Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odwrócona czwórka


PRODI55

Rekomendowane odpowiedzi

dziwna sprawa z tymi znaczkami, ps ale chyba ich nie da sie obrocic?

Czytaj dokladnie watek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś wyczytałem, że ta lewa czwórka oznacza, że to auto lewego kolesia czytaj geja :decayed:

Zapewne był to żart ale jak cos takiego widzę to zawsze mi sie to przypomina, spotkałem sie z tym może z 3 razy, ty jesteś 4 przypadkiem ale nie wnikam juz w twoja orientacje seksualną :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś wyczytałem, że ta lewa czwórka oznacza, że to auto lewego kolesia czytaj geja :decayed:

Zapewne był to żart ale jak cos takiego widzę to zawsze mi sie to przypomina, spotkałem sie z tym może z 3 razy, ty jesteś 4 przypadkiem ale nie wnikam juz w twoja orientacje seksualną :polew:

to nie mało by ich w takim razie A4 jezdziło :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładacie teorie :polew: Ale przecież znaczek jest jednostronny i nie da się go przykleić odwrotnie. To odwrócone 4 jest raczej fabryczne, pytanie tylko po co? Może po prostu pierwszy właściciel był gejem i taki sobie zamówił? Może audi oferowało jakiś np gay pakiet, zobaczcie w takim razie co macie jeszcze na wyposażeniu, może schowek na wazelinę? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładacie teorie :polew: Ale przecież znaczek jest jednostronny i nie da się go przykleić odwrotnie.

http://i34.photobucket.com/albums/d102/escape2music/A4/a4b6_emblem.jpg

nie da sie? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie są 2 różne znaczki? :naughty:

:facepalm:

Narysuj sobie na kartce tę 4 z lewej, a następnie obróć kartkę o 90° w prawo...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie są 2 różne znaczki? :naughty:

:facepalm:

Narysuj sobie na kartce tę 4 z lewej, a następnie obróć kartkę o 90° w prawo...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Wiem jak wygląda 4 w odbiciu lustrzanym :> Ale to zdjęcie nie dowodzi że ten sam emblemat można przykleić odwrotnie, jedną stronę ma przecież płaską do przyklejenia a drugą ozdobną. A więc jeśli przyklei się go odwrotnie to będzie mało estetycznie wyglądać nawet dla kogoś niepiśmiennego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...