Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Albo po prostu przykręcany uchwyt do klapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem teraz w Moto On i Marcin Orzepiński testował Avanta z tym samym silnikiem co ty masz w bardzo doposażonej wersji.

Zachwycał się jak małe dziecko i mówił że wykonanie środka deklasuje BMW czy Mercedesa.

Cale auto jest z uluminium, tylko dach pozostaje do zainstalowania CB, sam o tym wspomniał:naughty:

Masz tą opcję co otwiera się bagażnik poprzez "machnięcie" nogą pod zderzakiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tą opcję co otwiera się bagażnik poprzez "machnięcie" nogą pod zderzakiem :decayed:

nie mam. jak bym się chciał tak bawić we wszystkie opcje to by jeszcze ze 100tys urosło a budżet miałem ograniczony. natomiast mam wszystko co było mi niezbędne: 4x4, automat, navi fabryczne i V6, reszta jest bez większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista furka w super kolorku. Popieram też taką troskę o lakier. Na pewno dobra inwestycja :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ledów (mijania) czytałem własnie porównanie led-ksenon, wniosek jest taki że ksenon świeci troszke lepiej (wyżej) w porównaniu do ledów, i w związku z tym ledy nie wymagają samopoziomowania.

Test dotyczył międzyinnymi A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ledów (mijania) czytałem własnie porównanie led-ksenon, wniosek jest taki że ksenon świeci troszke lepiej (wyżej) w porównaniu do ledów, i w związku z tym ledy nie wymagają samopoziomowania.

Test dotyczył międzyinnymi A6

Na pewno LED ma zupenie inne zuzycie energii oraz zywotnosc zarnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ile masz biegów u siebie? masz s-tronic?

BTW co do rabatów, mój były szef zamawiał A6 w sedanie 3.0 TDI 313 KM na pełnym fullu, dostał rabat 8000 €, jednak lepiej brać auto w DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ile to %? w PL też może by dostał tyle jakby za odpowiednią sumkę brał autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rabacie wyszło coś ok 71000 €

no to 10-11% - osiągalne w Pl jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale auto będzie śmigać na niemieckich blachach więc akcyza i VAT odpada :)

wiadomo w takim wypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ile masz biegów u siebie? masz s-tronic?

BTW co do rabatów, mój były szef zamawiał A6 w sedanie 3.0 TDI 313 KM na pełnym fullu, dostał rabat 8000 €, jednak lepiej brać auto w DE

7 biegów jest - dziś zrobiłem 100km po mieście i troche pod miastem i dziś spalanie 11.2L/100km także tragedii nie będzie. i jest fajny tryb efficiency który odłącza dwa cylindy i wg serwisu jest dyspozycji ok.180KM, na miasto jest ok a jak patrzyłem na chwilowe spalanie to około 2L mniej pokazywało niż na trybie auto.

---------- Post added at 15:52 ---------- Previous post was at 15:51 ----------

a co do rabatów to mi finalnie wyszło 11%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale auto będzie śmigać na niemieckich blachach więc akcyza i VAT odpada :)

A od kiedy w Niemczech nie ma VATu?

Za 80k euro to do fulla jeszcze daleko ;-)

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

to mnie zmartwiłeś trochę bo ja o A6 sedan właśnie myślałem jeśli chodzi o następne auto.. no i CB mam na klapie w A5 to w A6 dobrze by było tak samo :facepalm:

No to jest istotny argument na nie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAT jest ale u nas akcyza i + VAT co znacznie podraża, ze specyfikacji widziałem, że mało co tam brakuje, może te 80k € to bliskie fulla a facet bierze tam od lat auta, grubo licząc, były 2 x A6 , 4 x Q7, Passat B6, B7, B8, A5 a za kilka miesięcy znowu będą 2 x Q7

we wrześniu mogę wrzucić co ta A6tka ma wyposażeniu i fotki :) sam nie mogę się doczekać jazdy tym potworkiem

Bart, sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest istotny argument na nie :-D

no raczej :decayed: ale nie wybiegam aż tak w przyszłość.. A5 będzie u mnie jeszcze co najmniej 3 lata :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAT jest ale u nas akcyza i + VAT co znacznie podraża

W uproszczeniu masz 23% różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...