Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

/problem rozwiązany 

Edytowane przez gagat3k
.

Opublikowano

Witam.Mam pytanie.Czy sterownik 8R0907379H w audi Q5 2.0 TDI da radę wyciągnąć AHA?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A ja mam pytanie czy ten system AutoHold ma jakiś wpływ na sprzęgło? Sam posiadam ten system seryjnie i włączam go za każdym razem jak tylko wsiadam do auta. Bardzo przydatny i wygodny jak dla mnie, w ogóle nie zwraca się uwagi na ręczny wtedy, wiadomo. Pytanie jednak zostaje. Czy sprzęgło nie pracuje wtedy jakoś ciężej z racji włączonego systemu AH? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

8K0 614 517 HA - działa (quattro 1AT).

Rafał

Edytowane przez ravjaqbiec

Opublikowano

Na 8K0907379CN kodowanie przyjmuje (na wlepie 1AT). Jestem w trakcie zbierania gratów. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam problem,  proszę o pomoc 

Pompa nr 8k0907379R

Wszystko zrobienie zgodnie z poradnikiem i dla pewności sprawdzone dwa razy 

Aha się włącza, po zatrzymaniu wszystko ok, zatrzymuje auto, zapala się zielona kontrolka. Do tyłu rusza,  hold puszcza,  a do przodu nie da rady,  cały czas trzyma.  Mogę ruszyć dopiero jak wyłącze przycisk aha. 

Podejrzewam przycisk????. Ale może ktoś miał podobny problem? 

Z góry dziękuję za pomoc 

Edytowane przez Kryhawrc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 20.10.2019 o 20:35, Kryhawrc napisał:

Mam problem,  proszę o pomoc 

Pompa nr 8k0907379R

Wszystko zrobienie zgodnie z poradnikiem i dla pewności sprawdzone dwa razy 

Aha się włącza, po zatrzymaniu wszystko ok, zatrzymuje auto, zapala się zielona kontrolka. Do tyłu rusza,  hold puszcza,  a do przodu nie da rady,  cały czas trzyma.  Mogę ruszyć dopiero jak wyłącze przycisk aha. 

Podejrzewam przycisk????. Ale może ktoś miał podobny problem? 

Z góry dziękuję za pomoc 

W poście 154 na 6 stronie wrclaguna stwierdził że trzeba wymieniać pompę ze sterownikiem a Ty zmieniłeś sam sterownik więc może tu jest problem.

Opublikowano

U mnie brak przycisku, ale na wzniesieniu hamulce trzymają. W książce mam ten kod z pierwszej strony. To normalne? 

Opublikowano
W dniu 2.11.2019 o 20:45, lycha340 napisał:

W poście 154 na 6 stronie wrclaguna stwierdził że trzeba wymieniać pompę ze sterownikiem a Ty zmieniłeś sam sterownik więc może tu jest problem.

Nie ,nie trzeba,

Problem rozwiązany- ta pompa nie obsługuje automatu ,tylko manual

Edytowane przez Kryhawrc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie tez przycisku nie ma a samochod przytrzymuje na wzniesieniu.

Samochod to polift.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 4.11.2019 o 18:47, Kryhawrc napisał:

Nie ,nie trzeba,

Problem rozwiązany- ta pompa nie obsługuje automatu ,tylko manual

W jaki sposób  rozwiązałeś problem ,wymiana na inny czy inne kodowanie ? 

Opublikowano
W dniu 10.11.2017 o 20:04, ELA7V30 napisał:

Pany 8K0 907 379 BH zadziała?????????????? bo na pierwszej stronie ani w całym temacie nie doczytałem o takim sterowniku????????

Mam ten sam numer (8K0 907 379 BH) zadziałało Ci kodowanie ? Ruszałeś temat AHA ??

Opublikowano
W dniu 23.11.2019 o 18:02, lycha340 napisał:

W jaki sposób  rozwiązałeś problem ,wymiana na inny czy inne kodowanie ? 

Wymiana pompy

Opublikowano
W dniu 14.11.2019 o 10:18, damok napisał:

U mnie tez przycisku nie ma a samochod przytrzymuje na wzniesieniu.

Samochod to polift.

Bo to asystent wzniesień. I trzyma Ci tylko jak stoisz pod górkę, masz włączony bieg i trzyma tylko jakieś 3 sekundy po puszczeniu hamulca. AHA trzyma cały czas.

Opublikowano

Mam pytanie. Spotkał się ktoś z tym, że np piny w kostce były tylko trzeba było założyć przycisk i wykonać kodowanie, czy raczej nie realne?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, czy mógłby ktoś podać, jakie ma kodowanie do wersji z quattro i automatem? Chodzi mi głównie o pierwsze 2 cyfry. Nie mogę nigdzie znaleźć. Pozdro:) 

EDIT: Strzelając na ślepo, zgadłem kodowanie, trzeba zmienić pierwsze dwa znaki z 1B na 0F, wtedy działa pompa z manuala w automacie, w quattro.

Edytowane przez cjubas
Dopisanie rozwiązania.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam

pytanie dotyczy samego przycisku: 

8K1927225C

 

czy warto kupować na aliexpress?

chodzi mi głównie o jakość srebrnej części przycisku 

Opublikowano

IMHO warto. Ja właśnie kupiłem u kitajców tyle że nie na ali ale w banggood. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.