Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stawiasz wycieraczke na sztorc i delikatnie ruszasz calym ramieniem gora-dol :) zdejmowalem ich naprawdę sporo i nigdy zadna się nie oparła/nie uszkodziła.

Opublikowano

Gitara, dzięki za rady. Popsikam jeszcze penetratorem jakimś gdyby nie chciała zejść ręcznie a jak nie to będę się bawił w dorobienie ściągacza. Jutro powinien być kurier z ramionami. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Stawiasz wycieraczke na sztorc i delikatnie ruszasz calym ramieniem gora-dol :) zdejmowalem ich naprawdę sporo i nigdy zadna się nie oparła/nie uszkodziła.

Dokładnie, wymieniałem w wielu A4-kach ramiona na aero i nigdy ściągacza nie użyłem.

Opublikowano

Poszukuje takiego mocowania do moich ramion, ma ktos uzywke

f836jnj6.jpg

Opublikowano

SprAwdz o nazwie z4 bo po zdjeciu nie widac

Opublikowano

Rozumiem że widziałeś?

http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-wycieraczki-audi-a4-b5-b6-oryg-i5503884019.html

Jak będziesz przez Łomże przyjeżdżał to Ci nowe z piórami dam i używanymi ramionami za flaszkę. [emoji23]

Opublikowano

Rozumiem że widziałeś?

http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-wycieraczki-audi-a4-b5-b6-oryg-i5503884019.html

Jak będziesz przez Łomże przyjeżdżał to Ci nowe z piórami dam i używanymi ramionami za flaszkę. [emoji23]

W aso 14zł/szt , na allegro jak zwykle cwaniaczki zawyżają

Opublikowano

dzieki turzol za info, bo szukalem tylko na alledrogo, jednak jesli mialby ktos uzywki na zbyciu prosze o pw.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Duch^, popieram. Kupiłem Bosche, które kosztowały 100 zł i po pół roku piszczą na szybie i powodują zamazy. Moje ori wycieraczki po ponad dwóch latach używania przeze mnie lepiej się zachowywały, a nie wiem, ile wcześniej były na aucie. Nie polecam więc Boscha. Następnym razem sprawdzę Denso, ale to po zimie...

mialem kiedyś toleedo z arl-em i tam kupiłem bosche .

po 3 miesiącach poleciały do kosza

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Posiadam mocowanie wycieraczek takie jak na ponizszym schemacie:

fsuvxu77.jpg

Czy wie ktos jakie jest to dokladnie mocowanie? Chcialbym kupic do niego nowe piora wycieraczek. Czy ktos wie gdzie kupic dobre piora do takiego mocowania?

Panowie jak wyzej posiadam takowe zapinanie wycieraczek i czy ktos na szybko doradzi mi jakie wycieraczki Boscha Aero czy Swf badz Valeo moge kupic ??? Aktualnie mam zapiete SWF ale nie wiem jak długo sie sprawuja gdyz były od zakupu samochodu i sa juz na wymiane.Z gory dzieki za odpowiedzi pozdro 4 all :hi::wink:

Opublikowano

Na pewno nie Bosch.

Opublikowano

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5250561054.

Kupiłem coś takiego dają rady nawet.

Trzeba ten plastik ori wyrzucić ciężko schodzi. Zapiąć nowy i gotowe.

Opublikowano

Kup takie z metalowym stelażem (aby nie najtańsze) i przełóż same gumy.

Ja tak robie i jestem zadowolony.

Opublikowano

Kupiłem Boscha Aero Twin A933S musiałem cos kupic na szybko bo stare nie dawały juz rady w intercarsie skasowali mnie na 150 zł za 2 szt :kwasny: chciałem SWF-y ale nie mieli zobaczymy jak sie beda sprawowac z upływem czasu oczywiscie made in china a SWF chyba jest Germany cos mi sie tak wydaje kolejne jak te beda na wymiane kupie SWF dzieki pany za odpowiedzi pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Daję im od trzech do sześciu miesięcy...

Opublikowano

Heh ale pocieszenie pozyjemy zobaczymy oby wytrzymaly chociaz rok to bedzie git :-)

Opublikowano

Zapomnij. Nie znam takiej osoby, której Bosche wytrzymały dłużej niż pół roku :wink:

Opublikowano

SWF należy do Valeo.

Opublikowano

Zapomnij. Nie znam takiej osoby, której Bosche wytrzymały dłużej niż pół roku :wink:

nitroo, co polecasz w takim razie? Mi valeo siada po pół roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.