Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy może ktoś wie aby koledze pomóc

a taki mały gadzet 8e0 615 269

1b49cf95658b4921.jpg

pasuje to p&p na każdy zacisk pod tarcze 320mm ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie pasuje do zacisku z A6 C5 który ma klocek zapinany na sprężyne.

Troche drogo chca za to w ASO 120zl za sztuke. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje do zacisku z A6 C5 który ma klocek zapinany na sprężyne.

Troche drogo chca za to w ASO 120zl za sztuke. :thumbdown:

nie pasują [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 08:23_________________________________________________

Slabo wygladaja heble z logo S4 np. w TDI :evil:

Mowie o samym logo... nie heblach :cool1:

:cool1: [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 07:23_________________________________________________Mam do sprzedania nowe zaciski z jarzmami od S3 takie same jak w S4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w s3 są inne jarzma niż w s4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 15:39_________________________________________________sorki, są te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania nowe zaciski z jarzmami od S3 takie same jak w S4

sorki, są te same.

jesteście pewni ? dla mnie sie inne i na zdjęciach tez inaczej wygladaja przynajmniej korpus żeliwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mi się wydawało że są inne jarzma bo z ciekawości sprawdzaliśmy czy do leona podejdą moje stare zaciski (z a4 3.0 tdi). I okazało się że nie pasuje rozstaw śrub na zwrotnicy. Biorąc pod uwage że rozstaw śrub na zwrotnice w 3.0 tdi i s4 jest taki sam, wydedukowałem że zaciski z s3 i s4 nie są p&p (byłem pewien że zaciski z s3 wchodzą p&p do leona, tak jak do golfa r32- zresztą w cuprze można było jako opcje sobie takie zamówić). Wychodzi na to że zaciski z s3 nie pasują do leona...

Sprawdziłem jednak w ETCE i jarzmo zacisku w s3 i s4 ma ten sam symbol- czyli jest to samo.

Zaciski s3 mają inny symbol ale wydaje mi się że pewnie będą p&p z s4... chociaż w a4 zacisk jest "za" kołem a w s3 "przed"... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. ETKI w stajej s3 były tarcze 312mm... :mysli:

ale mówię o mocowaniu jarzm do zwrotnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mi się wydawało że są inne jarzma bo z ciekawości sprawdzaliśmy czy do leona podejdą moje stare zaciski (z a4 3.0 tdi). I okazało się że nie pasuje rozstaw śrub na zwrotnicy. Biorąc pod uwage że rozstaw śrub na zwrotnice w 3.0 tdi i s4 jest taki sam, wydedukowałem że zaciski z s3 i s4 nie są p&p (byłem pewien że zaciski z s3 wchodzą p&p do leona, tak jak do golfa r32- zresztą w cuprze można było jako opcje sobie takie zamówić). Wychodzi na to że zaciski z s3 nie pasują do leona...

Sprawdziłem jednak w ETCE i jarzmo zacisku w s3 i s4 ma ten sam symbol- czyli jest to samo.

Zaciski s3 mają inny symbol ale wydaje mi się że pewnie będą p&p z s4... chociaż w a4 zacisk jest "za" kołem a w s3 "przed"... :mysli: :mysli: :mysli:

Ten post tyczył się jarz i zacisków z s3 8P0 czyli 2003--->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja dotyczyla tego czy zaciski z s3 napewno pasuja do s4. A dodatkowo zastanawialem sie jak to jest ze zaciski z s3 nie pasują do leona mimo że były oferowane jako opcja w cuprze. Czyżby cupra miala inne zwrotnice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale które S3 8LO czy 8P0 ? ja mam od S3 2003 8P0

dyskusja dotyczyla tego czy zaciski z s3 napewno pasuja do s4. A dodatkowo zastanawialem sie jak to jest ze zaciski z s3 nie pasują do leona mimo że były oferowane jako opcja w cuprze. Czyżby cupra miala inne zwrotnice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale które S3 8LO czy 8P0 ? ja mam od S3 2003 8P0

dyskusja dotyczyla tego czy zaciski z s3 napewno pasuja do s4. A dodatkowo zastanawialem sie jak to jest ze zaciski z s3 nie pasują do leona mimo że były oferowane jako opcja w cuprze. Czyżby cupra miala inne zwrotnice??

i o takich zaciskach własnie pisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4b483a7960258a26m.jpg[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 08:33_________________________________________________181ad044a59561d5m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no... ładne sztuki.

Widać że odlew zacisku w s3 jest troszke inny niż w s4 ale to nie powinno stanowić problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze faktycznie sprawdzilem nr. mocowania jest taki sam aluminowy korpus z tloczyskiem tez jest identyczny jedyna roznica to to zeliwny korpus obejmujacy klocek i jarzmo ale mysle ze z tym nie bedzie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale z tego wynika że wzykły leon i leon cupra muszą mieć inne zwrotnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...