Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

pierscienie z axx, ori. chyba nie ma znaczenia z ktorego bedziesz robil. w przypadku aeb/ajl musisz wybrac troche miesa na dole bloku zeby wal z korbami sie obrocil, w przypadku 06a bonusowo masz osadzenie zebatki napedu pompy oleju na wale tfsi wiec i tu i tu musisz cos robic dodatkowo ;) tloki z axx musisz poddac obrobce w celu osiagniecia pozadanego CR i wyciecia okienka na 3 zawor ssacy. tak czy inaczej jest troche zabawy ale warto, czuc roznice :)

podsumowujac:

- 058

tloki axx + pierscienie

korby

wal abf

panewki, obrobka bloku i tlokow

uszczelka alt

- 06a

tloki axx + pierscienie

korby

wal z 2.0tfsi

panewki, obrobka bloku i tlokow

uszczelka alt

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin pusc mi sygnał, jutro bym do Ciebie zadzwonił i popytał o kilka tematow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla Omena teraz składam strokera z AWT na 2,0 to sobie policze ile to wychodzi raz jeszcze :) mając dawce do obróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tłoki BWA, BPY lub BWE tez podejda ?

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tłoki BWA, BPY lub BWE tez podejda ?

tłoki AXX, BPG, BYK, BWA,BWT, BGB, BWE, BPJ, BPY są takie same :)http://catalog.mahle-aftermarket.com/eu/modules/motorComponent/specs/detail.xhtml?filterId=1015262&d=&subId=4&show=motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ubranko na suszareczke założone :D maski chyba teraz nie wypali i bedzie mozna jechać stroić :decayed:

93tjhnsf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak jechac i stroic to mi sie podoba :naughty: zrob jakie logi jeszcze ;) chociaz boosta jak to wstaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ubranko na suszareczke założone :D maski chyba teraz nie wypali i bedzie mozna jechać stroić :decayed:

93tjhnsf.jpg

i jak sie taki koc sprawuje ? duzo temp pod maska obnizyl? jeszcze dp by owinac pasowalo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac :D

pewnie wydech do konca bedzie owiniety :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac :D

Imho :) to musi starczyć dla Mnie, dla Omena i dla Rufusa na trzy 3" DPki :decayed:, z czego każdy ma ponad 1,5metra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dziś się przekonałem 5metrow bandaża na zwykły dp to mało..także 60m na 3 takie to w sam raz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dziś się przekonałem 5metrow bandaża na zwykły dp to mało..także 60m na 3 takie to w sam raz ;-)

Imho, tak na przyszłość skorzystaj z tego http://www.tasmy-termoizolacyjne.pl/kalkulator :decayed: jak pierwszy raz liczyłem to nie wierzyłem co tam za cyferki wychodzą :kox:

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho :) to musi starczyć dla Mnie, dla Omena i dla Rufusa na trzy 3" DPki :decayed:, z czego każdy ma ponad 1,5metra :kox:

Dziwne bo ja kupilem 5 m i na spoko owinalem grubo całego dpeka

dp pod k03 ma coś koło pół metra i do tego 2,5" customowe zawsze są większe,

mój też ma 1,5 metra :)

DSC_00812_zps2c7f56c6.jpg

Edytowane przez Booster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz bedzie nascie stron o jakimś sznurku.... :facepalm:

Jarek, ogarniesz mi Strokera ?

ale mam tylko blok i głowice,

korby, tłoki, pierscienie i reszta to nie problem ale nie mogę namierzyć wału od ABF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna tomik ale cisniesz... Ja bym na twoim miejscu rzeźbił co innego niż gowniane 1.8t jak juz chcesz cos fajnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...