Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Muskel A jaki procek masz?? bo 260 GTX to na low :confused4:

Karta daje rade, procek Q9500 @ 2,83GHz ale na 3,8 tez juz chodzil bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel A jaki procek masz?? bo 260 GTX to na low :confused4:

Karta daje rade, procek Q9500 @ 2,83GHz ale na 3,8 tez juz chodzil bez problemow.

Spokojnie powinno chodzić na średnich detalach, ta gra u mnie na lapku proc i5 i grafa 6850m chodzi bez problemu na średnich detalach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na GTX260 ustawiło medium, dałem na high i też spoko na mapie z bazarem. Ale w końcu wróciłem na medium bo lubię grać duże mapy i wolałem nie ryzykować że mi zacznie ciąć. Mnie grafa na medium zadowala w zupełności. Procek to Q8200 quad core i 4GB ramu. A co do plutonów A4 klub to oba są nasze, ten pierwszy stworzył Ysiak dziś rano. Niepotrzebnie ten drugi zrobiłeś, teraz tylko zamieszanie będzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...[ciach]...

A co do plutonów A4 klub to oba są nasze, ten pierwszy stworzył Ysiak dziś rano. Niepotrzebnie ten drugi zrobiłeś, teraz tylko zamieszanie będzie :>

Chyba jest już tylko jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn?? jak kupiliście razem?? jeden login na jednego gracza..proste .EA ma takie zabezpieczenie przed multikontami

Żadne zabezbieczenia tylko online pass..

Co prawda Online działa, ale Battlelog nie.

Swoją drogą Kampania d*py nie urywa.. Powiedziałbym nawet, że dosyć nudna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...[ciach]...

Swoją drogą Kampania d*py nie urywa.. Powiedziałbym nawet, że dosyć nudna... :)

W sumie to masz racje też spodziewałem się nie wiadomo czego z uwagi na to jak reklamowali grę że co to będzie za wypas. Z drugiej strony w BF'y gram dla multi więc kampania była jak by przerywnikiem niestety strasznie krótkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co siedzi w tym BattleLogu ?

Bo w zasadzie dostęp do multi mamy(łącznie z levelowaniem i resztą) tylko, nie mamy dostępu do BattleLoga.. Jest czego żałować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak? Gracie jednocześnie z tym samym nickiem czy jak? Bo nie do końca rozumiem? Jak wchodzicie w multi nie używając battleloga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak? Gracie jednocześnie z tym samym nickiem czy jak? Bo nie do końca rozumiem? Jak wchodzicie w multi nie używając battleloga?

Kupiliśmy BF3 poprzez PSN w 5 osób.

- każdy ma Slota ma swoim PS3, na własnym koncie, pod własnym nickiem.

Przynajmniej JA - mam dostęp do Multi, ale nie loguje się do Battleloga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy BF3 poprzez PSN w 5 osób.

- każdy ma Slota ma swoim PS3, na własnym koncie, pod własnym nickiem.

Przynajmniej JA - mam dostęp do Multi, ale nie loguje się do Battleloga.

...aaa w ps3 :D ok. Sądziłem że taki manewr zastosowaliście na PC i że gracie w kilka osób z 1 kodu z pominięciem battleloga. :)

Nie wiem czy pomysł się przyjmie ale mogę dla graczy PC udostępnić serwer Team Speak 3. Ja osobiście nie wyobrażam sobie grania multi bez komunikacji głosowej. Tak więc jeśli będziecie chętni dam namiar na serwer. Dla nie znających tematu http://www.soulhunters-rom.pun.pl/viewtopic.php?id=7 lub google bo info na pewno sporo znajdziecie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co siedzi w tym BattleLogu ?

Bo w zasadzie dostęp do multi mamy(łącznie z levelowaniem i resztą) tylko, nie mamy dostępu do BattleLoga.. Jest czego żałować ?

Nosfer jeżeli grałeś np w BF2 to pewnie znasz stronki ze statami. I battlelog to właśnie coś takiego - pokazuje Ci Twoje statystyki, unlocki, znajomych, jest wyszukiwarka serwerów (także pod kątem znajomych) i inne takie. Coś jak BFowy Facebook :> Fajna sprawa :good:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:59_________________________________________________Dopiszę jeszcze, że te staty są naprawdę bardzo dokładne. Możesz sprawdzić dosłownie wszystko, także u innych graczy. Masz także dostęp do swoich rozegranych walk i końcowej tabeli oraz dokładne statystyki graczy z danej mapy. Jeśli lubisz takie smaczki to możesz żałować :> Jeśli cyferki, tabelki i wykresy masz gdzieś i wolisz zabijać nie patrząc na wyniki to olej sprawę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co siedzi w tym BattleLogu ?

Bo w zasadzie dostęp do multi mamy(łącznie z levelowaniem i resztą) tylko, nie mamy dostępu do BattleLoga.. Jest czego żałować ?

Nosfer jeżeli grałeś np w BF2 to pewnie znasz stronki ze statami. I battlelog to właśnie coś takiego - pokazuje Ci Twoje statystyki, unlocki, znajomych, jest wyszukiwarka serwerów (także pod kątem znajomych) i inne takie. Coś jak BFowy Facebook :> Fajna sprawa :good:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:59_________________________________________________Dopiszę jeszcze, że te staty są naprawdę bardzo dokładne. Możesz sprawdzić dosłownie wszystko, także u innych graczy. Masz także dostęp do swoich rozegranych walk i końcowej tabeli oraz dokładne statystyki graczy z danej mapy. Jeśli lubisz takie smaczki to możesz żałować :> Jeśli cyferki, tabelki i wykresy masz gdzieś i wolisz zabijać nie patrząc na wyniki to olej sprawę :>

czemu ma załować? przeciez bedzie miał dostęp do battleloga tylko są problemy z zserwerami i nie mog a połączyc kont PSN z ORIGIN. Mają to jak najszybciej naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tam jest z tymi kontami, Nosfer zapytał czy jest czego żałować to odpowiedziałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tam jest z tymi kontami, Nosfer zapytał czy jest czego żałować to odpowiedziałem :>

:good: Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer nie łam się. Nie jesteś poszkodowanym, bo nikomu nie działa. To że kupowaliśmy razem niczego nie zmienia. Nie w tym rzecz.

Jest coś zj**%$#e i to jest po ich stronie.

Jak Ci bardzo na tym zależy, trzeba wejść na ang strone wsparcia tech., na live chat z serwisantem.

Podać swój psn id i email i ci to naprawią.

wymagana znajomosc angielskiego na poziomie komunikatywnym

https://help.ea.com/

loguj się i wybierz

Talk to Game Advisor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pograłem dzisiaj troche multi bo przeszedlem singla na easy i muszę przyznac ze singiel duzo lepszy niz w bc2 ale multi to dla mnie porażka.... wiecej sie wkur**** niz gram. BC2 wszystko widoczne itp a tu wszedzie ciemno nie widze graczy, nie moge sie zupełnie odnaleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BF3 to następca BF2 a nie BC2. BC2 to taka rozluźniająca wariacja DICE :> Zresztą takie mamy czasy, technika poszła naprzód, grafa jest bardziej realistyczna i złożona... Bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy w BF2 wroga widzieliśmy z daleka bo traw i krzaków było mało a w dodatku rzadkie :> Teraz mamy fotorealizm i full wypas i bywa tak, że przejdziemy wrogowi po głowie a i tak go nie zobaczymy :> Też mnie boli, że czasem wali do mnie wróg zakamuflowany tak dobrze że nie jestem w stanie odpowiedzieć ogniem... Ale pozostaje się przyzwyczaić. Wszyscy gracze mają tak samo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...