Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daro0871 rzuć okiem czasami Słownik ortograficzny :whistling:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

no to sie uśmiałem z rana :decayed:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

po swapie zmieniłeś już dane w dowodzie ?

Opublikowano
po swapie zmieniłeś już dane w dowodzie ?

po co, żeby płacić większe ubezpieczenie? :grin:

Opublikowano

pytam z ciekawości czy Wydział Komunikacji i diagności robią problemy w aucie już zarejestrowanym ? na temat ubezpieczali nie będę nic mówił i stresował kolegi ...

Opublikowano
pytam z ciekawości czy Wydział Komunikacji i diagności robią problemy w aucie już zarejestrowanym ? na temat ubezpieczali nie będę nic mówił i stresował kolegi ...

nie stresuj bo wpakuje 1,6 znowu :decayed:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

śmieszny jesteś zato co w pakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego. ale można robic z taczki http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/polew.gif

:facepalm:

Opublikowano
śmieszny jesteś zato co w pakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego. ale można robic z taczki http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/polew.gif

:wtf:

Opublikowano

wiesz nikogo to nie interesuje do ewentualnej najmniejszej stłuczki :P

Opublikowano
po swapie zmieniłeś już dane w dowodzie ?

po co, żeby płacić większe ubezpieczenie? :grin:

Junior o takich rzeczach lepiej nie pisać bo znajdzie się jeszcze jakiś oświecony i mogą być nie przyjemności, dlatego warto zakrywać tablice rej.:wink:

Wracając do auta, gładki przód to jest to co tygryski lubią najbardziej:kox:

Opublikowano
wiesz nikogo to nie interesuje do ewentualnej najmniejszej stłuczki :P

Najwyżej jakoś wkręci, że to 1.6 V6 Limied Edition :decayed:

Opublikowano
wiesz nikogo to nie interesuje do ewentualnej najmniejszej stłuczki :P

Najwyżej jakoś wkręci, że to 1.6 V6 Limied Edition :decayed:

:polew:

to byłby numer życia :decayed:

Opublikowano
wiesz nikogo to nie interesuje do ewentualnej najmniejszej stłuczki :P

Najwyżej jakoś wkręci, że to 1.6 V6 Limied Edition :decayed:

w mazdach chyba są 2.0 V6 to czemu audi miałoby nie robić 1.6 V6:grin:

Opublikowano
wiesz nikogo to nie interesuje do ewentualnej najmniejszej stłuczki :P

Najwyżej jakoś wkręci, że to 1.6 V6 Limied Edition :decayed:

w mazdach chyba są 2.0 V6 to czemu audi miałoby nie robić 1.6 V6:grin:

właśnie miałem to napisać :decayed: nie wierzyłem że są takie silniki dopóki nie usłyszałem takiego na żywo :decayed:

Opublikowano
wiesz nikogo to nie interesuje do ewentualnej najmniejszej stłuczki :P

Najwyżej jakoś wkręci, że to 1.6 V6 Limied Edition :decayed:

w mazdach chyba są 2.0 V6 to czemu audi miałoby nie robić 1.6 V6:grin:

właśnie miałem to napisać :decayed: nie wierzyłem że są takie silniki dopóki nie usłyszałem takiego na żywo :decayed:

kolega ma taki w Xedosie 6, fajnie to jeżdzi i brzmi, ogólnie dobry silnik :wink:

Opublikowano
  • Autor

wszystko jest legalnie, faktura na silnik -> stacja diagnostyczna (gośc stwierdza czy faktycznie taki silnik tam siedzi, określa moc itp), udajesz sie do wydziału komunikacji po nowy kwit, idziesz do TU, dajesz informację, że zwiekszyłeś pojemność silnika, ja dopłacałem 60 zł :wink:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

wiesz nikogo to nie interesuje do ewentualnej najmniejszej stłuczki :P

Najwyżej jakoś wkręci, że to 1.6 V6 Limied Edition :decayed:

:grin:

Opublikowano

dzięki za info, chcieli tylko umowę/fakturę na silnik czy jeszcze kwit z warsztatu na wykonanie usługi ? U nas chcą oprócz umowy/faktury kwit z warsztatu

Opublikowano
  • Autor
dzięki za info, chcieli tylko umowę/fakturę na silnik czy jeszcze kwit z warsztatu na wykonanie usługi ? U nas chcą oprócz umowy/faktury kwit z warsztatu

tylko fakture na silnik na stacji diagnostycznej, a w urzędzie papiery z przeglądu i wsio, obyło się bez problemowo, chociaż się spodziewałem :decayed:

Opublikowano

już przyzwyczaiłes się do mocy?:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.