Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie polecam wycieraczek z tym zapieciem bo po pierwsze wycieraczki są drogie bo komplet przód, tył to ok 100 zł. i w zime zamarzają trzeba je robierać i smarować.

http://vfhost.home.pl/mobilem/pub/vw_audi/t/mocowanie%20wycieraczki%20a4/host3%20le.jpg

Bzdury.

Do niedawna miałem takie ori i nic się nie działo z nimi.

Wymieniałem tylko gumki w piórach i hulało jak ta lala.

Opublikowano

Panowie prosiłbym o radę...

W czerwcu ub. roku kupiłem u dzika wycieraczki Boscha na przód, w cenie 59zł

http://www.motoakces.pl/wycieraczki-vw-bora-bosch-twin-spoiler-533s-530-475-mm.html

Nie jestem z nich zadowolony, ponieważ powiedźmy po 2 miesiącach zaczęło maziać pióro kierowcy, a zaraz po nim też pasażera...

Co radzicie teraz kupić ?

1. Oryginalne pióra stelażowe Audi

2. Oryginalne ramiona do piór płaskich + pióra bez stelażowe(płaskie) Audi

Opublikowano

Po co pytasz? Chyba proste że 2 opcja najlepsza. Wszystko nowe sprawne i dociska jak trzeba.Sam tak zrobiłem po wojnie z ori i tylko 2 razy drożej mnie kuźwa wyszło przez głupotę.

Opublikowano

To mówisz że jak założe nowe oryginalne same wycieraczki to też mogę się zawieść ?

Opublikowano

Wszystko co ma jakieś przeguby na nich zamarza.

Teraz mi wisi czy lato czy zima wyciera jak trzeba.

Chyba że są do twoich ramion bezprzegubowe wycieraczki.

A te u Ciebie nie pasują

http://wycieraczki.info.pl/2013/05/17/plaskie-wycieraczki-audi-a3-8l-komplet-przod-tyl/

Opublikowano

Polecam firmę Kamoka nadają się, po prostu idealne a w dodatku para 50 zł.

Opublikowano

Stelażowe czy płaskie ?

Opublikowano

Znalazłem wycieraczki Aero pod mocowanie 2001 - 2002

http://tomas-tuning.com/race-audi-a4-2001-2003-wycieraczki-do-szyb-o_l_452.html

Oczywiście A4 B6.

O nich właśnie mowa kolego w tym temacie.

Mam takie i się ostatnio kilka postów wyżej wypowiadałem.

Opublikowano

Znalazłem wycieraczki Aero pod mocowanie 2001 - 2002

http://tomas-tuning.com/race-audi-a4-2001-2003-wycieraczki-do-szyb-o_l_452.html

Oczywiście A4 B6.

O nich właśnie mowa kolego w tym temacie.

Mam takie i się ostatnio kilka postów wyżej wypowiadałem.

Panowie Oświeci mnie ktoś czym różnią się pióra płaskie stelażowe od bez stelażowych. I posiadam chyba inne mocowanie niż aero i mam wrażenie że wycieraczkę mam ok tylko słabo dociska od strony kierowcy.

Opublikowano

W zimę przeguby zamarzaja i masakra.Aero ma gdzieś zimę i jest lżejsze.

Swoją drogą u kumpla ramię dochodziło do ogranicznika i nie wycieralo dobrze szyby.Po spilowaniu papierem sciernym jest git.

Opublikowano

Panowie mam pytanie, czy jest jakaś różnica między ramionami aero b6 od b7? Generalnie mam stary typ i niestety porysowały mi szybę od strony kierowcy. Chce zmienić na taki typ http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5062084620.htmlDobrę będą? Pytam, bo gdzieś wyczytalem, że ramiona z B7 są bardziej odporne na odpryski etc.


Ktoś coś?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

Panowie mam pytanie, czy jest jakaś różnica między ramionami aero b6 od b7? Generalnie mam stary typ i niestety porysowały mi szybę od strony kierowcy. Chce zmienić na taki typ http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5062084620.htmlDobrę będą? Pytam, bo gdzieś wyczytalem, że ramiona z B7 są bardziej odporne na odpryski etc.

Ktoś coś?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

To jest to samo tzn. Ramiona i pióra niczym się nie różnią od tych w b7
Opublikowano

Witam !

Tata na schrocie w Niemczech kupił mi ramiona o takich numerach:

4B1 995 408 D

4B1 995 407 D

niestety nie jest mi w stanie powiedzieć czy odkręcał to z A6 czy z A4 ...

Może ktoś pomoże czy podpasuje mi to pod moje A4B6 ??

Opublikowano

Najlepiej to w b6 wymienic przod i tyl na aero. Umnie roznica byla kolosalna. wymienialem cały komplet. koszt wszystkiego na przod 200 zl ale roznica na duzy + . Nikt nie powinien załowac 200 zł na bezpieczenstwie.

Opublikowano

Teraz trochę więcej. Ale wszyscy chwalą wiec czas się zaopatrzyć :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dokladnie :) nie bedziesz załowac wydanych pieniedzy ;)

Opublikowano

aero to naprawdę dobry pomysł

Opublikowano

A jakie pióra stosujesz podczas wymiany ori czy valeo bosch?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U siebie kupuje valeo, są bardzo dobre, ciche, nie haczą nie robią smug na szybie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.