Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

00rt4.jpg

01fq6.jpg

02cg0.jpg

03np5.jpg

04ti6.jpg

05un6.jpg

06ca3.jpg

07yk9.jpg

08ck9.jpg

09mg8.jpg

11cy4.jpg

12wk2.jpg

13zr8.jpg

14sy3.jpg

15sa3.jpg

16ot3.jpg

17zg4.jpg

18zo8.jpg

19gy2.jpg

20on8.jpg

21ak7.jpg

23pi0.jpg

25qs0.jpg

srodeksz1.jpg

hamulcegz6.jpg

Oto efekt prawie koncowy oj warto bylo warto

dsc06453ch7iq5.jpg

dsc06457qx5hc6.jpg

dsc06458xm3po3.jpg

mniej wiecej tak ma auto wygladac

audidn1.jpg

Opublikowano

jezu!!!

ja tez chce!!!

Adam, jade do Ciebie!!! :kox:

Opublikowano

no gosciu piekne autko, zmierzaszw dobra strone, bialy lakier ciemne fele miodzio...

Opublikowano

i dach się fajnie komponuje do całości :th:

Opublikowano

:slina: piekna napracowales sie przy niej :naughty:

audi super :th: :th: :th:

Opublikowano

dla mnie to najlepsza b5 na forum ....

biala perla do tego czarny dach i mega kozacka felga :kox: .... i bebechy tez niczego sobie

zazdroszcze :decayed:

_________________________________________________

teraz dopiero przeczytalem ze ... te z czarnym dachem to jest wzor do tego jak ma wygladac :) ( dobry kierunek )

no ale co tam .... te tez piekne biala perla i diody z przodu

klamka na drzwiach kierowcy jest przedliftowa ? czy mi sie wydaje

rns-e bedzie ;> ?

ile ma teraz koni ?

Opublikowano

To co: wartość tego zabiegu + cena autka = ładne B7? :gwizdanie: Jeśli zrobisz je tak jak na tej ostatniej fotce to normalnie KOZAK :kox: Ogromne gratki za prawie końcowy efekt a przede wszystkim za wytrwałość i chęci :th: Pięknie to wygląda i czekamy na dalsze - końcowe modyfikacje, a w szczególności na ten dach :naughty: A i jeszcze bym pomalował chromowaną ramkę w grillu na czarno :gwizdanie: Ale ogólnie :notworthy:

Opublikowano

eeeeeeeeeeee lusterka zamontujcie :polew: no furmanka fajna :hi: ale te diody w zderzaku to średniu mi pasią , ale to tylko i wyłącznie moje zdanie . ale szacun za wkład :th:

Opublikowano

masakra - nie wklejaj kolego takich fotek bo mi sie odechcewa B6 i B7 i na nowo w B5 się zakoc**je

Opublikowano

MASAKRYCZNA :slina:

Biały kolor jes po prostu piękny :kox: :kox: Napisz od czego te LEDY ? :blink:

Najpiękniejsza B5 w klubie .. :thumbup:

Opublikowano

WOW , rezanko bylo niezle widze :P

Slicznie wyglada , a LEDziki od eSy mniam mniam :)

No i felunek jedyny sluszny :P

Pomaluj dokladki , zmien zderzaki na poliftowe , wieksze fele i bedzie SUPER :polew: :polew: <zarcik>

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

komentarz zbedny

Opublikowano
  • Autor

ledy sa od najnowszego s6 sa opisane gdzies w dziale tunnig optyczny o ile dobrze pamietam ale jako pierwszy je zaadoptowalem do " rs4 " :) Musze wam przyznac ze na innych forach negatywnie sie o nichg wypowiadaja ale mi sie podobaja jak cholera i to jest najwazniejsze poza tym tam leca rury od intercoolera wiec i tak halogenow bym nie mial

Opublikowano

negatywnie?

o ledach?

Adam, koluj mi ten zderzak od S4 i mi tez pakujemy led-y :>

Opublikowano

Jasna d*pa...wyjebioza na maxa! tylko trzymac sie planu! czarne alu musza byc! i dach tez dobrze bedzie wygladac;)

Opublikowano

najzajebistrza jaka kiedykolwiek widzalem!!!

kolego masz oskara w kazdej kategorii chyle czola.

Opublikowano

Lepsze B5 niż B6 :notworthy: Efekt super :th: GRATULUJĘ :th: :th: :th:

Opublikowano

Ja dopiero co zrobiłem przeróbkę na S4 i byłem mega happy a teraz widzę, jaki powinien być następny krok :kox:

Opublikowano

Śliczny! Co tam masz za silniczek i jakie dalsze mody planujesz?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.