Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stresik przed ślubem ;)


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Wiej chłopie wiej - masz 27lat całe życie przed Tobą wiej.

a tak realy to nic nie pomoze na sters- chyba że Cię coś tak wkurwii że nie będziesz myślał o stresie tylko będzie Cię nosić tak jak u mnie było. ja jak siadłem w kościele to pod koniec całego zabiego dopiero się uspokoiłem tak to na kur...wie byłem - ale nerwów co do śłubu nie czułem ze dwie godziny przed :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 08:08_________________________________________________

I pamietaj abys sie spoznil :good: niech wie sa takze inne wazne sprawy

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i napewno nie pij alkoholu przed

Twoja dziewczyna i rodzice chca w tym dniu widziec dojrzalego i odpowiedzialnego faceta

na wodke przyjdzie jeszcze czas :)

dobrym sposobem na stres jest kontrola oddechu - znajdz proste cwiczenia tai-chi lub joge

albo pyknij w Call of Duty chwilke przed wyjsciem do kosciola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie martw się tym żeby wszystkim koniecznie dogodzić bo i tak znajdą się tacy co będą marudzić i coś im się nie spodoba, a przecież to jest wasz dzień i to wy macie się dobrze bawić i miło ten dzień wspominać.

Ja tam miałem zero stresu przed (poza tym że w trakcie dorgi do kościoła okazało się że świadkowie dokumentów nie mają przy sobie a ksiądz chciał żeby je mieli przy podpisywaniu ale chyba o tym zapomniał i był luz) i nie przejmowałem się niczym w trakcie i wyszło za***iście. Większości to już kopara opadła jak dojechali na miejsce więc nie marudzili zbytnio, kto był w Stasindzie w Bukowinie to wie jaki jest klimacik :good:

Także powodzenia i nie stresuj się bo nie ma czym, poźniej już będzie tylko gorzej i przyjdzie czas na stresy, ale takie życie z tymi kobitkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzieki Pany:) Powiem Wam ja to chyba i tak luźno podchodze patrzac na Swoja przyszła żonę :shocked:

Dzisiaj jade do Makro po napoje :kox: a co do sali to tez mam nadzieje ze kopara im opadnie bo naprawde fajny dom weselny mamy......... www.weseleomega.pl i jedzenie takze zaje%ste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia stary =D !

:decayed: Oby się nie zakończyło rozwodem :cool1: Mam nadzieję że oboje to dokładnie przemyśleliście :good:

Na początku jest ogromna miłość i zauroczenie, po jakimś czasie jak się razem mieszka i żyje do człowieka dociera, że to ta właściwa osoba lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lubią się bawić w aktorstwo :gwizdanie: także trzeba uważać, bo ślub to taka... bramka levelowa dla niej :decayed:

Nie tylko kobiety.... Osobiście znam kilka przypadków gdzie płeć męska miała poważne odchyły od normy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kobiety.... Osobiście znam kilka przypadków gdzie płeć męska miała poważne odchyły od normy...

Od każdej reguły są wyjątki. Każdy wyjątek potwierdza regułę. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw chłopie, będzie GIT.

Musisz tylko przyjąć jedno proste założenie:

- co by się nie działo wina zawsze leży po obu stronach - Żony i Teściowej.

Powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw chłopie, będzie GIT.

Musisz tylko przyjąć jedno proste założenie:

- co by się nie działo wina zawsze leży po obu stronach - Żony i Teściowej.

Powodzenia :good:

Albo też od czasu do czasu teściową ulać... żony szkoda, a jak zobaczy mamusię to się jej odechce rumakowania. :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jestesmy razem 10 lat a mieszkamy 4 wiec luzik o to sie nie martwie.................

Narazie :>

więc po co Ci ślub :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_6059.jpg

Taką tablicę założyłem z tyłu Passata, którym jechaliśmy do ślubu :> Żona do tej pory nie może mi tego wybaczyć :polew:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_6059.jpg

Taką tablicę założyłem z tyłu Passata, którym jechaliśmy do ślubu :> Żona do tej pory nie może mi tego wybaczyć :polew:

widocznie za wrażliwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...