Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I znowu zima...


Gość xxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

mnie tez pewnie moja kobieta zaatakuje o zmiane kół bo od 3 tygodni smigam na letnich. Masakra , ja sie nie boje jezdzic ale przez całe swieta ona mnie bedzie wozic bo Dawidek bedzie :drunk: z rodziną i kolegami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki snieg??? nie spdanie tyle żebym na letnich nie dał rady smigać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w górach jak to w górach :gwizdanie:

Ja jeszcze zimóweczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubelszczyzna zimowa... :decayed: Ale śnieżek tylko miejscami się utrzymuje. Drogi ładniutkie (tylko mokre, jedynie w nocy trochę ślizgaweczka), ale mimo to nadal zimóweczki założone :rolleyes: Już mnie cholera bierze :wallbash: Zawsze na święta autko było na aluskach ;( Wygląda na to że w tym roku dopiero w czerwcu założę letnie :polew::thumbdown: A tak na marginesie ulepił już ktoś BARANA? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez u mnie snieg sypie :gwizdanie: to jest masakra swiata nie widac poza czubkiem wlasnego nosa :D:D (badz co badz czubek nosa to tez swiat... tyle ze... kogoS:D)

Ja smiegam na nowkach lenich i alusach... a tu :shocked:tez slyszalem ze cale swietam takie naja byc

P.S. A na moich fotkach w podpisie takie prawie "lato" ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lubuskim ( zielona gora ) bylo moze z 3-5 dni ( max ) w ktorych padal snieg .... :dance:

ps. rok temu bylo tak samoa ( w lubuskim ) ze nie bylo zimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w wawie bylo idealnie... piekne czyste niebo, sloneczko i pruszacy snieg :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Legnicy od jakiś 2 - 3 dni prószy śnieg co parę godzin, raz mocniej raz słabiej. :thumbdown:

A co do oponek to śmigam na zimówkach :>, bo letnich nie mam :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez na zimowkach. a jak juz mowa o zimówkach to powiedzcie czy warto zmieniac jak mam juz koncowke opon zimowych na letnie?? wiem ze na tych juz nie pojezdze w zimie bo maja za malo bieznika jak na zimowki a mam tylko jeden komplet felg. Sedno jezdzic do konca i dopiero wtedy zmieniać na letnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sa na wykonczeniu to dobij je... i zmien na letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...