Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest do tego odpowiednik ATE albo jakiejś innej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest do tego odpowiednik ATE albo jakiejś innej firmy?

a co w aso drogo? ja tez chyba zakupie przed montazem[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 18:22_________________________________________________wlasnie sprawdzilem 55 pln :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kupiłem w I-Cars-ie 16.24zł kpl

mam jeszcze jedno pytanie.

na pierwszej stronie, na piątym foto nie ma tego drutu w zacisku, tylko jest czerwona blaszka

czy ta blaszka jest zamienna z drutem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie nad tym zastanawialkem ale to chyba po prostu jest inny zacisk 2.0 a 3.0 ,pewnie masz tak? http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_koncepcja_na_dlubniecie_parcha_odslona_druga-t59308.75.html[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 19:38_________________________________________________

juz kupiłem w I-Cars-ie 16.24zł kpl

mam jeszcze jedno pytanie.

na pierwszej stronie, na piątym foto nie ma tego drutu w zacisku, tylko jest czerwona blaszka

czy ta blaszka jest zamienna z drutem ???

dzwonilem do IC i powiedzieli mi ze czesc u nich nie osiagalna :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kupiłem w I-Cars-ie 16.24zł kpl

mam jeszcze jedno pytanie.

na pierwszej stronie, na piątym foto nie ma tego drutu w zacisku, tylko jest czerwona blaszka

czy ta blaszka jest zamienna z drutem ???

inny zacisk :) ma takie blaszki jak coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie zdziwilem, okazalo sie ze zacisk kotry kupilem rzekomo od a6 3.0tdi jest zaciskiem od eSy i musze dokupic tarcze 345. podobno oznaczenie zaciskow jest takie samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zacisku nei masz nigdzie podanego numeru częsci. A że zacisk jest praktycznie ten sam... Rózni się tylko troszke dłuższym mocowaniem co nie zawsze gołym okiem widać...

Masz prawdopodobnie zaciski z s4 b6. Bo w b7 były lakierowane blaszki z napisem "s4" a po 2006 lub 2007 roku (nie jestem pewien) zacisk był dodaktowo lakierowany na czarno.

Masz zacisk taki jak na tym foto:

b6_s4_forged_b7split.jpg

Ja bym się tam cieszył na Twoim miejscu. Jest pare osób na forum które szukają takich zacisków a nie mogą znaleźć.

Ja takie mam i jestem mega zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najgorsze jest to ze blaszek nie bylo do tych zaciskow, dopiero Waski pomogl :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kupujesz blaszki z s4?

Zwykłe kosztują coś 70zł a z s4 chyba 120 czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób które wymieniły hamulce na większe. Wczoraj zdarzyło mi się hamować z dużej prędkości prawie 200km/h i były wyczuwalne drgania na kierownicy. Jak hamuje z mniejszej prędkości np. 120-140km/h to nie czuć żadnych drgań. Czy to normalne czy tarcze mam lekko zwichrowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to niestety wygląda że musiałeś gdzieś zwichrować tarcze... Sprawdz też czy nie masz gdzieś koła minimalnie skrzywionego bo ja też tak miałem że w czasie jazdy nie było czuć że bije a przy hamowaniu (większe przeciązenie) drgania były odczuwalne.

Teraz zmieniłem na koła zimowe i hamują równiutko że aż miło. Żadnych drgań[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 13:30_________________________________________________Chyba że masz nawiercane, nacinane tarcze lub inne wynalazki tego typu. Wtedy lekkie drgania mogą wystepować jak również lekkie "buczenie" przy hamowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tarcze zwykłe gładkie firmy Bosch a klocki Ferodo Premier. Musze koła dać do sprawdzenia i wyważenia bo tak mi się wydaje że na letnich tego nie było. Jak to nie pomoże to narazie tarcze zostawię bo dzieje się to tylko przy dużych prędkościach powyżej 150km/h a w zimę rzadko tak szybko jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do znawców tematu - czy komplet 312mm (tarcza, klocek, jarzmo, zacisk) z A4 B7 pasować będzie do Passata B5 3bg ?? Bo mam taki zestaw na zbyciu a gość jest napalony ale nie wie czy będzie pasiło a ja nie chcę mu tego na siłę wciskać (mówiąc "tego" mam na myśli tego zestawu hehe co by nie było jakiś głupich pomysłów) :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie qutasi......

inne sa mocowania zacisku do zwrotnicy, tj wieksze sa odległości pomiedzy śrubami mocowania

musiałby kupic zwrotnice od B5 S4, tedy jo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...