Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi)

A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ? :mysli:

A czym chcesz dmuchnąć te 340PS, GTRS-em ? :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi)

A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ? :mysli:

A czym chcesz dmuchnąć te 340PS, GTRS-em ? :gwizdanie:

skoro u mnie na 1,3 bara bylo 309 to na 1,5 bara bedzie ze 330 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi)

A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ? :mysli:

A czym chcesz dmuchnąć te 340PS, GTRS-em ? :gwizdanie:

skoro u mnie na 1,3 bara bylo 309 to na 1,5 bara bedzie ze 330 :naughty:

Kurde ale jakoś tak mi takie myśli przychodzą, że te moje Gt2X wcale nie jest gorsze, bo moje niby dmucha 1,5Bar ale to tylko z dołu od 3kRpm, a tam gdzie jest mierzona moc, doładowanie spada do 1Bar-a, bo więcej ta turbina nie trzyma u góry. Więc można powiedzieć że moc którą mam jest mocą na doładowaniu 1Bar, a jak wiadomo na zalanym silniku AFR 9:1 było 253KM. Po wymianie kolektora i drugim strojeniu nie byłem hamować, ale czuć że auto znacznie lepiej za***rdala :kox:

Opublikowano

Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi)

A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ? :mysli:

ja zostałbym przy serii ale wiem Bartek namówi cie na stożek :tongue4::wink4:

Hehe nie no Bartek mnie nie namawia :wink4:

Tylko sam się tak zastanawiam nad najlepszym rozwiązaniem :cool1:

A skoro mówisz, że "pucha" da radę to zostaję przy serii i w sumie tak chciałem... :good:

GTRS według producenta jest do 350HP więc tak jak Poziek mówi przy 1,5 może się pokazać taka liczba a jeszcze głowica troszkę "robiona" więc może być więcej...wszystko wyjdzie w praniu.

Opublikowano

Daj ci boze ;) Zakuty silnik ?

PS : mozesz pchac stozek , dzwiek bezcenny :) Albo zostawic ori puche + firmowa wkladka :)

Opublikowano

Hmmm na tym dźwięku to nie wiem czy mi tak zależy...raczej wolę efekty czysto dynamiczne :decayed:

Kucizna czeka na dobór odpowiednich panewek + obróbka i wyważanko :wink4:

Projekt jest w toku jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę...EOT

Opublikowano

Projekt jest w toku jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę...EOT

człowieku...idziesz pełną piz*ą... to nie będzie OT :kox:

Opublikowano

Projekt jest w toku jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę...EOT

człowieku...idziesz pełną pipką... to nie będzie OT :kox:

tiaaa...dobrze wiesz co tam będzie :gwizdanie: :wink4:

A nawet powiem nic AŻ tak szczególnego :tongue4:

P.S. Jak tam PW ?

Opublikowano
  • Autor

Hmmm na tym dźwięku to nie wiem czy mi tak zależy...raczej wolę efekty czysto dynamiczne :decayed:

Kucizna czeka na dobór odpowiednich panewek + obróbka i wyważanko :wink4:

Projekt jest w toku jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę...EOT

Widzę, że lekcje odrobiłeś :decayed:

Znając życie trudno będzie ci się zbliżyć do tych 350KM na tym GTRS-ie, no ale od siebie życzę oczywiście powodzenia i trzymam kciuki za te 350KM, pewnie za niedługo poczytamy o tym jak opiszesz swój projekt :wink4:

Opublikowano

Hmmm na tym dźwięku to nie wiem czy mi tak zależy...raczej wolę efekty czysto dynamiczne :decayed:

Kucizna czeka na dobór odpowiednich panewek + obróbka i wyważanko :wink4:

Projekt jest w toku jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę...EOT

Widzę, że lekcje odrobiłeś :decayed:

Znając życie trudno będzie ci się zbliżyć do tych 350KM na tym GTRS-ie, no ale od siebie życzę oczywiście powodzenia i trzymam kciuki za te 350KM, pewnie za niedługo poczytamy o tym jak opiszesz swój projekt :wink4:

Troszkę źle napisałem :wink4: Bardziej widzę 330-340KM ale oczywiście w głębi duszy chcę więcej :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,chciałbym zapytac czy do audi a4 2004 rok 1,9tdi 131 km opłaca sie kupic filtr sportowa,jesli tak to jaki i czy daje to dobry dzwięk?

  • 1 rok później...
Opublikowano

powiedz mi jeden czujnik w tipie widzę a drugi gdzie montujecie??

Opublikowano

jaki czujnik?

Opublikowano

jaki czujnik?

z tego co wiem w obudowie filtra są 2 czujniki...

Opublikowano

powiedz mi jeden czujnik w tipie widzę a drugi gdzie montujecie??

jaki czujnik?

z tego co wiem w obudowie filtra są 2 czujniki...

zdecyduj się bo dalej nie wiem o co chodzi

Opublikowano

Masz jeden czujnik. Jest nim przepływomierz w obudowie filtra. To drugie to radiator do którego przykręcony jest moduł zapłonowy by się nie przegrzewał.

Opublikowano

chyba że chodzi mu o N75, DV i odme - już sam się zgubiłem..

Inkognito - masz ETKE ?? jak nie to sobie załatw :wink4: i popatrz jak to wygląda..Wtedy będziesz wiedział jak są umocowane zaworki , przepływka i moduł zapłonu.

Opublikowano

powiedz mi jeden czujnik w tipie widzę a drugi gdzie montujecie??

jeśli chodzi o ten moduł zapłonowy-to musisz go ulokować jak najbliżej kierownicy powietrza,bo w seryjnej puszce jest on chłodzony przepływającym powietrzem,odizolowany od temperatury panującej pod maską,dlatego w B5 potrzebna jest ściana odizolowująca stożek wraz z tym modułem od kolektora-ewentualnie owinięcie samego kolektora taśmą termiczną,przy czym moduł zapłonowy wciąż musi być chłodzony
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
:hi: Ten temat od dawna mnie interesuje i w koncu chcę założyc stożek-co Polecacie stosunkowo dobrego i niedrogiego?
Opublikowano

:hi: Ten temat od dawna mnie interesuje i w koncu chcę założyc stożek-co Polecacie stosunkowo dobrego i niedrogiego?

tu nie mozna oszczedzać bo przepływka ci sie wysra. Tylko ITG :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.