Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Stoję przed wymianą wycieraczek , rok produkcji mojej audi to połowa 2003 i mam takie mocowania jak na foto poniżej , może mi ktoś polecić jakiś zestaw z allegro ? Bo ja już zgłupiałem patrząc na te wszystkie zestawy :P

wycieraczka9urnr.jpg

Takie będą pasować ? http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-audi-a4-b6-b7-a6-c5-seat-exeo-i5267695692.html

Opublikowano

Nie, nie będą.

Miałem banany (firmy nie pamiętam) za 70 zł i niestety powyżej setki już ramiona ich nie dociskały do szyby.

Zrób inaczej.

Kup jakieś lepsze z metalowym stelażem o długości piór 550 mm i przełóż je do swoich.

Możesz też trochę poprawić przeguby (podociskać).

Ja jestem z tego rozwiązania zadowolony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem ramiona używane razem z wycieraczkami aero od B7.Od strony pasażera wszystko OK, jednak od strony kierowcy jest problem, wycieraczka w ogóle nie dociska do szyby w środkowej częsci.Zdecydowałem się dogiąć ramię i jest OK, ale ramię bardzo wystaje ponad krawędż maski i brzydko to wygląda.Może ktoś coś doradzi w tej kwestii?

Opublikowano

Polecam firmę Kamoka. Cena przystępna, bardzo dobrze zmiatają, są ciche , nie przepuszczają a w opakowaniu jest około 10 różnych typów mocowań.

Opublikowano

Miałem Bosch Aero - wysokie mocowanie, ramiona odstają bardziej od szyby niż w oryginale, bardzo głośne (nie skrobały, tylko wydawały głośny dźwięk podczas zmiany kierunku poruszania się wycieraczek), po pół roku zaczeły kiepsko zbierać.

Miałem Valeo X-TRM - wygląd jak oryginał, cichsze od boscha, ale nie dotrwały do zimy... przepuszczały praktycznie po 2-3 miesiącach, a później zaczęły skrobać.

Teraz kupiłem oryginał za 150 zł (Magro/Porsche Sosnowiec) - pracują idealnie, zima nic im nie zaszkodziła, myślę, że warto dopłacić parę zł do produktu, który faktycznie działa

Opublikowano

Ja mam Boscha Aero i nie zauważam tego, co Ty. U mnie nic nie skrobie, nic nie odstaje i są praktycznie niesłyszalne...

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Czy takie ramiona to ori od b7? Mam wrażenie, że inaczej to mocowanie wygląda.. u siebie mam stare mocowanie, ale chcę zmienić na aero

4rakNOF.png

Edytowane przez RedFoX

Opublikowano

Fakt dziwnie wygląda.

Opublikowano

Ramiona wraz z piórami są na tej aukcji: http://allegro.pl/komplet-ramion-wycieraczek-piora-audi-a4-b6-b7-ue-i5353437087.html
Ramiona wyglądają tak samo jak oryginalne, za to piórka są inne.. więc zamówiłem te używane ramiona + nowe Valeo Silencio XTRM (łączny koszt po rabacie na allegro 130zł - ciężko taniej to załatwić)

Edytowane przez RedFoX

Opublikowano

witam czy podejdzie tylna wycieraczka z b8 avant do b6 avant?

Opublikowano

Dzisiaj otrzymałem ramiona od B7, tutaj są zdjęcia, widać, że są brudne i trochę porysowane, ale nie oczekiwałem nowych za taką cenę :)

http://imgur.com/a/tWYam
Został jeszcze jeden komplet http://allegro.pl/komplet-ramion-wycieraczek-piora-audi-a4-b6-b7-ue-i5353437087.html

Opublikowano

a powiedz mi jak wygląda otwór osadzenia na trzpieniu? są wyraźnie zarysowane te nacięcia? bo u mnie właśnie wygiełdało się to ;/

Opublikowano

Trochę za późno zapytałeś, bo wycieraczki już założone, ale na jednym ze zdjęć trochę to widać http://i.imgur.com/jLm3MdW.jpg- frez nie jest 'wygiełdany' :)

Opublikowano

zeszły Ci bez ściągacza?

Opublikowano

Ściągacz nie jest konieczny, ale za to WD40 i trochę młotka się przydaje (jeśli obruszanie ręką nie pomaga) :)

Edit: tutaj sposób na gorąco :)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/207050-wymiana-ramion-wycieraczek-audi-a4-b6/?p=4521408

Edytowane przez RedFoX

Opublikowano

@kowal88, stare

Opublikowano

http://www.directupload.net/file/d/4020/hwmrgwzp_jpg.htm

sorryo foto


pisze jak połamany ,coś mi komputer wariuje, drugie foto jest poprawne a więc stare czy nowe??

Opublikowano

To jest nowszy typ :)

Opublikowano

czyi tylko pióra mam do kupić bez ramion?? moje się nadają :D?? pod aero??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.