Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 AFN]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wejdź np na http://imageshack.us/ i tam wrzuć zdjęcia i potem wygeneruje Ci się link do wrzucenia na forum :hi:

Opublikowano

avant? bo widuje takiego w serii i czarnym macie ? :wink:

Opublikowano

Wstaw foty!

Opublikowano
  • Autor

fotki dodane można oglądać :dd

Opublikowano

Przydalyby sie ciemne lampki z przodu i z tylu:)

Opublikowano

Macik zacny, trafia w moj gust :D

Opublikowano

Malowanie fpytkę... tylko lampy polift, lepsze koło+gwint i będzie cacuś :wink::thumbup1:

A jak z utrzymaniem matu w czystości bo słyszałem że bardzo szybko łapie wszelki brud :eusathink:

Opublikowano

Zajebiaszcze, jeszcze tylko auto w dół, z przodu ciemne polifty (tylko w żadnym wypadku ringi z allegro :( ) co takiego jak ma kolega Gwerty (http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?122280) i będzie gitara:decayed:

Pozdrawiam.

Opublikowano

Felgi nie bardzo w/g mnie pasują do A4 (ale w/g mnie jedyne które pasują to ORI więc może się nie znam :naughty:) za to czarny mat ma moc :kox:

Po fotkach w trakcie malowania wnioskuję że nie bawiłeś się w malowanie np pod rejestracją i w innych niewidocznych na pierwszy rzut oka miejscach tak? :eusathink:

A tak przy okazji Twojej tapicerki... masz może łokieć? :decayed: mógłbyś dać jakieś foto wnętrza? :decayed: Bo chyba mamy taką samą tapicerę i mam dylemat jaki łokieć wstawić bo nie wiem jak się ten kolor nazywa... :facepalm: jasny szary? beżowy (czy jak go tam kobity nazywają)? :facepalm:

Opublikowano

Fajny macik :) kółko bym zmienił i gleba obowiązkowo! jak jest z utrzymaniem czystości matu? podobno ciągnie brud jak cholera, najgorzej z tłustymi plamami podobno, jak jest u Ciebie? :decayed:

Opublikowano

A mi się jakoś nie widzi matowy czarny kolorek na a4 :(

Opublikowano

Wszystko było by fajnie, ale:

Koło minimum 18''

Gwint

Lampy polift

i jest za***iste auto! a tak? praktycznie seria

Opublikowano

to alu do mnie nie przemawia...

gwint obowiazkowo

szacunek za ten mat ;p

Opublikowano

Dokładnie jak koledzy u góry piszą gwint, lampy, aluski i ciekawe jak by wyglądał żeby szybki przeciemnić.

Opublikowano

fajnie się prezentuje :kox:

Opublikowano

no no całkiem nieźle...

Opublikowano

kolor poko ,mam pytanie jak się zachowuje powłoka lakieru np. pod suchą gąbką, czy jest bardzo delikatny i czy się mocno rysuje?

Opublikowano

sam jestem ciekaw jak myje sie gablote w macie ;p

Opublikowano

zdjęcia po malowaniu z dópy - zrób jakieś lepsiejsze i nie pod słońce

na ostatnim tylko widać że jest fajnie :kox: a reszta jak przedmówcy już wspomnieli gleba, koło, lampy :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.