Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

nie chciales jakiegos innego koloru ?

chyba jakby chciał inny to by wziął inny :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak , pytam bo szczerze bardzo traci to auto w tym kolorze ale najwazniejsze ze wlascicielowi sie podoba , no i sasiedzi nie zauwaza roznicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sasiedzi nie zauwaza roznicy

Turdzi, ale poprzedni nie było białe :mysli:

Gratulacje :good:

Środek masz piękny, mój klimat, ale kolor auta bardziej przypadł mi do gustu brata :wink4:

Silnik poemat :kox:

mnie się jednak bardziej audi w wersji skoda design podoba lub f10 ale to już kwestia upodobań :wink4:

Cholernie drogie te samochody w tej klasie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sasiedzi nie zauwaza roznicy

Turdzi, ale poprzedni nie było białe :mysli:

Gratulacje :good:

Środek masz piękny, mój klimat, ale kolor auta bardziej przypadł mi do gustu brata :wink4:

Silnik poemat :kox:

mnie się jednak bardziej audi w wersji skoda design podoba lub f10 ale to już kwestia upodobań :wink4:

Cholernie drogie te samochody w tej klasie :shocked:

myslalem ze to ten z piewszych zdjec..............ale dobrze biale zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka auto :good:

Ledy robia swoje tyl i przod ale jesli kogos dziwi ze nie kazdy zamawia full ledy z przodu to moze dlatego ze coraz czesciej slyszy sie ze nie oswietlaja drogi tak dobrze jak xenony w tym samym aucie.Pomijam juz zawansowane systemy typu doswietlanie skrzyzowan i zakretow led sterowane przez GPS

Bylo o tym glosno w nowym A8.Nie wiem jak w A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowości w A6 co się dziś dowiedziałem to niedługo będzie akcja serwisowa z aktualizacją dwóch rzeczy:

- system nawigacji będzie sterował skrzynią biegów tak, że np jak auto będzie przed zakrętem wg gps to przed i w zakręcie nie zmieni biegu na wyższy tylko będzie trzymało obecny lub redukowało dla zapewnienia max mocy i kontroli

- orange i play będzię lokalizowało smartphony w autach i na tej bazie będzie tworzona mapa korków na nawigacji

Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

Będzie to ograniczone do nowszych modeli aut? Na jakim obszarze? Cały kraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

Będzie to ograniczone do nowszych modeli aut? Na jakim obszarze? Cały kraj?

szczerze nie wiem ale powiedzieli że za max 2-3 m-ce będzie akcja serwisowa by aktywować TCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowości w A6 co się dziś dowiedziałem to niedługo będzie akcja serwisowa z aktualizacją dwóch rzeczy:

- system nawigacji będzie sterował skrzynią biegów tak, że np jak auto będzie przed zakrętem wg gps to przed i w zakręcie nie zmieni biegu na wyższy tylko będzie trzymało obecny lub redukowało dla zapewnienia max mocy i kontroli

- orange i play będzię lokalizowało smartphony w autach i na tej bazie będzie tworzona mapa korków na nawigacji

Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

w innych krajach juz wczesniej bylo dostepne sterowanie skrzynia biegow na podstawie sygnalu GPS -dziwne ze teraz w polsce to aktualizuja.

Z ledami rzeczywscie inaczej nie mozna bo choc potrafia poparzyc palce to jednak lodu i sniegu na kloszu nie roztopia.Gdyby jakos tego nie rozwiazali to bylaby niezla wpadka.

Czasami w zime mozna zauwazyc zalegajacy snieg na kloszach sygnalizacji swietlnej - na 99% siedza tam diody led.Konstruktor chyba nie pomyslal albo mial okrojony budzet.Efekt taki ze czesto nie widac czy jest zielona czy czerwone :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

Żeby odmrozić klosz ? Wiem że żeby uzyskać dobre ( nie koniecznie mocne ) światło z leda trzeba go dobrze schłodzić , co przy np lampach operacyjnych i tak sie nie udaje ( xenon w testach wypada lepiej ) może chodzi o to , a nie o odmrażanie klosza ? Kto wysnuł taką teorie ?

Bryki piękne , opisz koniecznie różnice w prowadzeniu itd :):good:

TMC jest chyba jakimś standardem i będzie działał we wszystkich brykach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

Żeby odmrozić klosz ? Wiem że żeby uzyskać dobre ( nie koniecznie mocne ) światło z leda trzeba go dobrze schłodzić , co przy np lampach operacyjnych i tak sie nie udaje ( xenon w testach wypada lepiej ) może chodzi o to , a nie o odmrażanie klosza ? Kto wysnuł taką teorie ?

Bryki piękne , opisz koniecznie różnice w prowadzeniu itd :):good:

TMC jest chyba jakimś standardem i będzie działał we wszystkich brykach .

Napewno jest chlodzenie w postaci radiatorow ale mysle ze masz racje.

Bardziej moze chodzic o chlodzenie podzespolow w reflektorze.

Moze byc i chlodzenie i grzanie.Technicznie problemu nie ma zadnego.

TMC jest i w RNS-e wiec chodzic bedzie zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiaszcza furmana ...nie ma co namawiać do zmian niech się chłopak nacieszy zapachem nowości :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...