Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Z Al@nem akurat robiłem interes na forum i z czystym sumieniem mogę polecić. Kupiłem używany i sprawny kompresor, taki dostałem, auto chodzi, klima chłodzi :) myślę że obaj jesteśmy z transakcji zadowoleni.

Z drugiej strony jak patrzę po ogłoszeniach "opony na jeden sezon" to znaczy do wymiany :)

A felgi... Napisz do niego może nie sprawdził? Jak to te Sline to wyglądały ładnie naprawdę.... Gdyby nie to że podwoily by wartość mojego audi to sam bym je zgarnął :)

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak patrzę po ogłoszeniach "opony na jeden sezon" to znaczy do wymiany - hahahahaha no faktycznie to lepiej kupować felgi bez opon... turn on brain

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324303-felgi-aluminiowe-17-sline-a4-b6/

i co tam miałem zrobić zdjęcie z wyważarki ? i pokazać na zdjęciu jak faluje felga bo nie rozumiem? pisałem że na wyważarce zauważyłem że felga faluje i tyle, felga musiała zostać uszkodzona będąc zamontowana na samochodzie tyle, gówno sprzedał - nieświadomie gówno kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turn on brain...

Czego się po "oponie na jeden sezon " spodziewasz... Że 3 lata pojezdzisz....takie opony raczej każdy z przymrużeniem oka traktuje bardziej jako gratis..

Co do felg... Pozostaje Ci się do sprzedawcy odezwać

Jeżeli odpowie że ma Cię gdzieś tam i wg... Wtedy można mówić że jest nieuczciwy... A tak naprawdę nie wiemy jak się ta historia potoczyła.

Być może miał je skądś, wyglądały super i sam nie przypuszczał że są krzywe itp... Przeprosi, odeślesz itp.

A Ty piszesz ze nie ma "sęsu ".

Chociaż nie wiem sam co trzeba z taką felgą robić żeby się tak pogieła jak piszesz... Alu raczej pęka przy uderzeniu...

A no i jak felgi mogą być krzywe jak w cyganskim rowerze....

Cygan nie ma roweru chyba że kradziony [emoji14]

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi, wysłałem zaproszenie do dyskusji koledze Al@n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o mnie a ja nie w temacie :) wyprostuj te dwie fele i po sprawie pokryje koszty.

ja na nich latam 2lata normalnie się wywarzały nikt mi nigdy nie powiedział ze nadają się do prostowania, wizualnie były bardzo ładne ale parę lat maja te fele, niska opona gdzieś dostały i po sprawię.

prostuj koła dawaj rachunek i tyle w temacie, wq jak duże jest to skrzywienie ?

ja bym tam latał na nich dalej i bym nie widział ze są krzywe ale rozumiem ze ktoś oczekuje igły. Sam teraz szukam i wiem ile kosztuje ładne koło.

dzięki wszystkim za udział w dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zboqxd

Zamiast od razu się skontaktować z Al@n to walisz na forum że jest nieuczciwy.

Za takie coś to tobie Zboku xd dałbym bana za robienie zamieszania i oskarżanie innych.

Po drugie ciekawy nick, zboku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak ze nie mam pieniędzy bo musiałem od razu wymienić 2 opony i założyć na te proste fele, 2 krzywe ze starymi oponami mam na tyle, prostowac je będę ale za tydzień moze za 2tyg. Koszt 80-100 szt. Co do wyrażenia dało sie je wywazyc a przy wywazaniu koles z wulkanizacja zwrócił uwagę ze felga jest krzywa- falowala wewnętrzny rant(okolo 1.5 cm) nie wiem jak to wygląda z zewnątrz zdjęcia porobie jak wyglądają, jak dam rade to nagram film z wulkanizacji z wywazarki i podeślę rachunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby ktoś z tak krzywą felgą nie wyczuł tego na budzie podczas jazdy. Minimalnie zgięta ok chociaż na przedniej osi czuć i taką od razu. 1.5cm to trochę przegięcie i chyba jakieś złudzenie optyczne :wink: Filmik w przypadku takich akcji to raczej podstawa do jakichkolwiek roszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5centa to przegięcie, kiera by tańczyła jak szalona a u mnie nie było drgnięcia dlatego nawet się nie spodziewałem ze taka sytuacja może wyjść

byłem pewny ze nowy właściciel bedzie mega zadowolony ze stanu

Edytowane przez Al@n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera by tańczył jakbyś mial je na przodzie sam teraz mam je na tyle, spoko postaram sie to uwiecznić jak bede oddawać felgi do prostowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera by tańczył jakbyś mial je na przodzie sam teraz mam je na tyle, spoko postaram sie to uwiecznić jak bede oddawać felgi do prostowania

Nie moja sprawa. Ale to mi poprostu smierdzi. Mega smierdzi. Zamiast napisac do Alana, wyjasnic z nim sprawe, to smarujesz mu dupe tutaj publicznie. Potem stwierdzasz ze nie ma sensu sie z nim dogadywac :facepalm:

1,5 cm? Chlopie czy Ty wiesz co gadasz? Gdyby tak bylo to by ta maszyna odleciala razem z felga :grin: Mowisz ze nie masz kasy? Alan zaproponowal pokrycie kosztow.... a moze chcesz wyludzic pare groszy? Smierdzi qr** dawno tu tak nie smierdzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zeby kupić fele od Alana, musiałem pożyczylc 200zl potem u gumacza przekłada opon + 2 opony używki 300zl jestem 500 zl na minusie i jeszcze musze włożyć kase na resztę której nie mam! Pisze tutaj bo tak wygląda sytuacja w której na ogłoszeniu jest cacy ori felgi nic tylko zakładać i jeździć a tak nie jest to nie mozba mówić ZE JEST OK TYLKO PISZE TUTAJ O NIEZETELNYM SPRZEDAWCY! A to ze chce pokryć koszta to ok dostanie foty paragonu czy faktury i tyle

Edytowane przez Zboqxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zeby kupić fele od Alana, musiałem pożyczylc 200zl potem u gumacza przekłada opon + 2 opony używki 300zl jestem 500 zl na minusie i jeszcze musze włożyć kase na resztę której nie mam! Pisze tutaj bo tak wygląda sytuacja w której na ogłoszeniu jest cacy ori felgi nic tylko zakładać i jeździć a tak nie jest to nie mozba mówić ZE JEST OK TYLKO PISZE TUTAJ O NIEZETELNYM SPRZEDAWCY! A to ze chce pokryć koszta to ok dostanie foty paragonu czy faktury i tyle

Stary..... nie mam kasy nie kupuje :facepalm: po co sie zalisz ile pozyczyles i ile zaplaciles za opony :facepalm: co to ma wspolego z felgami. Dlaczego nie kontaktowales sie z Alanem na pw badz telefonicznie? Zeby zalatwic sprawe jak cywilizowani ludzie? Chlopie a jaki on nierzetelny? Skoro nawet sie z nim nie skontaktowales, nie dales szans na wyjasnienia, tylko smarujesz mu dupe przed wszystkimi? Jaki nierzetelny skoro zaproponowal zwrot poniesionych kosztow? :facepalm: Ja go nie bronie. Ale traktujmy sie jak ludzie. A ta sprawa dla mnie jest smierdzaca. Zaryzykuje ze sciemniasz i to ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże stary nie brałeś chyba chwilówki...? [emoji14]

Żeby kupić musiałem pożyczyć 200 plus 300 na wulkanizacji.... 500 w plecy

Czemu obciążasz sprzedającego tym że musiałeś 200 zł pożyczyć?

Na prawdę rozumiem Twoje rozczarowanie ale zawsze trzeba próbować najpierw sprawę rozwiązać poprzez normalna rozmowę... Zachowujmy się jak biali ludzie, tym bardziej że jak widzisz sprzedający zadeklarował współpracę.

Wypij melise obgadaj z Alanem ewentualne szczegóły na pw, myślę że bez sensu dalej bić pianę w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"myślę że bez sensu dalej bić pianę w tym wątku." sami bijecie tą śmietane może już się masło zrobiło if u know what i mean, skonczcie spamować jak macie na coś kase to sami kupujecie nikt nie kupuje czegoś mając jeszcze 800zł zapasu. "Do sprzedania komplet ORI felg aluminiowych 17 cali, koła pochodzą z Audi A4 B6 2004r stan bdb minimalne normalne ślady użytkowania, w komplecie opony na jeden sezon" nic tylko zakładać i jechać tymbardzeij ze to lipiec... dużo sezonu nie zostało. Tyle w tym teamcie odezwe się za 1-2 tyg

i dodam te wasze 1,5 cm bo widać nie umiecie sobie tego wyobrazić na wyważarce (nie chodzi o to ze na waważerce nie szło wyważyć, tylko tam dostrzegłem defekt!) jak macie koło na wyważarce to widać jak faluje lapiecie sobie najbardziej wystającą cześć felgi i najbedziej wbitą i macie 1,5 cm.

a wasze oceny o ściemnianu mam gdzieś, sam mi d*py nie smaruj jeżeli jeszcze nie wiesz jak wygląda przedstawiona sytuacja.

Edytowane przez Zboqxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"myślę że bez sensu dalej bić pianę w tym wątku." sami bijecie tą śmietane może już się masło zrobiło if u know what i mean, skonczcie spamować jak macie na coś kase to sami kupujecie nikt nie kupuje czegoś mając jeszcze 800zł zapasu. "Do sprzedania komplet ORI felg aluminiowych 17 cali, koła pochodzą z Audi A4 B6 2004r stan bdb minimalne normalne ślady użytkowania, w komplecie opony na jeden sezon" nic tylko zakładać i jechać tymbardzeij ze to lipiec... dużo sezonu nie zostało. Tyle w tym teamcie odezwe się za 1-2 tyg

:wallbash: mysle ze doszlismy do sedna sprawy. Nie dosc ze nie grzeszysz inteligencja, to jeszcze jestes z ortografia za pan brat. Wypowiedzialo sie tutaj kilka osob, jakos dziwnie nikt nie trzyma Twojej strony.... zastanawiajace? A moze sam pokrzywiles fele, a teraz szukasz glupiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w 1 dzień, predzej by wybuchły te opony niż pokrzywiły felgi

Nikt mi łaski nie robi felgi muszą trafić do prostowania i tyle, zrobię to tak czy inaczej a jeżeli sprzedawca jest na tyle uczciwy to po okazaniu rachunku zwróci mi kasę.

Edytowane przez Zboqxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mnie to zrobiłeś tu cyrk z niczego...kupiłeś..okazało się coś nie halo to kontaktujesz sie ze sprzedającym,mówisz co nie tak i albo oddajesz fele i on zwraca ci kase albo tak jak to nastąpiło deklaruje że da ci kase na prostowanie kół..jeżeli wypina sie na ciebie no to walisz tutaj że jest to nieuczciwy sprzedawca i jesteś oszukany.A ty zrobiłeś wszystko na odwrót.Bez zgłoszenia sprzedającemu co sie stało jedziesz tu po nim bez jego wiedzy..chłopie ile ty masz lat??jak w sklepie kupujesz coś i sie zaraz zepsuje to żalisz sie na necie że kupiłeś chłam i sklep cie oszukał czy jak normalny dorosły człowiek z głowa na karku idziesz do sklepu wyjaśniać sprawe?Ludzie wy sie ogarnijcie bo czytając te niektóre problemy można śmiało powiedzieć że poziom tu spada i sięga przedszkola albo i dna.Jak to dalej tak pójdzie to Hugo będzie otrzymywał wiadomości na poziomie przedszkolnym typu prosze pana a on mi powiedział to albo tamto ..lub on zabrał mi zabawkę która ja sie chce bawić...Ludzie więcej rozmysłu i myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...