zobacz sobie te lampy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212746.0

Grzegorz robi takie na zamówienie.Sam u niego zamówiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ksenony odpadaja nie mam spryskiwaczy do lamp ani tych przetwornic ....soczewka w zupełności wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam.Lepsze takie lampy niż zestawy HiD sprzedawane na allegro.

Tutaj masz więcej o tych lampach :http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188610.0

przecież do bixów też montuje sie HIDy :tongue4: tylko zestaw pod D2S(żarnik po 20zł i przetwornica z adapterem z zestawu HID) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałem orginał...IC zamontowany ....teraz nowe zmarwienie ..cieknie mi zacisk z tyłu ...szukam nowych;P nie będe złomów remontował ...aaa i zerwałem wkońcu wszystkie ala chromy z dolnych kratek ale foto jeszcze nie zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałem orginał...IC zamontowany ....teraz nowe zmarwienie ..cieknie mi zacisk z tyłu ...szukam nowych;P nie będe złomów remontował ...aaa i zerwałem wkońcu wszystkie ala chromy z dolnych kratek ale foto jeszcze nie zrobiłem

:good: Teraz tak jak mówiłem tylne lampki zmień na te po II lifcie i lampy zespolone z przodu i będzie gitara :wink4: Auto znacznie odmłodnieje :)

Chyba że boisz się ciąć błotników to weź lampy od S4 takie jak w linku poniżej :)

http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1880055429.html

Powodzenia w dalszych modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł IC od kolegi JUZIU wraz ..teraz tylko czekac na montaz ale to w musze nabrac chęci;P

imgp4054o.th.jpg

Jak i gdzie go zamontowałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek lampy przód na dniach mam zamiar zmienic.....nie boje sie ciecia...ale po co to robic skoro mozna kupic i nie kombinowac;P

f16mysliwiec orginalny mi kobita przebiła i wymieniłem na cały[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________oto foto jak wygląda bez chromów no i juz na zimóweczkach 195/60/15 goodyear ..8mm mięcha zostało wiec powinno sie ładnie wgryzać w śnieg;P

imgp4071.th.jpg imgp4072c.th.jpg

i takie małe ot z tyłu;P imgp4073.th.jpg

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 12:27_________________________________________________dzisiaj zakonserwowałem podwozie..a wyszło to tak...

imgp4186f.th.jpg imgp4187g.th.jpg imgp4188b.th.jpg

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 18:11_________________________________________________ostatnio miałem okazje sie bujnac z kilkoma afn ami i mój idzie o wiele lepiej wiec moze jakis wirus mam zapodany???jak kupowałem to nikt mi nie nie mówił ....[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 15:31_________________________________________________wkoncu kupilem lampy

dsc7294u.jpg

dsc7297.jpg

juz zamontowałem jutro zrobie foto jak wyglądaja na aucie

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:19_________________________________________________tak lampki wyglądaja na aucie ...lepiej niz było?

imgp4320u.jpg

imgp4321j.jpg

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 16:31_________________________________________________jako, że dzisiaj spadło 20cm śniegu więc trzeba było potestowac napęd czy odpowiednio dziala.

idzie jak czołg...

audizimaboisko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoller_ :good: szukam halogenOw ale to ciężki towar do zdobycia;P

no te lampki sa eleganckie ... :naughty:

troche lutowania i ciecia blotników ale jest juz wszystko ok.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągaj te lampy i przerabiaj na bixenon :decayed:

wtedy zobaczysz co to znaczy mieć widno przed nosem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w xenon juz sie nie będe bawił ..mało noca auto jeździ więc nie ma sensu pchac sie w koszta..wole coś innego zrobic..na wiosne planuje kompletne sprzegło wymienic i rozrząd więc potezny koszt ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...