Opublikowano 10 Sierpnia 201510 l W weekend zamontowałem oto taki zestaw: http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5422878358.html Póki co jestem mega zadowolony. Przede wszystkim cicha praca wycieraczek przy dużych prędkościach na duży plus. Pozdro!
Opublikowano 21 Września 201510 l Witam. Wczoraj kupiłem Valeo Silencio Xtrm. Zacząłem montować zaraz po wyjściu ze sklepu gdy nagle zaczęło lać... Zdążyłem założyć tylko tę od strony kierowcy, a po stronie pasażera został zużyty ori. Powiem szczerze, że pojechałem do sklepu z myślą o AeroTwinach ale ich nie mieli, były za to właśnie Valeo więc niewiele myśląc kupiłem. Powiem szczerze iż parę razy musiałem wyskoczyć na ulewę żeby poprawić ustawienie zanim ruszyłem w trasę (50km w deszczu) - swoją drogą idealne warunki do testu. Jestem przede wszystkim mile zaskoczony tymi wycieraczkami. Są bardzo ciche i dobrze zbierają wodę ( przy końcu ruchu delikatnie zostaję mi woda gdy jednak wycieraczka wraca wszystko zbiera - ok 2cm - myśle ,że jest to kwestia dokładniejszego ustawienia i bedzi git). Dziś założyłem drugie pióro i bedę dawał znać jak się sprawują za jakiś czas...
Opublikowano 22 Września 201510 l W weekend zamontowałem oto taki zestaw: http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5422878358.html Póki co jestem mega zadowolony. Przede wszystkim cicha praca wycieraczek przy dużych prędkościach na duży plus. Pozdro! Czyli z taki zestawem mogę później bez problemu dostać pióra wycieraczek z tych lepszych aero?
Opublikowano 22 Września 201510 l Kolega kupił Kamoka . W opakowaniu jest szeroki zestaw zatrzasków ( te do audi też). Zmiatają póki co super a koszt 25 zł / szt.
Opublikowano 2 Października 201510 l Dalej jestem bez wycieraczek niestety bo póki co nie mam jak odebrać tych z allegro a tych Kamoka chyba nie ma w uk. :/ Po plastiki same do ramion byłem w salonie AUDI ale mają jedynie klips, czyli jeden z trzech potrzebnych mi plastików który łączy ramię wycieraczki z piórem.
Opublikowano 5 Października 201510 l Ja ponad rok temu kupiłem zestaw bananów specjalnie pod zwykłe ramiona (nie aero) i odziwo można zdemontować oryginalne klipsy a zamontowac te z zestawu w wolnej chwili sprawdze co to za firma i model ale z tego co pamiętam produkcja UK
Opublikowano 5 Października 201510 l Ja polecę napewno pióra aero Valeo, dają spokój na dwa lata. Miałem też Denso od zeszłego października do teraz i już zaczęły trzeć i smugi robić, tańsze od Valeo jakieś 30 - 40 zł na komplecie.
Opublikowano 13 Października 201510 l Witam. Wczoraj kupiłem Valeo Silencio Xtrm. Zacząłem montować zaraz po wyjściu ze sklepu gdy nagle zaczęło lać... Zdążyłem założyć tylko tę od strony kierowcy, a po stronie pasażera został zużyty ori. Powiem szczerze, że pojechałem do sklepu z myślą o AeroTwinach ale ich nie mieli, były za to właśnie Valeo więc niewiele myśląc kupiłem. Powiem szczerze iż parę razy musiałem wyskoczyć na ulewę żeby poprawić ustawienie zanim ruszyłem w trasę (50km w deszczu) - swoją drogą idealne warunki do testu. Jestem przede wszystkim mile zaskoczony tymi wycieraczkami. Są bardzo ciche i dobrze zbierają wodę ( przy końcu ruchu delikatnie zostaję mi woda gdy jednak wycieraczka wraca wszystko zbiera - ok 2cm - myśle ,że jest to kwestia dokładniejszego ustawienia i bedzi git). Dziś założyłem drugie pióro i bedę dawał znać jak się sprawują za jakiś czas... Prawie po miesiącu użytkowania muszę powiedzieć, że są ok ale nadal lewa mi nie dociąga na samym końcu, dopiero gdy pióro wraca czyści wszystko w drodze powrotnej ( ok 10 cm ). Troszkę irytujące...
Opublikowano 13 Października 201510 l Kamoka dali mi ostatnio w jakimś sklepie moto jak kupowałem do służbowego. I są strasznie dziadoskie. Z jednej inż drugiej strony nie docierają. W prywatnym mam w bagażniku mowe Valeo bo zamówiłem na necie a na szybko kupiłem alca i jestem bardzo zadowolony. Dałem coś około 40zl a już prawie rok chodzą. Wysłano z Z3
Opublikowano 13 Października 201510 l @gr8stuff o tych mówisz? http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5708271222.htmlwłaśnie chciałem je zamawiać i teraz nie wiem czy warto?
Opublikowano 18 Października 201510 l Panowie, po kupnie auta przyszła pora na nowe pióra. Aktualnie widzę że siedzą tam valeo i mocowanie jest bodajże jak na screenie z początku tematu ( http://www.directupload.net/file/d/3766/fsuvxu77_jpg.htm ) Mogę do tego zamiennie szukać też aero czy tylko te valeo xtrm? Po prostu nie wiem czy ramiona to są już te "banany" które tak z b7 zachwalacie
Opublikowano 19 Października 201510 l Panowie, po kupnie auta przyszła pora na nowe pióra. Aktualnie widzę że siedzą tam valeo i mocowanie jest bodajże jak na screenie z początku tematu ( http://www.directupload.net/file/d/3766/fsuvxu77_jpg.htm ) Mogę do tego zamiennie szukać też aero czy tylko te valeo xtrm? Po prostu nie wiem czy ramiona to są już te "banany" które tak z b7 zachwalacie Witam. Bez problemu podejdzie ci np. Bosch Aerotwin lub inna wycieraczka z takim mocowaniem jak na zdjęciu wrzuciłeś. Mam Valeo Xtrm już drugi miesiąc i powiem szczerze, że jestem średnio zadowolony. Nie wszedzie równo zbierają po prostu. Przynajmniej u mnie. Widziałem wiele bardzo dobrych opinii na forum na ich temat lecz gdybym miał jeszcze raz kupować wybrałbym boscha.
Opublikowano 20 Października 201510 l Ja miałem SWF ori aso były super, teraz Valneło xtr. i nigdy więcej bo jakieś pasy i smugi po nich, teraz pora ma Boscha. Edytowane 20 Października 201510 l przez POWER-KRIS
Opublikowano 21 Października 201510 l Witam! U mnie pióra też kończą żywot a ramiona mam te "nietypowe" do których pasują tylko dwa rodzaje wycieraczek i są dosyć drogie a wytrzymują góra dwa lata (miałem bosch i valeo) a pierwsza wymiana to zrobiłem podmiankę samych gumek bo nie mogłem kupić do tych ramion i też dwa lata .Prawdopodobnie też będę wymieniał na komplet od b7 ale po przeczytaniu całego tematu zastanawia mnie jedna dosyć istotna rzecz a mianowicie trwałość.Średnio gumy te lepsze wytrzymują dwa lata a przez ten okres moja Audi pokonuje ok.30 tyś.km ale ja zawodowo jeżdżę ciężarówką i rocznie robię lekko ponad 100tyś.km a pióra wycieraczek spokojnie wytrzymują ok. dwóch lat i w związku z tym nasuwa się pytanie czy do ciężarowych robią lepsze pióra -odnoszę takie wrażenie a może to że tam jest szyba w pionie i bardziej płaska ma jakieś znaczenie. Może to dobre rozwiązanie kupić takiej długości pióro np.prod.Hella i przekładać samą gumkę jak to robi kolega Fido?
Opublikowano 24 Października 201510 l Chyba jednak zbyt szybko się cieszyłem bo mam zupełnie co innego zamontowanego :/ Plus jest taki że udało się to jakoś wyregulować i piór zbierają znowu w miarę okPytanie - co mogę do tego kupić? Edytowane 24 Października 201510 l przez 3r4
Opublikowano 24 Października 201510 l To ramiona b7 aero.Więc masz do wyboru Valeo, Bosch, lub ori aso SWF. Są też podróbki podobne do Bosch ale nie polecam. Te możesz przetestować bo zwykle robią super ale do audi nie miałem jeszcze okazji. http://sklep.trio.com.pl/p7346,wycieraczki-plaskie-do-seat-exeo-od-2008r-piora-wycieraczek-560-560-mm-race-rff.html Tu Bosch http://olx.pl/i2/oferta/wycieraczki-bosch-zestaw-do-audi-a4-a6-mercedes-c203-seat-exeo-CID5-ID9FU5x.html Allegro http://allegro.pl/listing/listing.php?order=dd&string=Wycieraczki%20exeo&search_scope=category-18688&bmatch=s0-aut-1-4-0907 Ogólnie jak pasuje do exeo to i do Ciebie. Edytowane 24 Października 201510 l przez POWER-KRIS
Opublikowano 1 Listopada 201510 l Dostane wycieraczki banany do tych ramin jesli mam taki adapter. Edytowane 1 Listopada 201510 l przez kubabkb
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto