Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

http://img.tapatalk.com/d/13/09/21/u9e4a3ed.jpg

Przednie drzwi wytlumione filcem, ciszej jakoś się nie zrobiło, przestały pierdziec głośniki, jakość dźwięku powala mnie teraz na kolana, kolejny etap to ściana grodziowa i bagażnik

a ten filcyk nie chłonie czasem wilgoci?

chlonie, dlatego zrobiłem tylko przednie drzwi, jako wersja beta :decayed:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

bo w car audio wyróznica sie dwa pojećia wygłuszenie oraz wytłumienie(wyciszenie), ty zrobiłeś tą drugą opcje, jak kładziesz maty wygłuszajace to jeszcze dajesz pianke/filc/gąbke wyciszajacą, która ma na celu wyłapanie wszelkich stuków itp:wink:

dokładnie, maty są drogie i ciężkie, dlatego ta opcja jest lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

źle to napisałem, to są dwa etapy prac przy robieniu drzwi pod CA, tak wiec wygłuszenie też powinno być:wink: zamiast filcu mogłes wrzucic drugą gąbke fabryczną na drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwie gabki fabryczne i za duzo to nie dalo. cos tam lepiej jest ale szalu nie ma. do tego wes boczek zaloz:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadły na podkład przetwornice koito d2s, mam nadzieje, że zacznie świecić, czekając na zmierzch.. :grin:

ry7ypuby.jpg

i tu porównanie palnik ten sam 4300k za 12,47, po lewej hid, po prawej koito

na6y7u4a.jpg

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

ja mam dwie gabki fabryczne i za duzo to nie dalo. cos tam lepiej jest ale szalu nie ma. do tego wes boczek zaloz:doh:

to fakt, troche się namęczyłem, żeby go wcisnąć:decayed:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

jakie masz glosniki z przodu?

aktualnie jeden bose i jeden blaupunkt :grin:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

ale w b5 nie ma mozliwosci tak wytlumienia, bo nie ma blachy jo?

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

ale w b5 nie ma mozliwosci tak wytlumienia, bo nie ma blachy jo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle zrobiłeś fotke porównujacą xenony, bo jestes blizej tego mocneijszego(wizualnie):decayed:

a co do wygłuszenia da sie zrobić trzeba objebać drzwi profilami bądź blachą i zakleić matą, w budowlanym widziałem ostatnio taśmy butylowe 10cm szerokosci, dobra alternatywa dla tanich bitumów, pisze o butylowych matach, ponieważ z tego czegos są robione topowe maty do wygłuszeń:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadły na podkład przetwornice koito d2s, mam nadzieje, że zacznie świecić, czekając na zmierzch.. :grin:

http://img.tapatalk.com/d/13/09/25/ry7ypuby.jpg

i tu porównanie palnik ten sam 4300k za 12,47, po lewej hid, po prawej koito

http://img.tapatalk.com/d/13/09/25/na6y7u4a.jpg

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

ja mam dwie gabki fabryczne i za duzo to nie dalo. cos tam lepiej jest ale szalu nie ma. do tego wes boczek zaloz:doh:

to fakt, troche się namęczyłem, żeby go wcisnąć:decayed:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

jakie masz glosniki z przodu?

aktualnie jeden bose i jeden blaupunkt :grin:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

ale w b5 nie ma mozliwosci tak wytlumienia, bo nie ma blachy jo?

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

ale w b5 nie ma mozliwosci tak wytlumienia, bo nie ma blachy jo?

tylko zamontuj je tak żeby się do nich woda nie dostawała. bo to nie są w pełni szczelne przetwornice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle zrobiłeś fotke porównujacą xenony, bo jestes blizej tego mocneijszego(wizualnie):decayed:

a co do wygłuszenia da sie zrobić trzeba objebać drzwi profilami bądź blachą i zakleić matą, w budowlanym widziałem ostatnio taśmy butylowe 10cm szerokosci, dobra alternatywa dla tanich bitumów, pisze o butylowych matach, ponieważ z tego czegos są robione topowe maty do wygłuszeń:wink:

wiesz jaki ze mnie fotograf, ale wlasnie wracałem, pada, a jasno, że aż miło :wink:

żeby bawić się w takie wygluszanie musiałbym mieć jakieś audio, ale nie mówie, że temat odpuszczam:decayed:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Grześ zamontowałem je pod lampą, jakieś sugestie będzie banglać tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle zrobiłeś fotke porównujacą xenony, bo jestes blizej tego mocneijszego(wizualnie):decayed:

a co do wygłuszenia da sie zrobić trzeba objebać drzwi profilami bądź blachą i zakleić matą, w budowlanym widziałem ostatnio taśmy butylowe 10cm szerokosci, dobra alternatywa dla tanich bitumów, pisze o butylowych matach, ponieważ z tego czegos są robione topowe maty do wygłuszeń:wink:

o tak

hc6c.jpgh6m0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie seledyn seledyn to ja mam na felgach na zimę.

a co do przetwornic to uszczelnij je pod lampami. bo bez tego to mogą zimy nie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze taka roznica? moje bixy tez gowno swiatla daja.. i sie caly czas zastanawialem czy zmienic przetwornice na jakies normalnie nie produkowane w chinach :decayed: masz jakies zdjecie jak w nocy oswietla droge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawor, mowisz ze taka roznica? moje bixy tez gowno swiatla daja.. i sie caly czas zastanawialem czy zmienic przetwornice na jakies normalnie nie produkowane w chinach :decayed: masz jakies zdjecie jak w nocy oswietla droge?

Jestem, ale o co chodzi? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawor, mowisz ze taka roznica? moje bixy tez gowno swiatla daja.. i sie caly czas zastanawialem czy zmienic przetwornice na jakies normalnie nie produkowane w chinach :decayed: masz jakies zdjecie jak w nocy oswietla droge?

Jestem, ale o co chodzi? :decayed:

k**wa juz sie poprawilem :decayed: tak to jest jak sie czyta sto tematow na raz, na batalionie Ty pisales i jakos mi sie wkrecilo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawor, mowisz ze taka roznica? moje bixy tez gowno swiatla daja.. i sie caly czas zastanawialem czy zmienic przetwornice na jakies normalnie nie produkowane w chinach :decayed: masz jakies zdjecie jak w nocy oswietla droge?

Jestem, ale o co chodzi? :decayed:

k**wa juz sie poprawilem :decayed: tak to jest jak sie czyta sto tematow na raz, na batalionie Ty pisales i jakos mi sie wkrecilo :grin:

Nie mniej jednak, ja wymieniałem stare, grube chinole na nówki, też chińczyki, tzn slimy, to jest różnica w świeceniu. Rozgrzewanie krótsze, światło bielsze (mimo tej samej barwy) i na długich lepiej świeci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupiłem przetwornice HID firmy welldone(jeszcze nie było tak duzo tego na alegro jak teraz) po 4latach miałem okazje jedna z przetwronic na tych samych żarnikach porównac z "dzisiejszym" HIDem, to światło było o wiele bardziej silniejsze na tej mojej przetwornicy...

ale zestaw tych hidów do tej pory kosztuje 3krotnie wiecej niz zwykłe hidy z alegro

H7 Xenonkit WD-04  - Well Done Xenon Webshop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupiłem przetwornice HID firmy welldone(jeszcze nie było tak duzo tego na alegro jak teraz) po 4latach miałem okazje jedna z przetwronic na tych samych żarnikach porównac z "dzisiejszym" HIDem, to światło było o wiele bardziej silniejsze na tej mojej przetwornicy...

ale zestaw tych hidów do tej pory kosztuje 3krotnie wiecej niz zwykłe hidy z alegro

H7 Xenonkit WD-04 *-*Well Done Xenon Webshop

Ja za swoją przetwornice dałem 30 parę złotych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys kupiłem przetwornice HID firmy welldone(jeszcze nie było tak duzo tego na alegro jak teraz) po 4latach miałem okazje jedna z przetwronic na tych samych żarnikach porównac z "dzisiejszym" HIDem, to światło było o wiele bardziej silniejsze na tej mojej przetwornicy...

ale zestaw tych hidów do tej pory kosztuje 3krotnie wiecej niz zwykłe hidy z alegro

H7 Xenonkit WD-04 *-*Well Done Xenon Webshop

Ja za swoją przetwornice dałem 30 parę złotych :grin:

to pisze wyżej podłaczaliśmy tą moja pod zwykłe zestawy z alegro to w ogóle porównania nie było, pewnie na dłuższą mete to by popaliło te żarniki:decayed: zwykła za 30zł przetwornica nie dawała tyle światła co tamta:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpiesz je silikonem tak jak Grzes pisal, dookola i wtyczke zasilajaca tez.... coprawda mialem juz okazje je rozbierac..... jedna byla pelna wody, ale to z mojej winy, wode wylalem, osuszylem na kaloryferze, zmienilem bezpiecznik i smiga dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...