Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Niech wypowie się jeszcze kilka osób, i rozwiążmy już jakoś tą sprawę bo nie jest to warte tych wszystkich nerwów! Wole ten temat zamknąć tu w temacie na forum niż prywatnie bo nie wiadomo co jeszcze wpadnie komuś do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem boczki od innego forumowicza w kwocie 100 pln i nie mają nawet mikro pęknięć . To kwestia uczciwości bo pęknięcie z pierwszego zdjęcia jest takie że za chwile by się odłamało od rolety. I nie chciałem faktycznie odsyłać bo po auto jechał klient, chciałem się dogadać z cfaniaczkiem tedi90 aby pokryć koszt plastikarza, byłoby to może 20 zł . A jeżeli na forum wszyscy są tacy pokorni i chcą kupować uszkodzony towar w cenie nie uszkodzonego bo 150pln to górna granica za kawałek plastiku to proszę bardzo : mam dwie turbiny i 3 kpl kół uszkodzonych sprzedam jako nowe , są chętni ??….. ale jak widać za 100 można od uczciwego człowieka kupić w stanie nie naruszonym. Dziękuję i pozdrawiam :) Autko sprzedane , a tematem zajmie się kto inny :)

Edytowane przez hanys_vw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ten cały cyrk jak auto sprzedane, cfaniaczku?

ja już nie ogarniam..sprzedał auto, kupił dwa komplety tych plastików jeden uszkodzony(160zł) drugi nie uszkodzony(100zł) i przecież nie sprzedał z dwoma. mimo to nie chce zwrócić tego uszkodzonego żeby odzyskać pieniądze. grubymi nićmi to szyte..

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nalegał zeby odesłal zpowrotem te ''uszkodzone boczki''.innego rozwiązania nie widze.

a jezeli auto sprzedal z tymi boczkami to znaczy ze świadomie popchnąl dalej uszkodzony towar :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanys, jak ci towar albo cena nie pasuje to wystarczyło odesłać a nie kombińowac. To co ci zaproponował sprzedający to możliwość zwrotu towaru i oddanie kasy co było uczciwym podejściem do sprawy. Ja tu dnie widzę żadnego cwaniactwa. Za to ty bardzo kombinujesz. Gdybys nie mógł sie dogadać z kolega na temat zwrotu to miałbyś prawo mowić na temat i jego i innych, rzekomo akceptujących uszkodzony towar za X złotych. Nie masz podstaw do takich stwierdzeń. Mogłeś odesłać, nie chciałeś to twój problem. Sprzedawca nie musi spełnić każdego twojego życzenia. Kupiłeś za 160 i nie chciałeś odesłać to twoja decyzja a nie oszustwo.

Za chwile trzeba będzie otwierać listę podejrzanych kupujących...

A tematem kto sie zajmie? Policja której zgłosiłeś osZustwo? Kolega przedstawi swoją wersje i przedstawi dowody tego, ze zaproponował najuczciwsze rozwiazanie problemu, na które nie przystałeś byc może chcąc wyłudzić zniżkę. Uważasz, ze ktoś będzie dalej temat ciągnął? Teraz to sprzedawca mógłby i powinien oskarżyć cię o pomówienie. W sumie powinen tak zrobić, na głupotę nie ma lepszego lekarstwa.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ten cały cyrk jak auto sprzedane, cfaniaczku?

Chciał kupić słownik żeby wiedzieć jak się pisze cwaniak a brakowało hajsu.

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cFaniak,czyli nieudaczny cwaniak,nie czepiaj sie.

Zwrot towaru-zwrot kasy,jedyna opcja,w przeciwnym razie sprawa zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał zwrócić pieniądze i przyjąć towar to okazuje się że fura sprzedana. Kto tu jest cWaniakiem?

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał zwrócić pieniądze i przyjąć towar to okazuje się że fura sprzedana

więc wygląda na to, że sprawa jest zamknięta a kolejne posty na ten temat- to już będzie niepotrzebne bicie piany, bo sprzedający chciał zwrotu towaru, oferując zwrot pieniędzy, ale kupujący już tego nie ma, czyli po sprawie, a konkluzja jest taka, że używany towar- w większości wypadków posiada ślady użytkowania, czy drobne ubytki, na co powinno się zwracać uwagę, ale jeśli ktoś ma wątpliwości, co do stanu, jakiego sie spodziewał- powinien odesłać towar do sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam robić jakichkolwiek interesów z użytkownikie Al@n , kupiłem od niego ori felgi 17 wraz z oponami, opony miały się nadawać na sezon a nawet na więcej, lecz w wulkanizacji powiedzieli ze opony od wewnętrzej strony posiadają balony i się nienadają do jazdy, bieżnik jest znikomy. To bym jeszcze przebolał ale jak pożna sprzedać w komplecie 2 KRZYWE FELGI, które na wyważarce bujały się jak koła w cygańskim rowerze. Aż szkoda słów, saj maj baj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam robić jakichkolwiek interesów z użytkownikie Al@n , kupiłem od niego ori felgi 17 wraz z oponami, opony miały się nadawać na sezon a nawet na więcej, lecz w wulkanizacji powiedzieli ze opony od wewnętrzej strony posiadają balony i się nienadają do jazdy, bieżnik jest znikomy. To bym jeszcze przebolał ale jak pożna sprzedać w komplecie 2 KRZYWE FELGI, które na wyważarce bujały się jak koła w cygańskim rowerze. Aż szkoda słów, saj maj baj

A próbowałeś się z nim dogadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pokryje koszta prostowania felg... tupanie nóżką nic nie da, trzeba się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądzmy śmieszni... każdy zna odpowiedz "u mnie było wszystko ok"

czyli co? w transporcie się pogięły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to zart? Nie jestem wrozbita Maciejem, mówię ze tego się nie udowodni kiedy sie pogiely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakiś filmik bądź chociaż foto ile pokazała wyważarka z tymi felgami. Nie można obarczać nikogo winą nie udostępniając dowodów. Nikogo nie bronie, wręcz przeciwnie ale czymś musisz się podeprzeć. Co do kuriera. Jeśli byłaby mowa o zagiętym rancie itp to ok może kurierowi paczka spadła ale jeśli delikwent twierdzi, że felga ma bicia boczne na wyważarce to musiała jechać przykręcona do piasty żeby pogiąć się w ten sposób.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...