Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Kokos w nadwoziu B6 i B7 masz tylne zawieszenie na niezależnych wahaczach - nie masz więc różnicy Q czy ośka w jarzmach i osłonach. 2,7 TDI w nadwoziu B7 występuje tylko jako ośka. Hamulce tylne w 2,7 mają ten sam zacisk co 3.0 TDI, nie wiem jak jest z tarczą, ale zapewne też jest 288x12 mm.

Jaro mylisz się osłona tarczy w Q jest inna:

8E0 615 611 P i 8E0 615 612 P - FWD

8E0 615 611 Q i 8E0 615 612 Q - AWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kokos w nadwoziu B6 i B7 masz tylne zawieszenie na niezależnych wahaczach - nie masz więc różnicy Q czy ośka w jarzmach i osłonach. 2,7 TDI w nadwoziu B7 występuje tylko jako ośka. Hamulce tylne w 2,7 mają ten sam zacisk co 3.0 TDI, nie wiem jak jest z tarczą, ale zapewne też jest 288x12 mm.

Jaro mylisz się osłona tarczy w Q jest inna:

8E0 615 611 P i 8E0 615 612 P - FWD

8E0 615 611 Q i 8E0 615 612 Q - AWD

Wlasnie o to mi chodzilo,tak podaje etka ,wiec dlatego pytalem zeby sie upewnic we wszystkich wariantach bo jak skompletuje graty to nie chcialbym aby sie okazalo ze po zdjeciu starych utkne z autem na podnosniku bo cos nie bangla,wychodzi na to ze kupujac np. z 3,0 mamy komplet z oslona a z 2,7 musimy jeszcze dokupic oslone przed przystapieniem do zmiany,dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol zakładałem z 3.2 FSI AWD do FWD 2.0 TDI i wszystko pasowało P&P.

Ja myśle że problem może być w drugą strone czyli z FWD do Q, blacha może mieć jakieś dodatkowe wycięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tarcze 288 nie będą pasowały do B5 ??????

masz jeszcze jedno pytanie, ktoś montował tarcze 302 na tył ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tarcze 288 nie będą pasowały do B5 ??????

masz jeszcze jedno pytanie, ktoś montował tarcze 302 na tył ????

tak jak pisałem tarcze różnią się sporo osadzeniem na piaście (porównując 245mm B5Q do 245mm B6Q)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze pod reka numery zaciskow tylnych od a4 3,0 288mm ? nie poamietam czy bylo a szczerze powiem ze nie chce mi sie przewalac 22 stron :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0615423D/H - lewy

8E0615424D/H - prawy

dzieki :notworthy:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:05_________________________________________________wlasnie do mnie dotarl zestaw na przod-zaciski,tarcze i klocki-30kg :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski-uzywki w dobrym stanie+tarcze i klocki nowe ori+przesylka=730pln-chyba cena do przyjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski-uzywki w dobrym stanie+tarcze i klocki nowe ori+przesylka=730pln-chyba cena do przyjecia

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co sadzicie o tym http://moto.allegro.pl/item800749192_zacisk_plywajacy_hamulca_l_p_audi_s4_avant.html

Do mojego avanta podejdzie?

Podejdzie bez problemu ale musisz mieć fele 17" lub 16" z dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17", takze mozna pomyslec - do tego jeszcze pewnie oslony, czy zostaja te same?

Dzwonilem do goscia i mowi ze sa w dobrym stanie z 2001r i rozstaw srob mocujacych to 14cm wiec musze pomierzyc, A kolega co o nich mysli? Po swietach mysle o wirusie ale najpierw zrobie hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy coś takiego podejdzie do B6 :decayed: w sensie zacisk :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item816980278_4_tarcze_hamulcowe_audi_a5_a6tarcze_zaciski_klocki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma może numer tych drutów które montuje sie w zacisku i na klocku ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...