Opublikowano 28 Lutego 201511 l Ja zakupilem w niemczech w ASO wycieraczki Valeo+skrzydła+sruby i zaslepki za 62 euro. Nie wiem jak tam w Polsce w ASO kosztuja. najlepiej chyba piora Valeo, Boscha sa tansze ale jakosciowo tez sie b. dobrze sprawdzaja
Opublikowano 2 Marca 201511 l Radio22 jakiś konkretny model? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 2 Marca 201511 l Ja rezygnuje z bananów na rzecz ori. U mnie się nie sprawdzają. Dlaczego?? Co sie u Ciebie z nimi dzieje ?
Opublikowano 2 Marca 201511 l Co prawda kupiłem je do ramion 2004 jako tańszy zamiennik ale masakra ostra jak wracają do spoczynku to szybę tak upaplaja że nic nie widać. Trzeba kupić ori Valeo bo te Race to śmieć.
Opublikowano 2 Marca 201511 l Dlaczego?? Co sie u Ciebie z nimi dzieje ? Od kierowcy wogóle nie zbierają. Zamiana miejscami nic nie daje. Porażka. Zmieniam na ori z tzw.piórem dociskowym.
Opublikowano 2 Marca 201511 l Radio22 jakiś konkretny model? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Ja mam u siebie Valeo model silencio XTRM VM302
Opublikowano 11 Marca 201511 l koledzy jakie i gdzie kupujecie i w jakich cenach wycieraczki aero do naszych b6- b7?
Opublikowano 11 Marca 201511 l Ja polecam Valeo, ale dobre są też Denso. Podpytaj naszych forumowych handlarzy
Opublikowano 11 Marca 201511 l ja do mojej b6 w Niemczech w ASO za 60 euro orginalne z valeo cały komplet tzn. 2 srubki, zaslepki na sruby+ skrzydła+ wycieraczki. ( a wszystko Made in Poland)
Opublikowano 11 Marca 201511 l koledzy jakie i gdzie kupujecie i w jakich cenach wycieraczki aero do naszych b6- b7? Na allegro. Model Valeo identyczny z ori ASO - jedyna różnica to taka, że mają ordynarny, biały napis valeo, którego oryginał nie posiada.
Opublikowano 11 Marca 201511 l koledzy jakie i gdzie kupujecie i w jakich cenach wycieraczki aero do naszych b6- b7? Na allegro. Model Valeo identyczny z ori ASO - jedyna różnica to taka, że mają ordynarny, biały napis valeo, którego oryginał nie posiada. Dokładnie tak jest
Opublikowano 14 Marca 201511 l Możecie koledzy podać linka od kogo kupowaliście i były ok? Nie chce kupić jakiejś podróby
Opublikowano 14 Marca 201511 l http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-01-03-2x550-22-visee-i5173234231.html Dzisiaj kupowałem. Pięknie zbierają i czyściutko
Opublikowano 14 Marca 201511 l hmm a co to tam jest za mocowanie? Bo nie do aero Edytowane 14 Marca 201511 l przez marcuso86
Opublikowano 14 Marca 201511 l Miałem takie same. Do 100 km/h było ok, powyżej już od kierowcy nie zbierała. Zamiana nie pomagała. Wróciłem do ori.
Opublikowano 14 Marca 201511 l Valeo XTRM 85zł mam na sprzedażOstanio na forum dorwałem te piórka i jeszcze dwa inne zestawy z ramieniami za 120zl Co prawda ramiona musiałem odremontować, ale za taka cenę to żal było nie wziąć. Teraz nie dość, ze cicho wycieraczki chodzą to jeszcze swietnie zbierają wodę. Zdecydowanie polecam kupno aero Wysłane z jabłka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto