Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak :decayed:

muszę pomyśleć o końcówkach wydechu jeszcze :)

Polecam takie jak u siebie wsadziłem :]

Pokaż ten sufit :P

Opublikowano

kolor mega, chyba najladniejszy :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

postaram się pstryknąć coś na dniach ;)


Nic ciekawego się nie działo ostatnio. Takie ta wymiany czujników klimy itd.

Dzisiaj naszła mnie wena i wspawane zostały końcówki "handmade" z kwasiaka i skrócona została gałka biegów.

Fotki "before"

f7920063faf842c45f64c6bdbdd291b.jpg

b993913a86be657f04ee2ea45be2c1.jpg

"after" jutro zrobię, bo juz za ciemno było :)

jeszcze jeden gadżet jest w drodze :banan: ale o tym później

Opublikowano

O ile galke skracales? Gwintownikiem zrobiles gwint? Lekko idzie? Czym ucinales ? :D

Opublikowano
  • Autor

Gwintownikiem lekko idzie, ale był nówka sztuka, więc może dlatego ;) w połowie długości do tej czarnej gumy brzeszczotem, chwila moment i ucięte.

Opublikowano

Dawaj foto [emoji14]

Opublikowano

No właśnie, ściema wcale nie wychodzi strasznie drożej a nikt mi nie powie, że te roletki wyglądać będą lepiej niż folia :gwizdanie: jedyny + to, że możesz sobie je ściągnąć kiedy chcesz.

Nadszedł czas wymiany świec żarowych. 2 były kompletnie niesprawne a 1 już ledwo zipała. Wpadły Boshe.

Miałem robić w sobotę ale nie wytrzymałem :rolleyes:

320fc792aadb05da5bede1c931042bc.jpg

i już na swoim miejscu, niestety skończyłem dość późno

831b43d6a897dc6ad401c2f6d6d54f2.jpg

Kolego takie ramki są u Ciebie ? te za 75 czy 100?

http://didotuning.pl/92-audi-a4-b5-b6

Opublikowano
  • Autor

Wydają mi się one takie same, różnica w cenie nie jest z powodu ich ilości? na dodatkowe zegary penie są te droższe.


doszła przesyłka :decayed: jak zwykle foty z prac robione fonem więc nic ciekawego

21d768ed656a5223765f230c52c2.jpg

Przerobione z A6 C5 :)


przód już siedzi i działa ale teraz tylna kanapa :kwasny: tu już będzie większa rzeźba..

Opublikowano

Co ten fotel tak wysoko? Ogolnie duzo wyzej sa fotele w normalnym ustawieniu? Duzo rzezby? Sam bym takie przygarnal :D

Opublikowano
  • Autor

Tak tylko był wsadzony ;) tak jak w temacie na forum, trzeba wyciąć co nieco mocowania, zeszlifować rolkę i pasi. Podłączyłem kostkę poduchy i tą czerwoną od lędźwi i cała elektryka chodzi. Grzanie i inne bajery zostawiam na później :ad:

Edytowane przez karol24

Opublikowano

A jest wyzej w porownaniu do foteli z a4?

Opublikowano
  • Autor

Ciutkę :) tył lekko w dół ucieka, tak głębiej się siedzi ale to jest jeszcze wszystko do poprawki :wink:

Opublikowano

piękny samochód, mam takie samo koło i już zainspirowałeś mnie do pracy przez zimę przy nim ;)

Sufit ori czarny kupiłeś czy jest obszywany/oklejany?

Opublikowano
  • Autor

Trafił się ori czarny :) zrób polerkę bo tylko tak te felgi dobrze wyglądają. Tylko zakładaj 215/45 bo lepiej leżą na tej feldze niż 225/45 :wink:

Opublikowano

Tak tylko był wsadzony ;) tak jak w temacie na forum, trzeba wyciąć co nieco mocowania, zeszlifować rolkę i pasi. Podłączyłem kostkę poduchy i tą czerwoną od lędźwi i cała elektryka chodzi. Grzanie i inne bajery zostawiam na później :ad:

Wspawaj mocowanie z a6 albo z passata będzie jak ori i stabilniej
Opublikowano
  • Autor

Jak znajdę gdzieś na szrocie to się wspawa :)

Opublikowano

Proponowal bym okragle 80fi. Bardzo ladnie pasuja do d*py b5 ;) sam teraz zaluje ze ich od razu nie wzialem

Kolego, mógłbym prosić o link jakie masz na myśli?
Opublikowano

Ja do siebie teraz kupilem takie.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5211123063

Jeszcze nie wspawane z uwagi na brak czasu ale 2x80fi ladnie wypelnia miejsce na wydech ;)

send by GT-I9505

Edytowane przez OficeR

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się jakby tu zrobić, żeby ten przód był lekko niżej. Kubły miałem opuszczone na sam dół i tak przyzwyczaiłem się jeżdzić :)


Dobra ta końcówka Damian :thumbup1: muszę pomyśleć o takiej średnicy

Opublikowano

Ja do siebie teraz kupilem takie.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5211123063

Jeszcze nie wspawane z uwagi na brak czasu ale 2x80fi ladnie wypelnia miejsce na wydech ;)

send by GT-I9505

dzieki kolego,zamawiam :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.