Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja mam lepsza gratke na ten tydzień, wszystkie elementy już mam, we wtorek składam :banan:

:kox:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qtpexhaustvalve1_1.jpg

takie cos kupiłes?

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Exhaust Cutout Valve | eBay

drogie to:whistling:

Opublikowano

Kowi, kto bogatemu zabroni :banan:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, bez przesady, dałem jednego Władka :)

Opublikowano

Nie będę się przekopywał przez 76 stron i poczekam aż auto wyjedzie ukończone :decayed: na pewno zryje mi beret i jeszcze długo nie sprzedam b5 :decayed:

Zayebisty patent z wydechem, sam się zastanawiałem nad przeszczepem klapek od czegoś nowszego ale fajnie, że jest taki gotowiec :jerk:

Tylko felgi ujnia straszna, jak chcesz to mogę się wymienić za moje :kox:

Opublikowano
  • Autor
Nie będę się przekopywał przez 76 stron i poczekam aż auto wyjedzie ukończone :decayed: na pewno zryje mi beret i jeszcze długo nie sprzedam b5 :decayed:

Zayebisty patent z wydechem, sam się zastanawiałem nad przeszczepem klapek od czegoś nowszego ale fajnie, że jest taki gotowiec :jerk:

Tylko felgi ujnia straszna, jak chcesz to mogę się wymienić za moje :kox:

zobaczymy co wyjdzie z tym tłumikiem, mam tylko nadzieje, że przepustnica będzie szczelna, bo jakby gdzieś uciekało to będzie pierdział :facepalm:

no to zrobimy deala :grin:

Opublikowano

Spodziewam się filmiku jak już zmontujesz ten wynalazek, jak będzie pierdzieć więcej niż się spodziewałeś to pamiętaj, że jestem pierwszy w kolejce po to :grin:

Serio zamienisz prosiaczki za czarną stal R15? :banan2:

Opublikowano
  • Autor
Spodziewam się filmiku jak już zmontujesz ten wynalazek, jak będzie pierdzieć więcej niż się spodziewałeś to pamiętaj, że jestem pierwszy w kolejce po to :grin:

Serio zamienisz prosiaczki za czarną stal R15? :banan2:

to sie zmontuje jakieś wideo :decayed:

a ja myślałem, że ty masz najnowsze VOSSENy :bag::grin:

Opublikowano

Mam dobrą drukarkę, drugich takich kołpaków a'la lorinser nie znajdziesz a pod spodem czarna nie zniszczalna :grin:

Zrób coś pod maską i zamień v6 na v8 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Mam dobrą drukarkę, drugich takich kołpaków a'la lorinser nie znajdziesz a pod spodem czarna nie zniszczalna :grin:

Zrób coś pod maską i zamień v6 na v8 :naughty:

z silnikiem koniec rycia, mocno ogranicza mnie ośka, pod koniec sezonu zaczne szukać budy w q i jakiegoś sensownego silnika :wink:

Opublikowano

W prosiakach są takie przepustnice tylko wyprowadzone na sam koniec wydechu,takie 3.8 albo 4.8 genialnie na tym gada:naughty:

Opublikowano
  • Autor
W prosiakach są takie przepustnice tylko wyprowadzone na sam koniec wydechu,takie 3.8 albo 4.8 genialnie na tym gada:naughty:

ja to własnie widziałem S8 D4, wydech cichy i sportowy(rurka pomijająca wydech) proste :decayed:

Opublikowano

Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

Opublikowano

tą sobie zostawi na daily bo to prawie seria tylko już poliftowa:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Opublikowano
Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Bogol :decayed::grin:

Opublikowano

Biedny bogatego nie zrozumie :D

Opublikowano
Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Rs4 w b5 w sedanie jest kox rezaj

Opublikowano
Czorny, to chcesz tą be piunć sprzedać i kupić co innego czy jak, bo nie do końca zrozumiałem :decayed:

cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan :eusathink:

Nosb ma całe body za 10k:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.