Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie, poprostu jakos mi ta lotka do b5 nie pasuje, ale tak jak piszesz jednym sie podoba drugim nie :decayed:

dokladnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ładnie to wygląda teraz

dojdzie emblemat i sciagne tasme to nabierze uroku ze tak powiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie ją przykleić blizej końca klapy?

Nie da rady bo jak ja dasz blizej konca to nie bedzie siedziec tylko w powietrzu wisiec, ona lezy na samym koncu tego zagiecia klapy i zgrywa sie po bokach z lukiem ktory z karoseri idzie. Tez myslalem zeby dac dalej na koniec da ale poprostu nie ma jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink:

ok, spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co szaleje :D te zaciski mnie ciekawią :D jak to bedzie wyglądało .

zobacze jak siadze ten pomarancz a tym czasem zaraz Ci w watku zarzuce mala propozycje na fele:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czekam na fotkę z odklejonymi taśmami:decayed:

jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink:

I ja czekam:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka klejona na tasmie dwustronnej:wink:

Audi zajechalo na garaz wiec zaczynam zabawe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go lepiej spasowac bo teraz tak na szybkiego. Slizgi od polifta mam i niby mialy pasowac a tutaj niestety 2 otwory pasuja a 3 juz nie i trzeba bylo wkreta zapodac, zderzak ma troche rys(Ci co czaja eske sida to od niego ten zderzak czyli wiadomo jakie rysy bo tutaj ich nie widac:decayed:), trzeba bedzie i tak go malowac, za tydzien przod wskoczy mam nadzieje a progi to powoli bo nie wiem kiedy bede fure malowal jeszcze:kwasny: male komplikacje

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130226_1445211_zps57c66bf6.jpg

napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go lepiej spasowac bo teraz tak na szybkiego. Slizgi od polifta mam i niby mialy pasowac a tutaj niestety 2 otwory pasuja a 3 juz nie i trzeba bylo wkreta zapodac, zderzak ma troche rys(Ci co czaja eske sida to od niego ten zderzak czyli wiadomo jakie rysy bo tutaj ich nie widac:decayed:), trzeba bedzie i tak go malowac, za tydzien przod wskoczy mam nadzieje a progi to powoli bo nie wiem kiedy bede fure malowal jeszcze:kwasny: male komplikacje

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130226_1445211_zps57c66bf6.jpg

napisz cos o tylnej registracji bo widze ze masz ją z polska czcionk.a musze do swojej kupic

tutaj zakupilem PPHU AGO - szyldy,znaki,materiały reklamowe podesla Ci bodajze 5 wzorow i tam bedziesz mial z Polska czcionka, jak narazie ze znajomych kazdy sie pyta ile dalem w urzedzie za blache ale nie kumaci ze Pl blachy US sa dluzsze jedynie i gdzie mam naklejke:grin:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Oj tak to wyglada:wink:20130308_164627_zps0e47f577.jpg20130308_165416_zpsf6cbd56e.jpg20130308_164641_zpse735a519.jpg20130308_164701_zps05c74868.jpg

takie wlepy jeszcze zapodam na tylna szybe20130307_122604_zpsdd3dfaa7.jpg

nastapila tez mala usterka a mianowicie szyba przednia zaczyna pekac:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstra wygląda, jedynie mieszane uczcia mam co do lotki :wink: jeszcze tylko progi i bedzie komplet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko same nakladki progowe bo list raczej nie bede dawal:wink: a lotka rzecz gustu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...