Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

jak to ktoś kiedyś powiedział: "rasistą nie jestem ale asfalt powinien znać swoje miejsce" :>

trzeba mu przyznać że zasłużył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem od dzisiaj fanem Sutila :kox: Nasz mega madafaka Robert, 3 w klasyfikacji generalnej nie mógł sobie poradzić z cipką, która rozwala bolid na treningach już o wyścigach nie wspomnę :decayed: Tylko nie piszcie, że Robert miał bolid słaby itp :decayed: Żenada :cool1: Gorszy od Force India :gwizdanie: Dał dzisiaj ciała :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.....czekać tylko na lepszy mistrzowski przyszły sezon :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu aż takiej wody to tam nie było a stracić 6s na trzech zakrętach w F1 ?

Nie twierdzę, że to "zielony stolik" ale może Glock nie lubi zwyczajnie Massy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są bardzo szybkie zakręty. Na oponach na suchą nawierzchnię okazało się, że nie można jechać z pełnym gazem i czas bardzo szybko ucieka...

A Vettel w takim razie chyba bardzo lubi Massę :tongue4:

Nie ma się co stresować, stało się. W tym roku Hamilton nie miał już takiego wsparcia sędziów, jak w zeszłym sezonie.

Szkoda, że Robert stracił 3. pozycję w generalce, ale widać było, że BMW pokpiło sprawę jak chodzi o rozwój bolidu w tym sezonie. Jedyne pocieszenie w tym, że może dzięki temu będą mocniejsi w przyszłym roku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuje Robertowi za wspaniały sezon,za to że mogliśmy oglądać wspaniałą walkę z samochodem i rywalami :) Dziękuję że mogłem pooglądać go na żywo :) Taki jest sport :( za rok ..... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie, że w trakcie tych dodatkowych 10 minut wszyscy kierowcy zmienili opony na przejściowe (deszczowe) poza Robertem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dla mnie KOX :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie, że w trakcie tych dodatkowych 10 minut wszyscy kierowcy zmienili opony na przejściowe (deszczowe) poza Robertem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dla mnie KOX :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Przecież nie od dzis wiadomo ze Robert najlepiej jeździ w deszczu , i do tego na slickach... :decayed:

ro***erdala...o mnie to gadanie w tym sezonie ze nie ma na niego bata gdy popada , no i w którymś wyścigu , nie pamiętam , popadało i Robercik sie roztrzaskał. Od razu zamknęło to mordy tym wszystkim znawcom typu stary Zientarski itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- taki Masa co chwile walił bączki -

taki Massa nie jechałby pół wyścigu za Sutilem :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ch...(heidfeld) podium strzelił :wallbash:

Się chyba dopiero otrząsnąłem.

...H miał dużo szczęścia wczoraj, bo jechał jak p... i wcale na ten tytuł nie zasłużył.

Dać się wyprzedzić Vettelowi na dwa okrążenia do końca?

W walce o mistrzostwo świata?

Jest nadal słabiak jak i w tamtym roku.

Tylko tym razem miał więcej szczęścia.

Glock - pojechał jak mógł. Co go obchodzi, kto wygra tytuł.

Robert - sam ku...a nie wiem.

Na końcu jechał identycznie jak Vettel i H..., więc mógł?

Dlaczego ugrzązł za Sutilem ???

Pewnie nigdy się nie dowiemy.

Ale BMW wczoraj to po prostu dało D... po całości.

Zresztą jak ostatnio cały czas.

Theissen'a uważałem za mądrego człowieka, ale po ostatnich wyczynach, to ... tutaj coś śmierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy popełniamy błędy co do tego wyścigu gdzie Robert się "rozbił" to może przytoczyć ile razy kręciła się reszta czołówka stawki - taki Masa co chwile walił bączki - Robert jest super i już.

spoko , ja to rozumiem tylko nasi wielcy komentatorzy i pół Polski pod niebiosa wyrzucaja Roberta , ja tez go bardzo cenie bo ma chłopak talent tylko nienawidze ja ktos sie czegoś uczepi , i tak oni uczepili sie tego ze Robert jest mistrzem w jezdzeniu po mokrym , i to mokre wsadziło go w bande , od tamtego momentu troszke ucichło na ten temat chociaz w Brazylii znowu Zientarski i spółka modlili sie o deszcz. nie lubie kibiców jednego sezonu i kibiców sukcesu , a niestety Polska jest takim krajem , krajem kibiców sukcesu , wymieniac mozna w nieskończoność kogo najpierw uwielbiają (jak idzie) a później mieszaja z błotem (jak juz ne idzie) a trzeba wziąść pod uwage ze zawodnicy to tylko ludzie : Małysz , Kubica , reprezntacje siatkarzy , siatkarek , szczypiorniści ... szkoda gadać. ile gazet dzis zmieszało Kubice z błotem ???? A jak stawał na podium bodajże w Kanadzie ( nie jestem pewien) to by mu laske zrobili z radości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tutaj coś śmierdzi...

Robert jest chłopcem do bicia i do czasu gdy nie da sobie w kaszę dmuchać (patrz Alonso w Maclaranie) będzie dalej kitowany :kox::naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- taki Masa co chwile walił bączki -

taki Massa nie jechałby pół wyścigu za Sutilem :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.f1.v10.pl/Kubica,Nie,mam,zalu,do,zespolu,22350.html

poczytaj dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...