Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy w koncy napiszesz cos wiecej?

jak zhamuje po wymianie suszarki na większą, bo nadal nie wiadomo jak to zadziała na większą dmuchawke. Na K03S działa, nie wiem jak bedzie z wiekszą????? może bede musiał przeliczac wszystko od nowa, a nie bardzo mi sie chce jak nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchaj, ale nas (mnie) nie interesuje wieksza, mnie interesuje k03s.

Powiedz otwarcie, chcesz o tym opowiedziec czy nie? Jesli nie to uszanuję to i już nie bede wiecej zadawał pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki powiem inaczej, co powiedział mi mój ziomek tysz tjuningowiec który jako jeden z dwóch osób wie co zrobiłem. Cytuje " JAK TO SIĘ SPRAWDZI I WYJDZIE NA JAW, TO CIĘ ZNAJDĄ, SPALĄ I POĆWIARUJĄ, TUNINGOWCY CHYBA Z CAŁEJ EUROPY, JAK NIE ŚWIATA, BO TO BĘDĄ NAJTAŃSZE KONIE W 1,8T JAKIE MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ, A ZASTOSOWANIE TEGO DO WSZYSTKICH INNYCH SILNIKÓW TURBO NIE BEDZIE JUŻ PROBLEMEM"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak testy na nowej suszarce przebiegną pomyślnie i 19T zareaguje tak samo to wam powiem co za hahmeja jest tam zrobiona. A w D.P.E mam tych wszystkich tuningowców co to po utartej ścieżce idą i kasę tylko ściskają za naszą niewiedze i swoją zresztą też. Jak będzie działać to wam powiem co jest grane. Jedyne co mogę powiedzieć to tylko tyle że można zrobić to bardzo tanio lub nie za koniecznie tanio, bo jak to się wyda to będzie najwyżej tanio ale już nie bardzo. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co, należy okadzić turbine dymem ze zdechłych chrabąszczy i już mamy +30% większy przepływ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu nie puscilbym pary z gęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu nie puscilbym pary z gęby.

wiesz co ci powiem , masz racje. Zwłaszcza po przeczytaniu tekstu micha3l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...