Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zakupilem w niemczech w ASO wycieraczki Valeo+skrzydła+sruby i zaslepki za 62 euro. Nie wiem jak tam w Polsce w ASO kosztuja. najlepiej chyba piora Valeo, Boscha sa tansze ale jakosciowo tez sie b. dobrze sprawdzaja

Opublikowano

Ja u siebie mam Valeo już 2 rok i nic się nie dzieję także polecam :wink:

Opublikowano

Radio22 jakiś konkretny model?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

valeo to bardzo dobry produkt ....

Opublikowano

Ja rezygnuje z bananów na rzecz ori.

U mnie się nie sprawdzają.

Opublikowano

Ja rezygnuje z bananów na rzecz ori.

U mnie się nie sprawdzają.

Dlaczego?? Co sie u Ciebie z nimi dzieje ?

Opublikowano

Co prawda kupiłem je do ramion 2004 jako tańszy zamiennik ale masakra ostra jak wracają do spoczynku to szybę tak upaplaja że nic nie widać.

Trzeba kupić ori Valeo bo te Race to śmieć.

Opublikowano

Dlaczego?? Co sie u Ciebie z nimi dzieje ?

Od kierowcy wogóle nie zbierają.

Zamiana miejscami nic nie daje.

Porażka.

Zmieniam na ori z tzw.piórem dociskowym.

Opublikowano

Radio22 jakiś konkretny model?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ja mam u siebie Valeo model silencio XTRM VM302 :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

koledzy jakie i gdzie kupujecie i w jakich cenach wycieraczki aero do naszych b6- b7?

Opublikowano

Ja polecam Valeo, ale dobre są też Denso. Podpytaj naszych forumowych handlarzy :hi:

Opublikowano

ja do mojej b6 w Niemczech w ASO za 60 euro orginalne z valeo cały komplet tzn. 2 srubki, zaslepki na sruby+ skrzydła+ wycieraczki. ( a wszystko Made in Poland) :D

Opublikowano

koledzy jakie i gdzie kupujecie i w jakich cenach wycieraczki aero do naszych b6- b7?

Na allegro. Model Valeo identyczny z ori ASO - jedyna różnica to taka, że mają ordynarny, biały napis valeo, którego oryginał nie posiada.

Opublikowano

koledzy jakie i gdzie kupujecie i w jakich cenach wycieraczki aero do naszych b6- b7?

Na allegro. Model Valeo identyczny z ori ASO - jedyna różnica to taka, że mają ordynarny, biały napis valeo, którego oryginał nie posiada.

Dokładnie tak jest :wink:

Opublikowano

Możecie koledzy podać linka od kogo kupowaliście i były ok? Nie chce kupić jakiejś podróby

Opublikowano

hmm a co to tam jest za mocowanie? Bo nie do aero

Edytowane przez marcuso86

Opublikowano

Valeo VM302

Opublikowano

Miałem takie same.

Do 100 km/h było ok, powyżej już od kierowcy nie zbierała.

Zamiana nie pomagała.

Wróciłem do ori.

Opublikowano

Valeo XTRM 85zł mam na sprzedaż

Ostanio na forum dorwałem te piórka i jeszcze dwa inne zestawy z ramieniami za 120zl :kox: Co prawda ramiona musiałem odremontować, ale za taka cenę to żal było nie wziąć. Teraz nie dość, ze cicho wycieraczki chodzą to jeszcze swietnie zbierają wodę. Zdecydowanie polecam kupno aero :hi:

Wysłane z jabłka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.