Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Slavko, kiedy i gdzie można się zgłosić po tą osłonę ??
pw

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Dzisiaj odebralem zderzaki z malowania, tyl juz siedzi, teraz przod trzeba skleic i ogarnac kratki, mysle ze jutro wskoczy na auto20140424_213819_zps98b6d9fc.jpg

Opublikowano

karwa zazdroszczę tak ogarnietego czasowo lakiernika, mój dwa zderzaki i progi z esy, maluje już 2 tydzień:facepalm:, jutro mam dopiero odbiór, nieźle wyszedł ten zderzak, szkoda że tej kratki nie idzie dostać bardziej podobnej do ori, ale i tak powinno być :kox:

Opublikowano

jestem ciekaw koncowego efektu mysle ze moze byc mega kozacko

Opublikowano
  • Autor
karwa zazdroszczę tak ogarnietego czasowo lakiernika, mój dwa zderzaki i progi z esy, maluje już 2 tydzień:facepalm:, jutro mam dopiero odbiór, nieźle wyszedł ten zderzak, szkoda że tej kratki nie idzie dostać bardziej podobnej do ori, ale i tak powinno być :kox:
rok temu koles zj***l mi klejenie tego zderzaka, mial teraz pomlowac w wlasnym zakresie tak sie umowilismy, ja tylko pokleic i przygotowac pod lakier, dzwonie do typa ze mam zderzaki do malowania a ten tel nie odbiera to pocisk sms a ten do mnie zebym go nie straszyl i ze nie pomamaluje zderzaka bo sie nie daje gwaracji na wiejski zderzak a mowile ku,wie na drugi dzien jak odebralem zderzak ze pekl to mial poprawic a teraz przygral w H, mam szczescie bo mam kilku lakiernikow i trafilem na termin luzny, kratki innej nie znajdzie szkoda, ta jest taka sama jak cymek, w calosci zleje sie jakos z grilem

---------- Post dopisany 25-04-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 23:00 ----------

20140425_163533_zpsa68422e9.jpg

Opublikowano

O kurwesyn :slina:

Teraz przod wyglada MEGA ,

Opublikowano

gdzie można kupić spray 'black piano'?

Opublikowano
  • Autor
gdzie można kupić spray 'black piano'?
zwykly lakier czarny polysk:wink:
Opublikowano

Prze ch.j!:brzydkibanan:

Opublikowano
karwa zazdroszczę tak ogarnietego czasowo lakiernika, mój dwa zderzaki i progi z esy, maluje już 2 tydzień:facepalm:, jutro mam dopiero odbiór, nieźle wyszedł ten zderzak, szkoda że tej kratki nie idzie dostać bardziej podobnej do ori, ale i tak powinno być :kox:
rok temu koles zj***l mi klejenie tego zderzaka, mial teraz pomlowac w wlasnym zakresie tak sie umowilismy, ja tylko pokleic i przygotowac pod lakier, dzwonie do typa ze mam zderzaki do malowania a ten tel nie odbiera to pocisk sms a ten do mnie zebym go nie straszyl i ze nie pomamaluje zderzaka bo sie nie daje gwaracji na wiejski zderzak a mowile ku,wie na drugi dzien jak odebralem zderzak ze pekl to mial poprawic a teraz przygral w H, mam szczescie bo mam kilku lakiernikow i trafilem na termin luzny, kratki innej nie znajdzie szkoda, ta jest taka sama jak cymek, w calosci zleje sie jakos z grilem

---------- Post dopisany 25-04-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 23:00 ----------

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140425_163533_zpsa68422e9.jpg

ostro :jerk:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

gdzie można kupić spray 'black piano'?

zwykły czarny szpraj, połysk, pozniej to polerujesz

Opublikowano

:slina: :slina: a myślałem, że zderzak z esy jest wystarczająco dobry :grin:

Nie za duże et z przodu? jakoś schowane to koło..

Opublikowano
karwa zazdroszczę tak ogarnietego czasowo lakiernika, mój dwa zderzaki i progi z esy, maluje już 2 tydzień:facepalm:, jutro mam dopiero odbiór, nieźle wyszedł ten zderzak, szkoda że tej kratki nie idzie dostać bardziej podobnej do ori, ale i tak powinno być :kox:
rok temu koles zj***l mi klejenie tego zderzaka, mial teraz pomlowac w wlasnym zakresie tak sie umowilismy, ja tylko pokleic i przygotowac pod lakier, dzwonie do typa ze mam zderzaki do malowania a ten tel nie odbiera to pocisk sms a ten do mnie zebym go nie straszyl i ze nie pomamaluje zderzaka bo sie nie daje gwaracji na wiejski zderzak a mowile ku,wie na drugi dzien jak odebralem zderzak ze pekl to mial poprawic a teraz przygral w H, mam szczescie bo mam kilku lakiernikow i trafilem na termin luzny, kratki innej nie znajdzie szkoda, ta jest taka sama jak cymek, w calosci zleje sie jakos z grilem

---------- Post dopisany 25-04-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 23:00 ----------

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140425_163533_zpsa68422e9.jpg

Panie mega:slina:

Opublikowano
  • Autor
:slina: :slina: a myślałem, że zderzak z esy jest wystarczająco dobry :grin:

Nie za duże et z przodu? jakoś schowane to koło..

przod et39 , tyl et29

Opublikowano

Wyglada bardzo dobrze agresywnie:kox: Przy zderzaku dokładka robi jeszcze robotę a w środku dekory...mody:thumbup:

Opublikowano

koleżko powiedz od czego te kratki plaster miodu zarzuciłeś w ten nowy zderzak i pokaż foty tylnego zderzaka jak to wygląda

Opublikowano
  • Autor
koleżko powiedz od czego te kratki plaster miodu zarzuciłeś w ten nowy zderzak i pokaż foty tylnego zderzaka jak to wygląda
VTS--siatka ABS 90X 60cm czarna plastik uniwerslna (4122504994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylny byl tylko malowany

Opublikowano

jest agresor, kosior, mega:kox::kox: zamieniasz sie na avanta:grin:

Opublikowano
  • Autor
jest agresor, kosior, mega:kox::kox:zamieniasz sie na avanta:grin:
tylko w orginalnej wersji 2.7 bit:grin:
Opublikowano

Zaje...ty efekt,furka się prezentuje:kox:

Opublikowano

Bardzo fajny projekt

Opublikowano

Na fotkach tego nie widać. Dzis obadałem osobiście. Jest MIAZGA:banan::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.